Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Uwaga ! Ważne - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Uwaga ! Ważne (/showthread.php?tid=1342)

Strony: 1 2 3


RE: Uwaga ! Ważne - Maniek - 12.11.2022

Zawsze każda akcja jest nakierowana na vendorów, a nie klientów. A to, że czasem wpadnie w łapy służb jakiś klient... No cóż, zazwyczaj brak podstawowego BHP przy zamawianiu czy np. jakaś wpadka gdzieś na mieście z towarem w "kieszeni".


RE: Uwaga ! Ważne - Szatan69 - 13.11.2022

Co jakis czas vendor znika albo go pały zatrzymuja. Dilerki jak sam nieskończysz to później grzejesz puche albo grób. U darka tez co jakis czas bazary upadaja . ach te piekne czasy silka i innych. Mmm i tych sampli. Płaciłes z 2 -5dolce lub euro i wpadala czekoladka jedno oko na maroko xD


RE: Uwaga ! Ważne - kot_kreskowy - 14.11.2022

(12.11.2022, 18:29)Attenborough napisał(a): Czy to oznacza, że powinniśmy się póki co wstrzymać z zamawianiem? Czy akcja raczej jest skierowana w vendorów a nie w ich klientów?


Oznacza to tyle, że smakosze fentanylu i innego opioidowego syfu będą mieć pod górkę.  Chodzi tu głównie o obywateli stanów, gdzie jest z tymi zombiakami dość spory problem.

Oglądałem na youtubku jakiś reportaż czy może bardziej vlog o San Francisco i tamtejszych narkomanach, to mówili właśnie o fentanylu.


RE: Uwaga ! Ważne - Beeniepatu - 14.11.2022

Dla najlepszego ogladu sytuacji, wystarczy wpisac w YT Philadelpia - i zobaczyc o czym najczesciej traktuja dostepne tam filmiki 😎


RE: Uwaga ! Ważne - tome3eqkks - 14.11.2022

(12.11.2022, 18:47)Maniek napisał(a): Zawsze każda akcja jest nakierowana na vendorów, a nie klientów. A to, że czasem wpadnie w łapy służb jakiś klient... No cóż, zazwyczaj brak podstawowego BHP przy zamawianiu czy np. jakaś wpadka gdzieś na mieście z towarem w "kieszeni".


Dokładnie - żeby ugasić płomień trzeba znaleść źródło ognia. TAK JEST NIEZMIENIE OD LAT.


RE: Uwaga ! Ważne - Beeniepatu - 14.11.2022

Wartym dodania jest fakt, ze nawet jak sprawdzaja nasza historie zamowien z przejetej bazy V, to ustalenie czy to faktycznie my zamawialismy, ma zasadniczo na celu udowodnienie handlu prowadzonego wlasnie przez V. A nie, ze mysmy zamawiali. Inaczej to wyglada w takich sprawach, a inaczej kiedy np. fizycznie przejeta jest paczka.


RE: Uwaga ! Ważne - Szatan69 - 14.11.2022

A ja myślałem ze meta głównie się niszcza w stanach.


RE: Uwaga ! Ważne - fiodor - 14.11.2022

Przecież tam jest po całym kraju rozlana głównie fala opiowrakow, zapoczątkowana przez koncerny farmaceutyczne, które kupowaly lekarzy, kliniki, przychodnie żeby pisać opio na wszystko. Oglądałem akurat i dokument na ten temat i fabularny. Jak to wyszło zaczęło się kombinowanie z fentanylem i pochodnymi na ulicach


RE: Uwaga ! Ważne - kot_kreskowy - 14.11.2022

Wogule jak te ludzie po tym wyglądają to jest jakiś kurwa dramat. Strasznie to wyniszcza.


RE: Uwaga ! Ważne - Szyderca - 14.11.2022

No u niech to jest w chuj wielki problem... najebane ich na ulicach ..