Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Amfetamina - Białykot - 04.11.2022

Zauważyłam ze w dziale nie ma nic o fetce a to przeciez tez stymulant.
Osobiscie nie zbyt lubie fetke ale raz na rok kusi mnie przypomnienie sobie jak smakuje i od czego sie zaczynało przygode z dragami.
Ostatnio wząłem sobie 5g 
Zdziwił mnie wygląd bo byla taka jak by mokrawa ale do karty sie nie kleiła w powiekszeniu miała tez postać takich mikro igielek.
Ale ogólnie dobra fetka była leciałem na tej piątce prawie 3 dni tzn 2 noce i 3 dni. 
Nie był to jakiś bełcioch z ulicy tylko ładna czyściutka feta.
Po przerobieniu piątki nie było zadnej zwały towar był naprawde czysty


RE: Amfetamina - Chochlik - 04.11.2022

Chuja to warte. 

Ni to euforii nie daje, tylko jakiegoś dzikiego speeda. Pozostawia niedosyt i brakuje w tym czegoś.

Dla mnie 2/10.


RE: Amfetamina - Białykot - 04.11.2022

(04.11.2022, 21:02)Chochlik napisał(a): Chuja to warte. 

Ni to euforii nie daje, tylko jakiegoś dzikiego speeda. Pozostawia niedosyt i brakuje w tym czegoś.

Dla mnie 2/10.

Dobrze powiedziałeś brakuje czegoś mi w fecie tez brakuje tego czegos jak po rc nie wiem jak to nazwac ale czegos brakuje


RE: Amfetamina - NO LOVE - 04.11.2022

Co: "AMFETAMINA" - XD
Ile: 1g na dwie osoby.
Czas działania: czas CZEGO? Big Grin
Takie rzeczy u mnie są dostępne. Big Grin I ktoś się dziwi, że człowiek wybiera RC? Dosłownie nic mnie nie ruszyło. NIC!  Dodgy


RE: Amfetamina - Chochlik - 04.11.2022

Białykot 

Dla mnie osobiście klasycznym dragom brakuje tego czegoś, co oferują właśnie RC. 😈

NO LOVE 

Raz walnąłem 1g amfy naraz i myslalem, że zejdę xD ale na pewno nie nazwałbym tego fajnym doznaniem 🐖


RE: Amfetamina - Białykot - 04.11.2022

No nie ta moja fetka to nawet robiła ok dawki 100mg speedowały dobrze tylko ze strasznie długo sie to ładowało w pewnym momencie jak poleciałem za duzo i za czesto to i ja załowałem po huj to brałem ale obiektywnie oceniając przy rozsadnym dawkowaniu to moja fetka to nawet ok tylko ze brakuje tego czegos jak wczesniej wspomniane było rc ma w sobie to blizej nie okreslone "to cos". Ja płacilem za to 50zl za 2.5g


RE: Amfetamina - SztywnyMisza - 05.11.2022

Dla mnie feta to efekt placebo xD


RE: Amfetamina - tome3eqkks - 05.11.2022

Prawda jest taka że ta prawdziwa dobra Polska fetka sprzed 15-stu lat już nie wróci. 

Obecnie przytrafi się znaleźć coś w miarę dobrego - ale to już nigdy nie będzie to samo co było  w latach 1990-2005 Sad


RE: Amfetamina - Szyderca - 05.11.2022

No wtedy to była feta,  waliles mala bambke i latales cala noc i pół dnia hehe


RE: Amfetamina - tome3eqkks - 05.11.2022

(05.11.2022, 12:18)Szyderca napisał(a): No wtedy to była feta,  waliles mala bambke i latales cala noc i pół dnia hehe

dokładnie