Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Chemii No Love - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Chemii No Love (/showthread.php?tid=1309)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 07.11.2022

Inspirując się koleżanką Czarną Hex postanowiłam również założyć kącik moich zdobyczy! Big Grin Mam nadzieję, że nie zostanę posądzona o plagiat albo kradzież i obejdzie się bez rozpraw żadnych, bo nie lubię być sądzona! Big Grin

ZACZNĘ OD DZISIEJSZEGO SYNT COCO ze sklepu escobar.store! Smile
[Obrazek: IMG-20221107-160722.jpg]


RE: Kolekcja Chemii No Love - Szyderca - 07.11.2022

Sympatyczne te coco


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 07.11.2022

Szyderca  i to jeszcze jak! Big Grin
ZDJĘCIE DRUGIE Z OSTATNIEGO WEEKENDU. Kryształ z miasta za 70 złotych. Szczerze nie mam bladego pojęcia co to mogło być. Na pewno nie cmc, napewno też żaden stymulant z tych znanych mi dotąd. Przed rozkruszeniem dość brzozowy, momentami wręcz gówniany! Big Grin
[Obrazek: IMG-20221105-000851-1-1-1.jpg]


RE: Kolekcja Chemii No Love - ProducentRC - 07.11.2022

A może po prostu chemik był najebany jak to robił... Bo nie wiem jak trzeba być zrobionym żeby nie potrafić zrobić białego lub lekko wpadającego w odcień koloru żółtego cmc, przecież to po trzech dobach nie spania idzie zrobić prawie z zamkniętymi oczami... Jeszcze kurwa 70zl... Pojebało ich ja za 75 mam od bardzo dobrego ziomka 3g 3cmc jakości porównywalnej do 3cmc Pablo tylko od Escobara trafia się czasem lekko pokruszone a to cmc które mam trzeba kroić nożem z krzysztalow wielkości piłki tenisowej. Lepiej zmień dilera bo ostro leci w chuja, dziwne że nikt mu nie dojebał garści za gonienie chujowego materiału...


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 07.11.2022

NO LOVE z tym 'gowniany' to moze przez ta lopatke co uzywasz 😎


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 07.11.2022

Beeniepatu dokładnie o tym koksowniczku myślałam pisząc to! Big Grin ProducentRC hey kolego to nie było cmc na pewno. Nie było euforii, nie było speeda, nie było niczego. No może nieodczuwalna stymulacja, bo bez większych fajerwerków, ale jednak zawiesiłam się na telefonie. Ale pieniądz wyrzucony w błoto. Nauczka dla mnie!  Confused



RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 07.11.2022

Kazdy pieniadz wydany na narkotyk, jest pieniadzem wyrzuconym w bloto. Nie wazne jakby wspaniale nie dzialal 😎 To tak tytulem glossy


RE: Kolekcja Chemii No Love - dimiliki - 07.11.2022

to ja zrobię swoją kolekcje ... zniszczonych szarych komórek


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 07.11.2022

NO LOVE super, że masz swój wątek. Super ekstra!!! Życzę obyś jak najmniej aktywna w nim była. 😘😘😘
KMWTW 
Beeniepatu nie każdy. 😎
O dziwo czasami pod wpływem dochodzi do zachowań które mają jakieś fajne skutki. Przykładowo: gdybym kiedyś nie walił oporowo nie stracił by pracy. Szukając pracy byłem w punkcie ksero wydrukować CV. Tam Poznałem wspaniałą kobietę i miałem wspaniały związek. (który to bądź co bądź rozpadł się, bo waliłem dalej, ale dobrego co nie miara było!) 😆😆😆



RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 07.11.2022

@"Kaja Buza" kazdy. I zadna taka historia z dupy tego nie zmieni 😎