Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gastro po paleniu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Gastro po paleniu (/showthread.php?tid=132)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Gastro po paleniu - Yalasek - 22.11.2022

ok a więc ostatnio zjarany zmajstrowałem taki posiłek - banan, 2 krówki twarde, kakao słodkie, jakiś serek naprzykład Monte mieszamy to i zawijam w tortille krążka i wychodzi zajebisty słodki naleśnik asz asz polecam majstrować w ten sposób zamiast tam jakieś sprawdzone gówna testować lepiej wszystko robić samemu \o/


RE: Gastro po paleniu - JokerRC - 24.11.2022

Mnie to gastro nie łapie bo nie pale
Ale kurde takie cbd by zapalił 
Ciekawe czy też gastro jest po cbd


RE: Gastro po paleniu - Ciapek - 24.11.2022

Yalasek potwierdzam, najlepiej testować i odkrywać nowe smaki. Ja teraz testuję wszystkie potrawy z dodatkiem miodu Smile Miodzio Smile


RE: Gastro po paleniu - Kudlaty - 24.11.2022

Ja tam zawsze po buszku masz wielką smakę na PIZZE

[Obrazek: gastro-po-marihuanie.jpg]


RE: Gastro po paleniu - Esek od Kresek - 25.11.2022

Ja tam jak ma gastrofazę to najlepiej lodówkę zamknąć na kłódkę, ogołocę ją do zera. Rano wstaje i się zastanawiam kto to wszystko zeżarł  Tongue


RE: Gastro po paleniu - Beeniepatu - 25.11.2022

Esek od Kresek to zmien ziolo na indica'e. Potem zglos sie do jakiegos talent show, bo robisz numery jak Copperfield 😎 Karzesz zamknac lodowke na klodke, a i tak golocisz ja do zera 😎
A powaznie, to musisz wiedziec, ze wszyscy mamy takie umiejetnosci. Nie jestes wyjatkowy. Zycie


RE: Gastro po paleniu - Kajabuza - 25.11.2022

Kiedyś siedział u mnie Ziomek. Zjarany w trzy dupy. Jako, że niewiele miałem do zaoferowania z lodówki, to zaczął chleb z najtańszą margaryną jeść i z cukrem i mało się nie zesrał mówiąc:
"Boże jakie to jest pyszne." 😂

Za starych czasów jadłem zawsze świeże marchewki z netto (kiedyś były ładne, od razu do zjedzenia bez mycia) i VIFON na sucho. Tak się ucztowało. 😎



RE: Gastro po paleniu - S-N - 25.11.2022

(19.11.2022, 13:05)tome3eqkks napisał(a): Ja od siebie polecam pierogi gotowe z Lidla , coś chyba 5,99 wystarczy na 3 min do mirkofali. 
A ilość cebulki i smak pierogów rozpier*ala kubki smakowe Big Grin


[Obrazek: pirogi.gif]
w żabce to kupowałem do mikrofalówki  mi wkładała na parę minut  i pałeczkami sobie jadłem w niedzielny Obiad słoneczny


RE: Gastro po paleniu - SztywnyMisza - 25.11.2022

Ja dzisiaj tworzyłem drwale z maka pyszne wyszly miałem fotke zrobic ale zajebany za szybko zjadlem XD


RE: Gastro po paleniu - Lady Giwera - 26.11.2022

Kaja Buza dawny znajomy kiedyś na gastro zrobił dla wszystkich jajecznice z resztkami bigosu i plastykową łyżką. Użył nieodpowiedniej łyżki i tak intensywnie mieszał ze się stopiła w daniu, została tylko rączka. 
Ku memu zadowoleniu mieszkałam na tym samym osiedlu. Smile 
Niemniej jednak część się zajadala.