Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - Białykot - 17.02.2023

Tylko ze jebana droga bo 50 za jedynke ale warto zajebiaty speedzik

Tylko strasznie kąśliwa w nos


RE: Amfetamina - Lifeisbrutal - 17.02.2023

O kurwa...50zł za szt.No to cena faktycznie dojebana.U mnie lata to po 10max 30 zł,ale jakość sama mówi za siebie.. Białykot Czasem lepiej wydać więcej i mieć coś co działa jak powinno a nie byle gówno.


RE: Amfetamina - Białykot - 18.02.2023

Zgadza sie lepszą jakos trzeba dołożyć a wole wydac te pare groszy wiecej i mieć pewnosc ze towar bedzie dobrej jakości bo te 2.5 co u mnie lata po 5dyszek to lipa straszna
Ostatnio dosałem od takiego ziomka niby fete ale to ani nie smierdziało feta ani nie bylo czuć snifa po nosie i scieku też żadnego nie było a wystrzeliwało nieziemsko wydaje mi sie ze jednak to nie byla feta bo przeroboeniu jedynki i wypiciu trzech piw poszedłem spac co prawda tylko na 3 godziny no ale jednak zasnąłem


RE: Amfetamina - Medellin85 - 18.02.2023

U mnie Fetka za 40 zl Tongue ale co do jakośći to lepiej nie mówić Big Grin haha
Często jest taka pasta to wtedy - 30zl za geta.


RE: Amfetamina - Inferno - 23.02.2023

(17.02.2023, 22:30)Białykot napisał(a): Tylko ze jebana droga bo 50 za jedynke ale warto zajebiaty speedzik

Tylko strasznie kąśliwa w nos

Kąśliwa w nos bo dojebana pewnie dobrze z jakimś specyfikiem to i cena wyższa he he żartuje. no ale kto wie, badać pewnie nie badałeś Big Grin


RE: Amfetamina - Beeniepatu - 24.02.2023

(17.02.2023, 22:30)Białykot napisał(a): Tylko ze jebana droga bo 50 za jedynke ale warto zajebiaty speedzik

Tylko strasznie kąśliwa w nos

Prawilna feta jest lagodna dla nosa. Im bardziej szczypie w nos, tym bardziej zanieczysczona. Takze super, ze zajebisty speed masz w tym temacie za 50. Nie jest to jednak dobra feta. Wydaj raz niewiele wiecej na odczynniki do testow i bedziesz wszystko wiedzial. Z Twoich postow wnioskuje, ze korzystasz najczesciej z tematow ulicznych. Takze Tobie takie testy naprawde sie przydadza. Wydasz raz, ale potem zaoszczedzisz na wydawaniu hajsu na tematy, ktore nie sa tym, czym ktos Ci mowi, ze sa.


RE: Amfetamina - Kajabuza - 24.02.2023

Beenie pytanie czy "dobrą" feciurę można w ogóle dostać na ulicy czy to już trzeba mieć jakieś legitne w ch*j znajomości, albo wujka Chemika.😀
Niektóre osoby z którymi się gadało na temat obecnej "amfetaminy" uważały, że czasami już przy produkcji jest doprawiana jakimś syfem i wychodzi z fabryki zbełtana...🙄



RE: Amfetamina - KiszczaK - 19.03.2023

Fety to już dobrej nie ma,a jak jest to napewno nie w moich okolicach. Małolaty latają rozjebani po tych słabych sportach z ulicy a ja nie umiem poczuć fazy tylko spać nie można.
W sumie to kilka lat na stimach RC często i dużo dało efekt że amfetamina nie klepie,


RE: Amfetamina - DissoEnjoyer - 19.03.2023

dilerzy dobrze nauczyli się rzenić towar, ale to co dostałem ostatnim razem woła o pomstę do nieba, no kurwa gips w amfetaminie ? To juz może lepiej placebo sprzedawać i wkręcać że to feta ?


RE: Amfetamina - Mrs.Darkness - 15.04.2023

Już nie ma dobrej fety