Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Chemii No Love - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Chemii No Love (/showthread.php?tid=1309)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 09.11.2022

Beeniepatu pisząc to miałem głównie na myśli pewnego znanego użytkownika, dzięki któremu pierwszy raz spotkałem się z określeniem odklejony. To były początki tutaj i mój kochany Yalasek był tak nazywany, a raczej obrażany, bo nie uważam i od początku nie uważałem Go, za "odklejeńca" czy innego jakiegoś jakim był na czacie nazywanym. Chociaż ten ktoś i tak nawet nie zobaczy tego posta. 😁😁😁



RE: Kolekcja Chemii No Love - Beeniepatu - 09.11.2022

tome3eqkks nawet nie wiedzialem, za tam sie cokolwiek ustawia. Nic nie wiem na ten temat. Lacznie z tym ile kosztuje 🤔


RE: Kolekcja Chemii No Love - tome3eqkks - 10.11.2022

(09.11.2022, 15:16)beeniepatu napisał(a): tome3eqkks nawet nie wiedzialem, za tam sie cokolwiek ustawia. Nic nie wiem na ten temat. Lacznie z tym ile kosztuje 🤔

Wystarczy zobaczyć te cudownie wyreżyserowane konferencję/ konfrontacje YouTube-rów i celebrytów przed walką 🤣 cena zazwyczaj to około 40 zł za jedną transmisję ( ok.3-4h aktorstwa)  Podobno kultowa


RE: Kolekcja Chemii No Love - Hyzio - 12.11.2022

ładna kolekcja podziel się troche


RE: Kolekcja Chemii No Love - NO LOVE - 17.11.2022

Heyo! Big Grin Ey!!! Tylko trzy osoby tutaj znają pewne rzeczy o mnie! Który to? Big Grin Dostałam email od no-spodzianka@protone.me a tam wiadomość, że od cichego wielbiciela. Big Grin że Wtf???? Big Grin 5g alfu pihp że sklepu escobar.store!!! Big Grin weekend będzie i ja tu będę!!!! Big Grin Dziękuję!!!  Heart
[Obrazek: IMG20221117143231.jpg]


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 17.11.2022

🤣🤣🤣
Siema ❤️❤️ Yalasek to, by się w grobie przewracał, ale On jest NIEŚMIERTELNY 😎 Na szczęście. 😁 
Młoda, dziś w ogóle zakłady szły kiedy będziesz na forum i coś czuję, że Yalasek i Beeniepatu po stówce mi wisicie. 😎😎😎
PS. Pamiętaj co pisałem po tej Twojej piątce w cztery godziny! 🙄🙄🙄
I OCZYWIŚCIE 
UCZULENIÓWKA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 



RE: Kolekcja Chemii No Love - Yalasek - 17.11.2022

ale zaraz zaraz, skąd ona ma tą alfę ?  kaja, KAJA?!

@"Kaja Buza"


RE: Kolekcja Chemii No Love - Kajabuza - 17.11.2022

Yalasek przecież napisała, że od Pabla. To chyba ta biała kreda (jeden z 3 rodzajów). Ty o alfie, a ja się martwię, żeby dziewucha nie poleciała jak z 4CMC. Podobno kultowa
PS. Może nie zasmiecajmy Jej wątku, no tu widzę 5 stron tematu, a wrzuciła z 3 zdjęcia. 😄😅



RE: Kolekcja Chemii No Love - Yalasek - 17.11.2022

zmartwienia to rola kobiet a nie nasza @"Kaja Buza"


RE: Kolekcja Chemii No Love - fiodor - 17.11.2022

@"Kaja Buza"  nie no napisała, że od cichego wielbiciela, Pablo jest tylko i aż źródłem alfy. Jakieś amory sie tu kręcą widzę