Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 14.11.2022

Witajcie, 
Szukam czegoś sprawdzonego na dobrą imprezę masową. Planuję ją od dawna i mam wyjątkową okazję.
Będę wdzięczna za informacje:
Co?
Jakie ma działanie?
Gdzie można nabyć?
Twoje osobiste odczucia (dlaczego polecasz)?


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Szyderca - 15.11.2022

Moim skromnym zdaniem co nie uzywam rc ale z tego co szczury mówiły to na imprezę było dobre scherry coco od Escobar


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Yalasek - 15.11.2022

Jak jesteś chłopem i idziesz z kumplami to cmc, lub jak masz mocniejszą ekipę to alfkę. 
Jak są kobitki i chcesz bajerować to weź se ale tylko z dwa piwa jak się najebiesz i odwalisz coś to po tobie - laski nie lubią nawalonych podwalających się gości.
jak idziesz w rodzinę to zajeb z dwa kwasy i ogień haha 
Jak jesteś kobietą a jesteś to nie wiem ngdy nie byłem babką na imprezie Big Grin zapytaj mojej siostry Czarnahexx będzie wiedziała jak ci pomóc  Angel powodzenia Lady Giwera


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - maciej112 - 15.11.2022

Zależy też co to za impreza. Czy koncert, czy coś w klubie, czy posiadowka na kwadracie a może wesele


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Dilleraaaa - 15.11.2022

Tak jak wyżej zależy co to za impreza dla jednych sprawdzi się coś z stymulantów typu nep dla innych na domówce klef a w klubie całkowicie co innego np zarzucenie pixy


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Czarnahexx - 15.11.2022

Polecam stymulanty 
Jak dla mnie na imprezę ideolo


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 15.11.2022

Z rc to chyba 3cmc bym wybrał lub 6apb


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - SztywnyMisza - 15.11.2022

Ja polecam cherry coco od escobara fajnie wypierdala nie za mocno gadka się dobrze klei nie widać ze porobiony jesteś wiadomo zalezy ile sie zje mozna sypac nie trzeba kruszyc no i ten smak wisienki Big Grin


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 15.11.2022

(15.11.2022, 08:28)Yalasek napisał(a): Jak jesteś chłopem i idziesz z kumplami to cmc, lub jak masz mocniejszą ekipę to alfkę. 
Jak są kobitki i chcesz bajerować to weź se ale tylko z dwa piwa jak się najebiesz i odwalisz coś to po tobie - laski nie lubią nawalonych podwalających się gości.
jak idziesz w rodzinę to zajeb z dwa kwasy i ogień haha 
Jak jesteś kobietą a jesteś to nie wiem ngdy nie byłem babką na imprezie Big Grin zapytaj mojej siostry Czarnahexx będzie wiedziała jak ci pomóc  Angel powodzenia Lady Giwera

Hahah dobry jesteś Smile 
Jestem kobietą ale bawię się w męskim towarzystwie, jest ciekawiej. 
Myślimy o wypadzie do Pacha Poznań Smile wiec na ostro Smile
 Co do tego kwasu w sobotę rodzice organizują 40 rocznice ślubu na basenie, później obiad i kręgielnia. Pomysł idealny, pewnie szwagier i brat też się skuszą Wink Wink Wink 

Dziękować Smile

fiodor 3cmc mi pasuje ale na imprezę nieco słabe dla mnie. O 6apb wczoraj słyszałam po raz pierwszy i to wlasnie pod kontem imprezy. Dzięki, przetestuję.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kajabuza - 15.11.2022

Osobiście dobry chlorek z trójką z przodu bym polecił, na spotkanie towarzyskie, gdzie gadka winna się kleić. A to na podstawie pamiętnej rozmowy z ciocią po solidnym sniffie 3CMC. Nigdy mi się tak dobrze z żadną ciocią nie gadało. 
😎