Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - SztywnyMisza - 23.11.2022

Na te chwile nie oplaca się brac fety bo to jakiś efekt placebo dzisiejsza feta to nie feta tylko jakieś ścierwo chyba ze ktos ma na prawdę dobre dojścia


RE: Amfetamina - Kajabuza - 23.11.2022

SztywnyMisza jest popyt - jest podaż. Moja wersja wydarzeń, że tak to ujmę. Małolaci nie wiedzą co to prawdziwa bania i biorą słabiznę, a idąc dalej diler czy tam dostawca nie ma potrzeby zapewniania dobrego towaru.
(Gwoli ścisłości dla mnie to oczywiście lepiej patrząc od strony osoby poważnej i dorosłej, że małolaty mają mniejsze szanse się wjebać w taką "petardę" jak lata). 



RE: Amfetamina - Bam - 24.11.2022

Ziom masz rację o tym zapachu teraz niedawno wziąłem od takiego producenta która zawsze ma pierwsza klasę fetę i pojawil sie juz ta co pachnie identyko jak nowe klapki tylko bardzo szczypieee ale mocc jest waliłem kreskę na 2 zapałki i czuc młodość ale jeszcze muszą dopracować ale zapach super nie to co do tej pory...
U was jest już gdzieś?


RE: Amfetamina - Lady Giwera - 26.11.2022

Po amfetaminie kilka lat temu dostalam wysypki i wsteczny na to świństwo. Pół roku temu spróbowałam ponownie - zero reakcji a szwagier chodził naładowany.
Amfetamina? Nie dziękuję


RE: Amfetamina - aleksander37 - 04.01.2023

Mam już swoje lata(niestety)I tak mi się wydaje że się fety bardzo się zmienił na przestrzeniu 20 lat(spożywamy własną sporadycznie więc to nie wina tolerancji) niestety na gorsze.To jest oczywiście moja subiektywna opinia Ty możesz mieć odmienna


RE: Amfetamina - SztywnyMisza - 04.01.2023

Teraz to co lata nie da się amfetamina nazwać xD


RE: Amfetamina - DissoEnjoyer - 11.01.2023

Fakt faktem - kiedyś była lepsza, może i jestem młodszej daty, ale pamiętam dobre sorty, różowy mi się spodobał  Podobno kultowa Dojścia te takie miastowe, to faktycznie problem, dostałem ostatnio taką chujnie że, może 70% SŁABEJ fety tam było, reszta to gips - zostawały takie gluty w nosie - tragedia - ledwo co spływ było czuć. I nie narzekajcie, że nie ma jakiejś euforii, bo feta to feta, a RC to RC. Feta jest po to żeby być bardziej "alert" - w sensie nie zmulonym, tylko "gotowym na wszystko". Podnosi pewność siebie i spiduje wiadomo (w większych dawkach), wycisza troche emocje (w niższych dawkach) i mega zwiększa produktywność Wink Kto sprzątał po fecie to wie, nie wiadomo co ze sobą zrobić. (Mówię cały czas o dobrych sortach). Feta jest idealna do zarywania nocek bez rozpierdolu na głowie. No chyba, że walisz futro ciągami - to już sprawa użytkownika. A zwała to zwała, przecież nie ma idealnych narkotyków.

Każdy drug ma swoje zastosowania - RC mają wyjebać cie w kosmos wylewem neuroprzekaźników, a feta to feta i tyle. Taka kawka x100. Nie bronie jakoś fety, wezmę sztuke raz, dwa razy na rok jak jest dobra (bo jak wspominałem - wszędzie chujnia bez porządnych dojść), ale też nie ma co sie obrażać na amfetaminę, bo nie wykurwia w kosmos  Podobno kultowa


RE: Amfetamina - mati54 - 12.01.2023

Byl raport policyjny z 2006 chyba ? Wazne ze ponad 15 lat temu i juz wtedy 40% tego co policja zarekwirowała po przebadniu wykazalo 0% czystosci Smile daje do myslenia co mamy teraz na rynku


RE: Amfetamina - dekadan89 - 17.01.2023

Ja tam sie dIsiaj milo zaskoczylem 3fea wzialem tak dla.wpisania do  cv ale dobry grebien


RE: Amfetamina - Szyderca - 18.01.2023

(12.01.2023, 18:29)mati54 napisał(a): Byl raport policyjny z 2006 chyba ? Wazne ze ponad 15 lat temu i juz wtedy 40% tego co policja zarekwirowała po przebadniu wykazalo 0% czystosci Smile daje do myslenia co mamy teraz na rynku

Zgadza się