Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - Kajabuza - 14.08.2023

PIXA masz rację, obecna feta najlepiej sniffem traktować. Mimo to znam osoby które tylko bombki zarzucają, ze względu na katar czy też zapchany nos po sniffach. 


(Przecież bombki nie działają Podobno kultowa Lub zdarza się, że organy wewnętrzne nie chcą współpracować. Miałem kiedyś punishery niebieskie: pół zjadłem po pół h/godzinie nic, wrzuciłem nie chcę skłamać całego albo półtora - nic. Po dwóch godzinach pół dokładnie pokruszone i odsaczone starannie IV poczułem) 


IV i ta pasza obecna to już w ogóle głupstwo, chyba, że ma się towar z pierwszej ręki, to może jest sens. 😊


RE: Amfetamina - PIXA - 14.08.2023

Kajabuza Zawsze bawiło mnie zarzucanie bombki z amfetaminy a jednocześnie dziwiło w jaki sposób to ma zadziałać. Amfetamina jak każdy wie jest to stymulant a jak wiemy nie każdy stymulant zadziała oral. Zadziwiające jest to jak wiele osób wybiera tą forme podania. C84S może ty wypowiesz się coś w tym temacie, gdzieś o ile pamięć mnie nie myli pisałeś o bombce z amfetaminy.


RE: Amfetamina - wwojtuss - 14.08.2023

PIXA pierdolnij bombke z 500mg alfy pihp, przeciez to stymulant to nie zadziala, to nie ma co sie bac, smialo dawaj Big Grin


RE: Amfetamina - horsii - 14.08.2023

PIXA nie wiem, co w tym śmiesznego. "nie każdy stymulant zadziała oral" - Ale większość działa. Znaczna większość, żeby nie powiedzieć wszystkie, bo bym pewnie skłamał. To nie jest zależne od tego, czy to stymulant, czy nie.  Ile znasz stymulantów które nie działają doustnie? I dlaczego miałyby nie działać? Bezsens, masło maślane napisałeś - równie dobrze mógłbyś napisać "nie każdy RC zadziała oral". xD No odkrycie to to nie jest.

Nie no, w ogóle nie wiadomo, jakim cudem amfetamina może zadziałać przyjęta dojapnie, koncerny farmaceutyczne wybijające rocznie sto milionów tabletek na amfetaminie też nie mają pierdolonego pojęcia o co chodzi. xD


Poza tym, ile my już z amfetaminą mamy styczność? Ze sto lat? Chyba tyle czasu wystarczyło, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości co do dróg podania tak popularnej substancji zarówno w rekreacji jak i w medycynie. No ale jak widać...


RE: Amfetamina - PIXA - 14.08.2023

wwojtuss Po takim zabiegu to już bym się nie odcknął. XD 
Są stymulanty które mają prawo bytu działać oral.
horsii Oczywiście, dla kogoś kto nie przyjmował tej substancji drogą oral może być to lekko dziwne jaki ma to profil działania. Czy jest różnica pomiędzy oral a sniff w tym przypadku


RE: Amfetamina - wwojtuss - 14.08.2023

to wymien mi teraz stymulanty ktore dzialaja oral i te ktore nie dzialaja, czekam
skoro amfetamina nie dziala oral, to czemu umarlbys po bombce z alfy-pihp i po czym to wnioskujesz? PIXA


RE: Amfetamina - PIXA - 14.08.2023

wwojtuss Nie zagłębiałem się w to aż tak co do twojego pytania dlaczego umarłbym po bombe a-phip. Odpowiedz jest oczywista. Gdybyś zaproponował inne dawki zapewnie nic by się nie stało.  500 mg alfy mówi samo za siebie


RE: Amfetamina - wwojtuss - 14.08.2023

ale przeciez sam przed chwila napisales ze stymulanty nie dzialaja oral, to czemu akurat alfa-pihp ktora jest stymulantem mialaby zadzialac? PIXA


RE: Amfetamina - horsii - 14.08.2023

A dlaczego akurat alfa działa, a amfetamina miałaby nie działać? Na podstawie czego takie wnioski? Bo nie slyszałeś żeby ktoś brał oral, to znaczy że nie działa? xD To już wyższy poziom lenistwa, pisać okrutne głupoty których sie nie jest pewnym zamiast spędzić 30 sekund w wyszukiwarce internetowej.

Skąd takie teorie w ogóle bierzesz, to ja nie wiem, chyba z dopka - tam byli przekonani swego czasu, że popicie 4-cmc coca-colą wzmocni efekty klefa.


RE: Amfetamina - PIXA - 14.08.2023

Trochę zakręciłem się w tym co napisałem. W takich dawkach to raczej każdy stymulant podziała.