Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Chemii No Love - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Chemii No Love (/showthread.php?tid=1309)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 08.11.2022

Beeniepatu doraźnie mogą... Może nie tyle pomóc co wspomóc, by efekt finalny był lepszy. Sama miałam tak, że dzwoniąc o pracę jak szukałam, byłam na speedzie, to pewność siebie była taka, że mimo, iż raczej wśród ludzi nie jestem "samicą alfa", nie czułam się na trzeźwo super pracownikiem jeszcze  Shy to rozmowa była niemalże gwarancją tego, że mnie będą chcieli do pracy. Taki bajer się załącza, pewniaczek i niczym nie zagnie mnie osoba z którą rozmawiam o pracy w której mam się znaleźć. Trudno mi to teraz zgrabnie opisać, dlatego wybacz, ale w tym stanie odpuszczę dłuższe, poważne tematy. Big Grin

A! Znalazłam focię! Big Grin Gratis do miastowego kryształu.  Heart Ale tu również nie mam bladego pojęcia co to było. Ani 3mmc, ani cmc, ani nawet... Coś co jakoś szczególnie działało.  Confused
[Obrazek: IMG-20221105-002219-1-1.jpg]

@"Kaja Buza" mam rozumieć, że życzysz mi jak najrzadziej ćpać? Czy zazdrościsz mi tak wspaniałego tematu? Big Grin


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 08.11.2022

NO LOVE nie. Nie moga. Narkotyki szkodza. Kto tego nie rozumie, nie powinien brac sie za ten sport. A gadanie o tym, ze pomagaja, jest przejawem zwyklej ignoracji i szkodzi dokladnie tak samo, jak demagogizowanie cpania. Trzeba byc swiadomym a nie opowiadac bzdury.


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 08.11.2022

Beeniepatu dobrze!!! Ciśnij Guwniare, że dragi są złe!!!!! 😎😎😎
NO LOVE dokładnie tak!!!! 😘



RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 08.11.2022

@"Kaja Buza" Dla mnie to nie sa tematy eo smieszkowania. Do tego mam coraz wieksze wrazenie, ze ktos tu gada sam ze soba. I nie chodzi o mnie akurat 😎


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 08.11.2022

W żadnym wypadku nie ma powodu do smieszkowania. Ja rozmawiam sam ze sobą. Już wczoraj to z Tygrysem_kreskowym omawiali my! 
NO LOVE ważna sprawa, zapamiętaj:
❤️💙💚💜💚💙❤️💙💚💜
Cała moja aktywność na portalu dopal.net (tu pod pseudonimem "kaja") podobnie jak na innych portalach typu dopek.org, hyperreal.info, samarka.info itd. jest tylko i wyłącznie odpowiedziami na bieżące kwestie, fikcją bądź retrospekcjami przeszłości osoby uzależnionej, podkoloryzowanymi bądź też przełożonymi na czas teraźniejszy.
.
Jako osoba już do końca życia chora (uzależniona) po ukończonych terapiach między innymi w ośrodkach Babigoszcz Monar czy też SP ZOZ WOTUW Stanomino mam na celu tylko wejście w środowiska osób zażywających środki psychoaktywne, redukowanie potencjalnych szkód poprzez np. minimalizowanie dawek w wątkach dotyczących poszczególnych substancji i ewentualną pomoc osobom skrajnie uzależnionym.
.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś kto jej potrzebuje napisz do mnie (kayabusa@proton.me) lub zadzwoń pod darmowy ogólnopolski telefon zaufania dla osób uzależnionych i współuzależnionych:
.
800 199 990 (codziennie od 16 do 21)
.
Wiem z doświadczenia, że nawet mały krok w dobrym kierunku może mieć DUŻE znaczenie w całej naszej wędrówce. Smile
.
Pozdro Wariacie!
.
PS. Pamiętaj, że nikt nie jest nieomylny i w sklepie również może zajść pomyłka. Chodźbyś zamawiał dziesiąty raz z tego samego sklepu, tę samą substancję i tak samo wyglądającą, staraj się zaczynać od jak  najmniejszych dawek!
.
~Kaja
(to apropo smieszkowania 😄 ja tu nie jestem nie byłem i nie będę dla sampli czy jakiejkolwiek korzyści, jestem tu dla Ludzi 🤪🤪🤪🤪🤪)



RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 08.11.2022

Dzięki. Smile Chyba jestem skończona już. Trzymajcie się! Do usłyszenia jak się odrodzę na nowo. Big Grin


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 08.11.2022

@"Kaja Buza" ojojoj .. znow widze, ze detox poszedl w odstawke 😎


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 08.11.2022

Beeniepatu dlaczego? Dlatego, że napisałem młodej jak mniemam dziewczynie informacje o numerze telefonu na który w razie potrzeby może zadzwonić? Czy dlatego, że tak naprawdę nigdy nie zazywałem dragów? 😎

[Obrazek: IMG-20221030-161821.jpg]



ZDJĘCIE PO TO, ŻEBY UŚWIADOMIĆ PO CO BŁĄDZĘ I BŁĘDY WCIĄŻ POPEŁNIAM. 🤣🤣🤣


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 08.11.2022

@"Kaja Buza" nie wiem dlaczego. To juz pytanie do Ciebie. Klasyczna odklejka narkomanska - przez dragi lub przez nich porycie 😎


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 08.11.2022

Wytłumaczycie mi czym dokładnie jest odklejka? Kojarzy się z kompletnym wyłączeniem ze świata realnego i tego typu ciężkie przypadki.