Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kwas - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Kwas (/showthread.php?tid=130)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Kwas - Zenez - 11.04.2022

Kiedy najlepiej spróbować pierwszy raz kwas i gdzie najlepiej go wsiąść czy można mieszać z alko jakieś rady panowie bo jeszcze nie próbowałem i ile wziąć


RE: Kwas - hulerkfow23 - 11.04.2022

Zenez to zalezy ile ma blotter. Często się mowi o dawce 300 czy 200uq, ale w labach wychodzi, że raczej większość jest do 100uq. Taka 100 czyli 1 blotter to dobra ilość na pierwszego tripa.

Co do reszty to musisz być w znajomym miejscu, z ogarniętymi ludźmi. Nie polecam mieszać z alko, z resztą watpie, że po kwasie bys miał na alko ochotę. Człowiek po kwasie jest bardzo podatny na bodzce zewnętrzne stąd zaplanuj wszystko tak, żeby nie doszło do sytuacji, w której coś cie zdołuje, wystraszy bo fajny trip się może zmienić w trip to hell Big Grin


RE: Kwas - Mariusz Sanitariusz - 11.04.2022

Ja nigdy nie wrzucam jednego kwasa ostatnio po 6 orginalnych LSD-25 miałem tripa życia 8 godzin biegałem,jak biegłem środkiem miasta budynki mi sie zamieniały w jakieś futyrystyczne nawet chujowe graffiti wychodzilu z muru, rymowałem ( bo ogólnie rymuje ) na srodku ulicy każdemu chciałem buchy dawać z nieznajomymi rozmawiałem 8 godzin pięknej fazy Smile
Jeden to na mnie zadzialal tak pobudzajaco bez wiekszych wizuali lubie duze dawki LSD
Nie polecam tego osobom psychicznie chorym@!!!!!!!


RE: Kwas - Mariusz Sanitariusz - 12.04.2022

mOZNA Sie ratować benzo jak ktoś zajebie za duzo kwasa, ja po paru pigułach od aliena mialem za grubo uratował mnie clonozolam Smile .. Ratowałem sie kanna poczatku standardowo ale wteddy mi sie tylko pogłębiło po clonozalamie zasnąłem i obudziłęm sie jeszcze na fazie ale nie aż takiej mocnej , ale wtedy jak debil moje Set and Setting to był dom duza dawka 1-p-LSD i jeszcze wtedy właczylem film Incepcja z leonardo da vinci jak wszystko zaczęlo sie rozpadać to sie wystraszyłem.


RE: Kwas - dimiliki - 12.04.2022

Chciałbym zjeść czyste lsd jednak Ciężko to dostać i to bardzo mało kto się tym interesuje a już nie mówie o tym żeby czasem ktoś mi nie wcisnoł rc bo chciałbym przeżyć trip na pierwotnej substancji


RE: Kwas - Zenez - 13.04.2022

(11.04.2022, 19:35)hulerkfow23 napisał(a): Zenez to zalezy ile ma blotter. Często się mowi o dawce 300 czy 200uq, ale w labach wychodzi, że raczej większość jest do 100uq. Taka 100 czyli 1 blotter to dobra ilość na pierwszego tripa.

Co do reszty to musisz być w znajomym miejscu, z ogarniętymi ludźmi. Nie polecam mieszać z alko, z resztą watpie, że po kwasie bys miał na alko ochotę. Człowiek po kwasie jest bardzo podatny na bodzce zewnętrzne stąd zaplanuj wszystko tak, żeby nie doszło do sytuacji, w której coś cie zdołuje, wystraszy bo fajny trip się może zmienić w trip to hell Big Grin

Dzięki wielkie za rady a jakiś sklepik z dobrymi LSD polecacie ?


RE: Kwas - M100 - 17.04.2022

Benzo samej fazy nie zbije jedynie co to obniży napięcie i zminimalizuje stres ale s&s najważniejszy i tak jest .


RE: Kwas - Beeniepatu - 17.04.2022

Jak wyzej. Najwazniejsze S&S i dobrze dobrana dawka. Dla mnie kwas to LSD. 100-150 to jest dawka, ktorej nie powinno sie przekraczac na poczatku przygody z LSD. Ta dawka daje wystarczajace spektrum doznan, jednoczesnie nie niosac ze soba fazy odklejonej od rzeczywistosci. Czlowiek zachowuje swiadomosc fazy i reala, umozliwiajac prowadzeniem fazy. Do kwasa podstawa to bycie wypoczetym i w dobrym humorze. LSD korzysta z sero i przy deficytach ryzyko mniej przyjemnej fazy rosnie. Przy dawkach do 150 mozna jednak bez wiekszych problemow zapanowac nad bad tripem. Zasadniczo kwasa nie wali sie samemu, ale nawet jak ktos sie zdecyduje na samotna podroz, to istnieja pewne triki by przy skrecie w nieprzyjemna strone, spokojnie wrocic na dobre tory


RE: Kwas - swo002 - 17.04.2022

W życiu nie pij alko do kwasa...
Osłabiasz tylko,a po drugie po co psuć takie piękne przeżycie?


RE: Kwas - Beeniepatu - 17.04.2022

swo002 , co do zasady, to alko nie powinno isc w parze z zadnym dragiem. Trawy tu nie biore pod uwage. Kto dba o bhp i zdrowie podarzajac sciezka refukcji szkod, powinien separowac te dwie uzywki