Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Butapren / kleje / rozpuszczalniki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Butapren / kleje / rozpuszczalniki (/showthread.php?tid=1292)

Strony: 1 2


Butapren / kleje / rozpuszczalniki - NO LOVE - 03.11.2022

Dość hardcorowe'owy temat. Próbował ktoś z Was? Jakieś ciekawe odczucia? Big Grin
Z opowieści kolegów starszej daty odrealnienie, wycieczka w inny świat. Nie są to typowe omamy wzrokowe ani nic z tych rzeczy, bardziej "psychiczna wycieczka" w iny świat. Nie pochodzi się po mieście z tą fazą. Bardziej, żeby usiąść w zacisznym miejscu i odpłynąć. OCZYWIŚCIE NIE POLECAM PRÓBOWAĆ. Wynikiem długoterminowego stosowania podobno są poważne szkody na psychice.


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - PUDZILLA - 03.11.2022

ja nie testowałem, ale na stronie budapren.fora.pl są zajebiste raporty z podróży 

ten rodem z Szeregowca Ryana najlepszy


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - krysia - 03.11.2022

kirałam kiedyś benzynę,wszystko pięknie i rozpierdziel gdyby nie ten posmak i zapach który od nas czuć Podobno kultowa już nie mówiąc o komórkach spierdalajacych w trybie ekspresowym


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - NO LOVE - 03.11.2022

krysia przerażasz mnie! Big Grin O beznynie nie słyszałam, jedynie gaz jeszcze z zapalniczek dzieciaki w szkołach wąchały.  Confused Ale benzyna ma fajny zapach! Lubię! Big Grin


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - nonoanon - 03.11.2022

Jakoś nie czuję sie przekonany do kleju, brzmi to już jak totalna desperacja porównywalnie do picia denaturatu  Sick


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - kot_kreskowy - 03.11.2022

Myślę że denaturat nie jest nawet w połowie tak destrukcyjny dla organizmu jak rozpuszczalniki i kleje.


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - PUDZILLA - 03.11.2022

"Joł.....Jedna z wielu to faza nastepujaca...
kiralem czasem na takim wyrobisku kamionce gdzie duzo zieleni,starych bunkrow,krzakow pol etc...
wraz z ziomkami 2 wybralismy sie wlasnie tam by zakirac i przezyc jakas faze no i udalo mi sie ich wciagnac w moja faze co prawda juz pod koniec ale zawsze coc..a wiec tak zaczał sie wietnamski nalot w upalny dzień....
kiramy kiramy po chwili slysze szelest drzew spiew dzikich ptakow i sysze ta cisze ....kumple znikli gdzies patrze na siebie na swoje buty i widze ze mam buty wojskowe patrze na spodnie widze moro patrze obok a na kamieniu lezy karabin i dwa granaty i krotkofalowka...na glowie mam hełm...bucham dalej...podchodze do kamienia biore karabin nagle slysze huk i cien lecacych nad moja glowa japonskich samolotow rzucam sie na bok.. czolgam sie do kamienia biore bron i patrze i widze helmy i poruszajace sie w krzakach twarze japonczykow zaczynaja strzelac do mnie biore granat i rzucam w ich strone rzucam sie po polu i strzelam ze swojego karabinu ...nagle wzywam z krotkofalowki posilki bo japonczycy otaczaja mnie patrze a tu na odpowiedz mojej krotkofalowki widze kumpli tez maja moro i karabin zaczynaja strzelac oslaniaja mnie...krzycze wygrywamy oddalaja sie...i ni z tad ni z owąd budze sie z resztka zaschnietego kleju w worku mysle kurwa a bylo tak fajnie wlewam resztki kleju z tubki (total butaprem) ....ale juz nie wraca tamta faza tej nowej nie pamietam.... po wszystkim caly upierdolony bylem z kleju i rozdarlem sobie ciuchy ale teraz jak wspominam to to WARTO BYŁO."


jeszcze raz polecam zakrzeć na forum budapren, posikać się można ze śmiechu


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - nonoanon - 04.11.2022

Zależy czy mówimy o "starym" denaturacie gdzie był skażony etanol i zabarwiony dla oka czy też o tym nowym który ostatnio mi się nawet zapalić nie chciał, bo takie dziadostwo było
To samo z butaprenem, kiedyś inne rozpuszczalniki stosowano, zeby go utrzymać w danej fazie w tubce, a bezpieczenstwo i inne wytyczne zapewne przyczyniły się do zmian


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - NO LOVE - 04.11.2022

nonoanon z tego co wiem denaturat ten fioletowy nie jest/nie był zabarwiony "dla oka". Ten barwnik, ta substancja miała za zadanie wywołać odruch wymiotny w razie właśnie połknięcia przez, jak mi się wydaje dziecko przykładowo.
kot_kreskowy zaburzenia świadomości, nerwowość, bezsenność, depresja, napady paniki, myśli samobójcze. W niektórych przypadkach wdychanie lotnych środków chemicznych może doprowadzić do porażenia ośrodka oddechowego, a co za tym idzie - do zatrzymania oddechu i niedotlenienia, co prowadzi do śmierci. Jednak... Z dwojga złego jakoś DENATURAT bardziej odpychający jest dla mnie! Big Grin
PUDZILLA nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam, że ta strona istnieje! Haha! Forum dla miłośników... WĄCHANIA KLEJU Haha! Big Grin Big Grin


RE: Butapren / kleje / rozpuszczalniki - kot_kreskowy - 04.11.2022

(04.11.2022, 07:00)NO LOVE napisał(a): kot_kreskowy zaburzenia świadomości, nerwowość, bezsenność, depresja, napady paniki, myśli samobójcze. 

Dodać do tego wkurwienie i niedojebanie umysłowe i jak nic to jest opis moich emocji gdy budzik dzwoni w poniedziałek 😎