Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - Lukas1985 - 26.06.2023

(26.06.2023, 08:06)Testomix napisał(a): Kot_kreskowy ,  a próbowałeś tej fety żółtej zwana ,,makaronem '' ?? Zdjecie wstawiłem w tym temacie ... bo na Trójmieście ona lata i w okolicach, jeśli nie to spróbuj najlepsze co było na Pomorzu od lat, sztuka dla laika starcza nawet na tydzie .... pzdr

Jeśli coś co powinno być białe jest żółte to bardzo zle. Obawiam się, że sporo roboty robią zanieczyszczenia których się nie pozbyto w procesie produkcji.


RE: Amfetamina - Testomix - 26.06.2023

Akurat tam jest dodany barwnik znawco od 7 boleści hehe, jest tak robione specjalnie Smile)) a jakość 1 klasa

Kot_kreskowy ja nie ćpam nic nawet trawy nie jaram tzn ćpam tylko sterydy hehe Wink i mylisz się bo jak w laboratorium kryminalnymi gdansku  to było to psy były w szoku ze taka jakość amfetaminy , u nas chłopy lecą na tym już ponad rok dzień w dzień i normalnie funkcjonują mają rodziny itp więc nie ma mowy że to jest chujowo zrobione , kiedyś zazdrosne qrwy gadały ze to trutka na szczury a innym razem ze to dopalacze hehe a to prawilna czyściutka amfa , temat uważam za zamknięty


RE: Amfetamina - PUDZILLA - 26.06.2023

myślałem, że fani kolorowych tematów poszli do lamusa xD

Lukas1985 pozdro prond był różowy, a na różowym gościu przyznawał, że zamawial winian, siarczan i fosforan a wszystko u psiarkich jako siarczan wyszło, też go zarzucałem to kopał jak wściekła kurwa, tylko no właśnie dużo ludzi się na ciężkie zjazdy po maratonach skarżyło, ja tam na ćwiartce prawie doba bomby, nie licze zwiechy po zejściu. Zejście do tragicznych nie należało (po takiej ilości), ale horsii myślę, że może poruszyć kwestię zjazdu.


RE: Amfetamina - Testomix - 26.06.2023

Akurat ten zolty kolor jest robiony specjalnie Smile nie ma lepszej fety na Pomorzu a może i nawet w Polsce Smile i śmieszy mnie jak ktoś pisze żebym tego nie ćpal a sam wali dopal jaki tylko jest możliwy hehe , pewnie alfa jest zdrowsza od tej żółtej trującej fety Smile
Jeszcze jedno jak psy znalazły wiesza ilość tego żółtego i jak to trafiło do laba kryminalnego w Gdańsku to mówili że od dawna nie zatrzymali nikogo z takim dobrym towarem...


RE: Amfetamina - C84S - 26.06.2023

Testomix słuchaj kot_kreskowy on wie co mówi. 
Jakby mi ktoś tak powiedział o towarze który mam to od razu bym wyrzucił. Szkoda zdrowia. 

Beeniepatu to już wszystko jasne Smile Dzięki za rozszyfrowanie tego. 
Lukas1985 Ci też ogromne dzięki, masz ogromną wiedzę, mega dużo dowiaduję się z Twoich wpisów. Mega +


RE: Amfetamina - PUDZILLA - 26.06.2023

Testomix specjalnie robią na oko takie barachło, żeby nie wzbudzać podejrzeń? jakbym znalazł taki worek na mieście z to bym pomyślał, że to pianka montażowa.


RE: Amfetamina - horsii - 26.06.2023

Jak to wygląda jak chrupki kukurydziane xD
Pozdro prąd był różowy, bo był chałupniczo robiony z p2np. Nie wiem z czego toto żółte jest upierdolone, to samo w sobie wygląda jak p2np w granulacie jakimś, w każdym razie - amfetamina nie powinna być żółta.


RE: Amfetamina - C84S - 26.06.2023

Testomix ja napisałem tylko jak ja bym zrobił. 
Każdy z nas jest dorosły i może robić co chce Smile
I to jest w tym fajne, a tutaj wyrażamy swoje opinie, nie zmuszamy nikogo do niczego  Wink Pozdro Mordo  Cool


RE: Amfetamina - horsii - 26.06.2023

[Obrazek: IhV1Ld9.png]
Przykro mi kolego - fakty są takie, że czysta, niewymieszana z niczym amfetamina/taka podczas produkcji której nic nie zostało spierdolone - nie jest żółta. Nie może być. Amfetamina jest biała. Nikt nie mówi, że ta twoja w kolorze chrupków kukurydzianych chujowo działa - fajnie że cie fajnie klepie, ale coś z nią musi być grubo nie tak, jeśli ma taki kolor.
Poza tym kto tu mówi coś o waleniu alfy-pvp w kabel? I kto mówi, że nie szkodzi? Podobno kultowa


RE: Amfetamina - PUDZILLA - 26.06.2023

i chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, bo to może wiele wyjaśniać

taki biznes i ja to rozumiem, stąd pytanie, a że ktoś bierze posty na forum o dopkach za bardzo do siebie, no cóż. nigdy amfetaminowym golemem nie byłem, po smaku, zapachu i ogólnie wyglądzie nie rozróżnię dobrego sortu

ja uniknąłem kryminału, gdy miałem przeszukanie w innej, nie dotyczącej tematu sprawie, suszyło mi się 50g niebieskiego chabru na piecu, krawężnik chciał zobaczyć, wziął krzesło, ja poker face a prawię na zawał zszedłem, popatrzył się nawet nie dotknął i zszedł, a gdyby zielone było miałbym kurwa przejebane


(26.06.2023, 14:32)PUDZILLA napisał(a): Testomix specjalnie robią na oko takie barachło, żeby nie wzbudzać podejrzeń? jakbym znalazł taki worek na mieście z to bym pomyślał, że to pianka montażowa.