Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - olancucki - 03.08.2023

Ja tam lubię fetke ze względu na to że:

+pobudza, 
+przyspiesza,
+daje dopaminowy high kognitywny +daje zajebiste samopoczucie i pewność siebie.

Ale jak fetka to tylko pasta.

Z minusów daje:

-za długi czas działania, 
-problemy z zaśnięciem
-kompulsywne działanie sprawiające że każda ilość to ciąg i zerkanie do końca worka w poryciu.


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 03.08.2023

Wczoraj trzy węgorze, łącznie ~250mg walone nosem co godzinę, ostatni około północy, do każdego jeden browar, zjedzone kiełby z grilla a przed testami 5 devolaji, po każdym sniffie po upływie minuty włosy dęba jak jeż, bajera kilka godzin, empatia w chuj up, łupnąłem niemca w chełm, o 1.30 zasnąłem , 4.00 budzik do pracy, wstalem kawa wystrzelony jak gimnazjalistka na koncercie Justina Biebera, wyczes do ok 14.00, w robocie pełne skupienie i opór chęci do zapierdalania, powrót z pracy obiad zrobilem grochówkę i ojebałem, nastepnie zrobiłem deser naprawiłem przedłużacz pozmywałem leżące od tygodnia gary w zlewie wywiesiłem pranie napisałem posta a w ciągu dnia wyjarałem 2 paczki szlugów, zero zwały ZERO jak pupcię kocham, muza wchodzi jak złoto i porobiłby coś jeszcze ale 22.30 i chyba trza iść lulu.
No szatan😈 nie feta.
Na dokładkę się nie załapałem GRRRRRR


RE: Amfetamina - ProducentRC - 04.08.2023

kot_kreskowy ciekawe jak pasta od duszka wypadanie w porównaniu do dostępnego sprzętu na ulicy


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 04.08.2023

ProducentRC no też jestem ciekaw.
Tylko oby to była pasta a nie wodaPodobno kultowa bo już nie takie rzeczy widzialem pod hasłem pasta XD


RE: Amfetamina - C84S - 05.08.2023

A jaki według was jest najlepszy sposób zażycia amfetaminy, który wyzwala potencjał tego produktu?


RE: Amfetamina - swo002 - 05.08.2023

Zależy od czystości,ja praktykuję tylko sniff ze względu na długi czas działania przy podaniu doustnym,a co za tym idzie - długą bezsennośc


RE: Amfetamina - Białykot - 07.08.2023

Zawinąłem i ja ostatnio grama fetki ale była po 4dyszki za jedynke nie mogę powiedzieć złego słowa była konkretna trzy srednie bryłki lecz była trochę mokrawa po zrobieniu linni trzeba było trochę poczekac aż odparuje. Węże okolo 120-150 robiły nie kiepską robote.


RE: Amfetamina - ProducentRC - 07.08.2023

Niektórzy też przerabiają fete do wolnej zasady i ją vapują ale z pewnością jest to bardzo szkodliwa droga administracji w porównaniu do sniffa ale z drugiej strony czas działania się skraca dzięki czemu są intensywniejsze efekty kosztem ich długości


RE: Amfetamina - JaTylkoPatrze - 14.08.2023

(05.08.2023, 11:26)C84S napisał(a): A jaki według was jest najlepszy sposób zażycia amfetaminy, który wyzwala potencjał tego produktu?

Jak fetka to tylko sniff. Sniff jest najlepszy.


RE: Amfetamina - PIXA - 14.08.2023

C84S Tylko sniff inne drogi podania jak dla mnie mijają się z celem