Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Chemii No Love - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Chemii No Love (/showthread.php?tid=1309)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 08.11.2022

NO LOVE 
Odklejka jest wtedy, gdy ktoś oskarża drugą osobę o odklejkę, a tak naprawdę sam nie skleja, że odklejka o którą posadza kogoś jest celowym wygłupem mającym na celu rozluznienie atmosfery albo przykładowo rozbawić tłumy. Wówczas odklejkę ma ten który nie skleja odklejki-fake'i. Morał chyba oczywisty.
❤️❤️❤️❤️



RE: Kolekcja Chemii No Love - ProducentRC - 08.11.2022

Odklejanie inaczej oderwanie od rzeczywistości i poczucie że to inni mają jakiś problem, bo przecież ze mną wszystko jest okej... To jest typowe odklejenie


RE: Kolekcja Chemii No Love - wwojtuss - 09.11.2022

odklejka moze byc tez nazywane po prostu pierdolenie kocopolow


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 09.11.2022

Rozumiem. Tak mi się wydaje! Big Grin Czy forum ma jakieś swoje wyjątkowe akcje odklejek? Big Grin Jakieś legendy?  Cool


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 09.11.2022

(08.11.2022, 17:26)Kaja Buza napisał(a):
NO LOVE 
Odklejka jest wtedy, gdy ktoś oskarża drugą osobę o odklejkę, a tak naprawdę sam nie skleja, że odklejka o którą posadza kogoś jest celowym wygłupem mającym na celu rozluznienie atmosfery albo przykładowo rozbawić tłumy. Wówczas odklejkę ma ten który nie skleja odklejki-fake'i. Morał chyba oczywisty.
❤️❤️❤️❤️

Nie bardzo. Jednak zmierzasz w kierunku bycia forumowym idiota. Popsulo Ci sie juz grubo w glowie. Szkoda, bo do tej pory jakos udawalo Ci sie bawic w normalny sposob. Ja nie jestem odklejony, chocbys mowil to z milionem serduszek. Tobie niestety glowa sie strasznie popsula. Smutno patrzec na to jak jest z Toba coraz gorzej. I prosze, zebys do mie w taki sposob sie nie odzywal. Bo to zupelnie niepotrzebne


RE: Kolekcja Chemii No Love - tome3eqkks - 09.11.2022

I po co te nerwy proszę państwa.

Swoją drogą można było by utworzyć jakąś federację mma dla użytkowników Dopal.org Big Grin

np. PRIME DOPAL SHOW MMA


Podobno kultowa


RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 09.11.2022

tome3eqkks pomysl niczego sobie. Dla mnie osobiscie, ma to jednak pewna ulomnosc, bo przy napierdalaniu sie, w takich freak'owych zestawieniach, o zwyciestwie za czesto decyduje szczescie. Wolalbym, zeby byla mozliwosc wybrania formy starcia, a jako druga opcja byla dostepna debata 😎


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 09.11.2022

Beeniepatu poważnie odebrałeś to na poważnie? 😄 
Stanąłem w obronie wszystkich którzy byli nazywani odklejeńcami, mimo, że nawet się tak nie zachowywali, ale jednak wmawianie komuś, że jest gorszy (chory psychicznie, odklejony itd.) było dla kogoś nie wiem... Satysfakcją? 😎
Nie mam pojęcia dlaczego wziąłeś to do siebie. 🤔



RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 09.11.2022

@"Kaja Buza" tak? To najmocniej przepraszam


RE: Kolekcja Chemii No Love - tome3eqkks - 09.11.2022

(09.11.2022, 11:51)beeniepatu napisał(a): tome3eqkks pomysl niczego sobie. Dla mnie osobiscie, ma to jednak pewna ulomnosc, bo przy napierdalaniu sie, w takich freak'owych zestawieniach, o zwyciestwie za czesto decyduje szczescie. Wolalbym, zeby byla mozliwosc wybrania formy starcia, a jako druga opcja byla dostepna debata 😎

Oprócz przygotowania fizycznego i techbnicznego - Szczęście swoją drogą... to w prawdziwych walkach, te wszystkie fame mma i inne gówniane federacje dla dzieciaków są z góry ustawione a ciemne społeczeństwo płaci krocie za dostęp do ppv  Podobno kultowa