Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 16.12.2022

(16.12.2022, 10:00)Lady Giwera napisał(a): wwojtuss 3cmc Guzman pojedzie na bank. Hexen znalazłam na forum - opinie o produkcie. POczytam Smile dzięki. Odnośnie trzeciej pozycji pytanie co to znaczy ze rozlewa i nie da się ustac?

Mial na mysli serotoninowa euforie. Empatogeny, przy przesadzonych dawkach, powoduja, ze czlowiek zamyka oczy, siada i najchetniej by jeczal 😎


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - sebekx9 - 16.12.2022

Posiadówka z kumplami 3/4 cmc/mmc
Impreza klubowa (rave itd) 5mapb/6apb/mdma


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 16.12.2022

tome3eqkks  ojjjj dobrze, że dodałeś Smile. Sporadycznie odwiedzam kluby z podobnym klimatem i zdecydowanie z parkietu schodzę zaopatrzyć się w wodę i "przypudrować nosek". Kto kończy imprezę w suchej sukience nie przerobił jej na maxa Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 17.12.2022

 beeniepatu   hahaha nieżle "... siada i najchętniej by jęczał"  niop i proszę jak "katastrofalne" mogą byc skutki nieświadomego dawkowania.  3cmc Guzman jedzie z nami, jeszcze doczytam opinie na temat hexen, ale gdyby przełożyć imprezę na drugie święto to jak sądzicie  hexen pojedzie z nami?  wwojtuss orientujesz się czy jest szansa na otrzymanie przesyłki przed świętami jeśli złożę zamówienie w poniedzialek? 
Jaram się już jak dziecko Smile Smile Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 17.12.2022

Lady Giwera prawilnego hexenu nie dostaniesz juz nigdzie. Poza tym nie wiem czy to dobry pomysl brac takiego stima na imprezie - werwy i sil do zabawy na pewno nie zabraknie. Jednak przyspieszenie jakie daja takie stimy same z siebie, kiedy dolozymy do tego wysilek fizyczny, to pojawiaja sie kardiofazy - co prowadzi do wewnetrzego niepokoju i niepotrzebnej schizy 😎


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 17.12.2022

beeniepatu normalnie nie mam żadnych schiz, zbytnio bojaźliwa również nie jestem (jeśli chodzi o świat wewnętrzny), więc planuje się świetnie bawić. Niop i jadę z partnerem wie, ze gdybym kiedykolwiek zaczęła sobie cos wkręcać po użyciu ma mnie poinformować, ze to stan pt. "czas na przerwę lub czas na koniec". Nie byłam stroną czynną w takiej sytuacji, ale kilkukrotnie stroną bierną i wiem, ze to co się może "upierdolić" w przećpanej lub źle naćpanej głowie jest nieskończonością. Smile 
Miło, ze zwróciłeś uwagę na negatywny aspekt tego tematu, mężczyzna, który wie i powie. Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - tome3eqkks - 17.12.2022

też bym hexen odpuścił na tańce Big Grin


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - UlalaKrewetka - 17.12.2022

Kiedyś kupiłam na imprezie piguły. Zjadłam nie działały, poprawilam dalej nic wiec pomyślałam ze wyjeba. Jak weszly skumulowane, twarze rozmazane, muzyka to tylko pulsowanie i potrzeba wyjścia na powietrze. Po czasie sie wyrównało, ale nie kupuje juz na imprezie.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 17.12.2022

Lady Giwera ja odnosze sie do mozliwych konsekwencji miksowania danych substancji. Nie do tego jak sobie ktos z nimi poradz, jesli ryzyko sie zmaterializuje 😎 Co to za zabawa, kiedy serce chce wyskoczyc z klatki, mimo, ze czujesz sie pewnie, ze to minie i dasz rade. Dobra zabawa jest wtedy, kiedy jest dobre samopoczucie. I po to zasadniczo stosuje sie rekreacyjnie dragi.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 18.12.2022

beeniepatu Twoje argumenty są trafne i oczywiste. Kiedyś się poznamy i opowiesz mi czym zajmujesz się w życiu biorąc pod uwagę wiedzę z różnych dziedzin, umiejętność komunikacji, empatie, umiejętności przywódcze, pokorę, inne, które z czasem zaobserwuję. 
Gdybym miała szefa - mentora  byłby taki jak Ty.  
Jeśli jest ryzyko turbo bijącego serca to owszem mogłabym obawiać się tańca do rana Wink. Lepiej odpuścić temat.