Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Amfetamina - KiszczaK - 16.04.2023

Z amfetaminy to tylko nazwa pozostała,to co było przed 2000 rokiem  i kilka lat później to było można było nazwać fetą.
Nie trzeba było pół wora wypierdolić żeby smyrło,ale pół wora na prawie całą imprezę starczało.
Teraz to idź pan w chuj,kawa lepiej klepie xD


RE: Amfetamina - ProducentRC - 17.04.2023

KiszczaK zależy kto do jakiej fety ma dostęp, są sprzęty godne nazwania mianem amfetaminy a są też gówna co mają jej 10% więc to pojęcie względne mówić że nie ma już dobrej fety


RE: Amfetamina - Maniek - 18.04.2023

Dokładnie. Kwestia dojścia do dobrego tematu, ale zapewniam, że jest taki dostępny i to zdanie nie jest prawdą, że "nie ma już dobrej fety".


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 18.04.2023

Jasna sprawa Maniek 
Dobrą fetę można dostać, choć jest dostępna w w jednym punkcie na osiem i trzeba wiedzieć gdzie zapukać.
Przynajmniej taka dostępność jest u mnie. Cenowo mam tak samo jak to memłane gówno co lata wszędzie więc wybór jest prosty 😎
No i jest w bardzo twardej grudzie.

Edit:
O tym mówię

[Obrazek: IMG-20230418-175214744.jpg]

Tu leży sztuka z groszem.
Generalnie dwójkę wziąłem ponad dwa tygodnie temu i tak czasami sobie małą lagę robię do sprzątania i ogarniania chaty. Mocne to na chuja, 80mg tak wypierdala, że aż ciary przechodzą Podobno kultowa


RE: Amfetamina - ProducentRC - 18.04.2023

kot_kreskowy  podobny u nas jest sprzęt z wyglądu, zawsze z zamrażarki wyjmowany jak od dila sie bierze, ale to pewnie dlatego żeby tak szybko nie degradowała poprzez utlenianie i wpływ promieni UV


RE: Amfetamina - kot_kreskowy - 18.04.2023

Dobrze gadasz ProducentRC 😁
Tylko zamrażarka.
Z pół roku temu ten sam dostawca miał jeszcze mocniejsze ścierwo od tego ale to było w formie takiej bardzo rzadkiej pasty. 
Praktycznie płynne to było, a jak to roztarłeś na blacie to wysychało w tępie  Usaina Bolta na setkę Podobno kultowa
To miało taki paskudny posmak jakby nalewki orzechowej xd  bleeee
 Wszyscy gadali  na to "orzechówka" 😁


RE: Amfetamina - Białykot - 20.04.2023

U mnie dobra fetka sie skonczyła psiarnia zawinęła z handel pewna jedna nasza koleżankę z forum wypuścili ja i czeka na sprawde ale dostęp do dobrej fety znikł niestety

A to ścierwo co lata u mnie po 5dyszek za 2.5 to ja pierdole. Czarna jak działała to była kozak feta miała tez swoją cene ale pierwsza klasa temat był


RE: Amfetamina - wwojtuss - 29.04.2023

feta na ulicy jest jak zdrapka za 2 zlote
czasem rzadko kiedy trafi sie chociaz wygrana, ktora zwraca koszt zdrapki, ale jak sie trafi wiecej niz 2 to jest zajebioza
osobiscie polaka bardzo lubie, jest ten fajny ogar w glowce, pewnosc siebie, z alkoholem sie fajnie laczy, zasnac nie idzie ale nie jest sie zwierzakiem jak po b-k, idealne na wyjscie do ludzi


RE: Amfetamina - Mrs.Darkness - 02.05.2023

Dla mnie amfa to kiedyś było coś teraz to jest lipa chyba że ktoś ma dobry dostep do dobrej fety
U mnie wogole takiego czegoś jak metaamfetamina nie ma a amfetamina słabej jakości pobudza jak kawa


RE: Amfetamina - Szarlatan - 12.06.2023

Ja tam wolę alfę