Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - Kajabuza - 06.11.2022

Szyderca czasami śmierdzi jak feta sprzed lat, a tam 0,00001% amf. 
🤣🤣
Zresztą jako stary baciasz bardzo łatwo stwierdziłem z czym i w jakiej ilości jest wybeltane. Wystarczy trochę wody i puchnie wypełniacz wchlaniając jak gąbka całą wodę. 😆
Nie wiem czy to nie kreatyna. 



RE: Amfetamina - cxoks543 - 07.11.2022

kreatyna na 99%
PS: jest z wysyłką z Polski krajówka niczym ta z '00 szukajcie a znajdziecie!


RE: Amfetamina - ProducentRC - 07.11.2022

Nie lepiej glukozą fetę bełtać??


RE: Amfetamina - cxoks543 - 07.11.2022

a glukoza nie pozostawia posmaku?


RE: Amfetamina - Kajabuza - 07.11.2022

cxoks543 te 15 około lat temu mój dilo z glukozą mieszał. Niby słodka, ale temat dalej gorzki był. Właśnie tego nie rozumiem za jakim ujem mieszają to z czymś co się nie rozpuszcza w wodzie. Przecież to nawet dla nosa lepiej, bo ładnie się rozpuszcza i nie zapycha jak te syfy. Druga sprawa, że do iv idealny wypełniacz. Jak coś to namiary możesz podesłać. 😊 (mam nadzieję, że to nie am**ta.com) 



RE: Amfetamina - ProducentRC - 07.11.2022

Wydaje mi się że nie u nas większość fety jest beltana 1:1,5 stosunek Czyściocha do glukozy, ale są ludzie którzy potrafią to wymieszać ten mix jeszcze 1 część mixu dwie części glukozy a ludzie nadal potrafią to pobierać...


RE: Amfetamina - cxoks543 - 07.11.2022

(07.11.2022, 14:48)Kaja Buza napisał(a):
cxoks543 te 15 około lat temu mój dilo z glukozą mieszał. Niby słodka, ale temat dalej gorzki był. Właśnie tego nie rozumiem za jakim ujem mieszają to z czymś co się nie rozpuszcza w wodzie. Przecież to nawet dla nosa lepiej, bo ładnie się rozpuszcza i nie zapycha jak te syfy. Druga sprawa, że do iv idealny wypełniacz. Jak coś to namiary możesz podesłać. 😊 (mam nadzieję, że to nie am**ta.com) 

nie mogę wiadomości wysłać


RE: Amfetamina - Kajabuza - 07.11.2022

cxoks543 jeśli to normalnie hulający w necie sklep to może wątek założysz w dziale ze sklepami? 😊



RE: Amfetamina - wwojtuss - 09.11.2022

moze to tez byc temat, ale moze to tez byc kwestia organizmu testera
jesli zaczynalo sie przygode x lat temu od fetki, wpierdalalo sie rcki przez 6 lat i nagle sie wraca zeby zobaczyc jak to bylo kiedys, to nie ma chuja ze was wyczesze chociaz w 1/4 jak kiedys xD 
po fecie mialem kosmiczne zjazdy (po rckach ani razu zwaly nie mialem), najlepsze fazy (oprocz 3mmc xD)
chlory to jest chuj przy dobrej fecie, idealny balans miedzy eufo a stimem


RE: Amfetamina - dimiliki - 09.11.2022

ProducentRC krajówa na ulicy jak ma 10% czyli 1 do 10 to jest bardzo dobra oczywiście chodzi mi o siarczan
przeważnie jeśli wpada w ręce policji ma 5 % to jest masakra jakaś