Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - C84S - 25.06.2023

Czeslawo dzięki za odpowiedz, ja za tamtych czasów (15 lat temu) wolałem guziki, a jak ktoś mnie poczęstował fetą to nie robiła na mnie wrażenia, nic mi po tym nie było. Nie wiem dlaczego  Huh
Możliwe że wpływ tolerki po tabletkach ekstazy - feta już nie działa tak tak jak powinna? 
Ktoś rozkmini tą zagadkę z archiwum x? Tongue


RE: Amfetamina - Testomix - 25.06.2023

15lat temu skończyła się dobra feta... 
Do 2005 roku jakoś tak było ok... przynajmniej u nas nad morzem Smile


RE: Amfetamina - Beeniepatu - 25.06.2023

(25.06.2023, 08:49)Testomix napisał(a): Juz  nie przesadzajcie akurat latałem w latach 90tych i wtedy co prawda amfa byla lepsza i była sprzedawana na setki , i taka setę jak sie zjadło to trzymała cala dobę bez dojadania... więc jak ktoś teraz piszę że jak w tych czasach trzeba zjeść 100+ to jest słaba jakość to go wyśmieje, co wy myślicie ze kiedyś 20mg robiło robotę ?? To nie jest alfa ... wiec jak ktoś teraz zje setę amfy i go robi konkretnie to jest zajebista amfa ...

Nie wiem co kryje sie pod definicja 'robilo robote', jednak w czasach, o ktorych mowisz, 20mg spelnialo oczekiwania - chocby funkcjonalnego stima. W zupelnosci pozwalalo nie spac noc. Zreszta to wynika nawet z Twojej opinii, na ile starczala 100mg - wystarczy zrobic stosowne obliczenia. Ludzie na imprezach brali 50mg i do rana byla dobra bomba. Bo takie dawkowanie wlasnie ma prawilna feta. 


To fakt, ze teraz trzeba uznac za 'dobry' temat cos, co dziala przy 100mg+, jednak to nie jest dawkowanie prawilnej fety.


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 25.06.2023

Testomix 
"Dobra feta" to pojęcie względne.
Aczkolwiek wiem co masz na myśli i nie mogę się z tym zgodzić.
W moich okolicach bardzo często dostanę taką, że sztuką ućpam niemałe rowarzystwo.
70-80mg wypierdoli konkretnie z kapci na dobre dwie godziny przy mojej tolerce na stimy.
Aż włosy dęba stają😁
3-4razy mocniejsza od zwykłego szajsu z ulicy.
Ale tezeba wiedzieć do których drzwi zapukać i nie zawsze akurat jest.
I też jestem z nad morza, z kaszub😁


RE: Amfetamina - Lukas1985 - 25.06.2023

(25.06.2023, 19:15)C84S napisał(a): Czeslawo dzięki za odpowiedz, ja za tamtych czasów (15 lat temu) wolałem guziki, a jak ktoś mnie poczęstował fetą to nie robiła na mnie wrażenia, nic mi po tym nie było. Nie wiem dlaczego  Huh
Możliwe że wpływ tolerki po tabletkach ekstazy - feta już nie działa tak tak jak powinna? 
Ktoś rozkmini tą zagadkę z archiwum x? Tongue

Zależy ile tych krążków jadłeś 😉 jeśli dużo to się nazywa tolerka. Jeśli mało to możesz mieć jakieś zmiany z zakresu ADHD i poprostu feta uspokajała. 

Co do dawkowania to jak wspominają chłopaki z lat 90 to połówka szła na całą noc na 4 osoby. To daje po ok setce na łeb na noc. Dziś setkw to wrzuca się na start.


RE: Amfetamina - C84S - 25.06.2023

Testomix małe sprostowanie - chodziło mi o czasy ponad 20 lat temu Tongue 
Lukas1985 4 razy w tygodniu (środa, piątek, sobota, niedziela) minimum po jednym guziku na imprezę przez dłuższy czas. Potem już zaczynało się od 2 na raz przed imprezą Smile 
A w takim wypadku jak to jest?


RE: Amfetamina - Beeniepatu - 25.06.2023

C84S dla mnie osobiscie 'nie robila na mnie wrazenia' i 'nic mi po tym nie bylo', to zbyt ogolnikowe pojecia. Jakie dawki brales, w trakcie lotu na piksach, nie czules doslownie nic czy znanego z opowiesci dzialania speed'a? Tolerka ma tu znaczenie oczywiscie, jednak rozumiem, ze dropsy wciaz Cie zadowalaly - nie szedlbym w tym kierunku. Musisz tez pamietac, ze krazki w tamtych czasach, to byl najczesciej miks mdma wlasnie z feta - wiec jak waliles to np w trakcie fazy, to jak brales niskie dawki, mogles nawet nie zauwazyc roznicy w fazie

(25.06.2023, 20:49)C84S napisał(a): Testomix małe sprostowanie - chodziło mi o czasy ponad 20 lat temu Tongue 
Lukas1985 4 razy w tygodniu (środa, piątek, sobota, niedziela) minimum po jednym guziku na imprezę przez dłuższy czas. Potem już zaczynało się od 2 na raz przed imprezą Smile 
A w takim wypadku jak to jest?

Przy takiej czestotliwosci to jednak nie dziwne, ze cos nie robilo na Tobie wrazenia 😎


RE: Amfetamina - Lukas1985 - 25.06.2023

(25.06.2023, 20:49)C84S napisał(a): Testomix małe sprostowanie - chodziło mi o czasy ponad 20 lat temu Tongue 
Lukas1985 4 razy w tygodniu (środa, piątek, sobota, niedziela) minimum po jednym guziku na imprezę przez dłuższy czas. Potem już zaczynało się od 2 na raz przed imprezą Smile 
A w takim wypadku jak to jest?

Ciesz się, że łba nie popaliles taka ilością MDMA.


RE: Amfetamina - Testomix - 26.06.2023

Kot_kreskowy ,  a próbowałeś tej fety żółtej zwana ,,makaronem '' ?? Zdjecie wstawiłem w tym temacie ... bo na Trójmieście ona lata i w okolicach, jeśli nie to spróbuj najlepsze co było na Pomorzu od lat, sztuka dla laika starcza nawet na tydzie .... pzdr


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 26.06.2023

Testomix 
Makaron? 😂
To kurwa pellet jest mordo.
Fakt, mocne to jak bąki szatana, ale po tygodniu to Choroszcz po tym tylko.
Do mnie do miasta to gówno z Gdańska wożą właśnie.
Rok temu było jeszcze znośne z braku laku, ale teraz to jest morderstwo to ćpać.
Nie bierz tego syfu. To najgorszy sort amfetaminy, najbardziej zanieczyszczony i chuj wie czy czegoś tam jeszcze nie dodają specjalnie.
Bleeeee

Btw,
Najmocniejsze nie znaczy od razu najlepsze.