Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gastro po paleniu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Gastro po paleniu (/showthread.php?tid=132)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Gastro po paleniu - C84S - 02.12.2023

A są jakieś odmiany palenia które nie wywołują efektu gastrofazy?


RE: Gastro po paleniu - Beeniepatu - 02.12.2023

C84S generalnie to efekty dzialania THC powoduja zwiekszenie apetytu. Im mniejsze stezenie thc tym mniejsze gastro. Najlepiej uzywac odmian z THC ponizej 1%, a bogatych w CBD. Lub THCV - ten kannabinoid w ogole zawiesza apetyt.
Jak zalezy nam na THC, to mozna probowac odmian, ktore sa bogate rowniez w CBD i THCV. Do takich nalezy np Durban Poison czy Blue Dream. Albo odmian, ktore energetyzuja i kieruja mysli ku kreatywnosci i odciagaja od jedzenia, a do tego sa bardzo owocowe w aromatach - np Girl Scout Cookies
Zasadniczo jednak lepiej stosowac triki, ktore powoduja zmniejszenie gastrofazy - wypicie goracej kawy przy jaraniu czy jakosciowej herbaty. Polaczenie jarania z dawka kofeiny potrafi hamowac apetyt. Najlepiej byc po prostu najedzonym przed sesja jarania.

A w ogole to czemu walczyc z tym? Po co hamowac cos, co daje tyle radosci. Jak przesadzamy z podjadaniem to zamienmy to co zazwyczaj w siebie ladujemy, na jakas zdrowsza, mniej kaloryczna alternatywe


RE: Gastro po paleniu - LOBO - 02.12.2023

Swego czasu moim ulubionym duetem byli, marihuena z GBL. Zdradliwy duet.  Kompulsywne obzarstwo i zachcianki, eksperymenty typu, kogel-mogel z lionem i bita smietana. W kilka miesiecy przybralem sporo masy i wazylem najwiecej za mojej kadencji.


RE: Gastro po paleniu - elomaniana - 09.12.2023

Jak gastro mnie dopadnie to jestem wtedy jak odkurzacz. Potrafię opróżnić całą lodówkę


RE: Gastro po paleniu - C84S - 16.12.2023

Czasami można przedawkować z tym jedzeniem i efekt jest odwrotny. Nie sprawia już tyle przyjemności. A przeważnie sięga się po to co jest pod ręką.


RE: Gastro po paleniu - wwojtuss - 16.12.2023

"przedawkowac jedzenie", nie lepiej po prostu powiedziec "przejesc sie"? moim zdaniem troszke przesadzone slowo


RE: Gastro po paleniu - 2024 - 17.01.2024

Gastro to jest szatan którego nie idzie powtrzymać. 
W tym stanie spałaszuje wszystko co znajduje się w mieszkaniu, na dodatek nawet jak wszystko zniknie to i tak jeszcze nie jest dość.


RE: Gastro po paleniu - Maniek - 17.01.2024

(11.04.2022, 22:36)Zenez napisał(a): Co polecacie najlepiej na gastro po paleniu ?

Proszę pisać na temat, bo autor wątku wyraźnie napisał, "CO POLECACIE na gastro po paleniu?" A nie czy ktoś opróżnia pół lodówki czy całą...


RE: Gastro po paleniu - Ser Pleśniowy - 17.01.2024

Krokiety z kapustą i grzybami


RE: Gastro po paleniu - WOLF GANG - 30.01.2024

Kiedyś zakładałem się wszelkiego rodzaju słodyczami. Ciastka. Cukierki. Jak był placek zrobiony to potrafiłem pół blachy sam zjeść
Teraz przerzuciłem się bardziej na owoce
Najbardziej mi smakuje jabłko potarte na tarce wraz z marchewką i odrobina cytryny. Do tego rodzynki i żurawina. Pyszotka