Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - mati54 - 18.12.2022

Ostatnio polaczylem white slonia z minte euforia;
jedno po drugim, wiec nie mam pewnosci ze to minte bez pomocy slonia robi taka euforie ale doslownie 200 mg minte i 300 mg slonia, zmiotlo mnie bardziej niz rozowe pleiny co mialy pod 400 mg na kapsulke mowie o mdma. Takze jak wielu lubi na melanzu zapodac cukierka ten mix bedzie dla nich idealny.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DissoEnjoyer - 21.12.2022

3-fea  Podobno kultowa wyjebane gały jak pięć złoty, totalna miłość i energia do tańca
rozjebało mnie jak wychodzłem z klubu i ktoś powiedział "mefedron to szmata" XDDDD

z tym że dodam że podobno to kardiotoksyczne...


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 21.12.2022

DissoEnjoyer  wydawało mi się że 3fea nie zalewa euforia i milosc do świata...


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DissoEnjoyer - 21.12.2022

zgodnie z tematem, subiektywnie wyraziłem swoją opinię. A mi sie wydaje za to że w IKEI robią pulpety z tektury  Podobno kultowa


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 22.12.2022

mati54 interesująca dla mnie informacja jeśli chodzi połączenie White Elephant z minte euforia. Czytałam recenzję obu i zastanawiało mnie to Smile. Tymczasem dotarła paczka od Słonia z White Elephant. Z uwagi na niespodziewany wyjazd służbowy uznałam, ze przetestuje jak wrócę. Zrobił mi jednak niespodziankę i przyjechał na kilka godzin wiec przetestowaliśmy i jabadabadu taki chill na głowie mam tylko dzięki medytacji. Czy na imprezę hmmm, niekoniecznie ponieważ wyciszające, wiec możliwe że to polaczenie ma wpływ na efekt. Sprawdzę w swoim czasie. Smile Smile Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 22.12.2022

DissoEnjoyer  ok przyznaje mój błąd, pomyliłem z 3fma  Cool a te pulpety to smaczne ?


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DissoEnjoyer - 22.12.2022

Tak szczerze to nie jadłem pulpetów z IKEI, ale ostanio zrobiłem zajebiste w sosie pomidorowym i ziemniaczkami, 3 godziny roboty ale warto było haha. Dobra koniec OT

Dodam jeszcze, że całkiem popularne na imprezach jest N20 ! podtlenek azotu, znany bardziej jako gaz rozweselający (choć moim zdaniem nietrafione określenie, bo jakoś za bardzo nie rozwesela - nadaje się świetnie do przeróżnych miksów oraz stosowany jest w anestozjologii).


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 22.12.2022

DissoEnjoyer dzięki za info, pewnie w odpowiednim czasie będę potrafiła się odnieść do Twojej propozycji, na chwilę obecną jestem na etapie uświadomienia  sobie, ze moja "wiedza" wymaga podejścia do tematów z pokorą, ale uczę sie regularnie, zadaje pytania i otrzymuje odpowiedzi więc za jakis czas poproszę o rozwinięcie tematu. Aktualnie wielokrotnie czytam tematy, które pozwolą mi poznać dzialanie, jeszcze kawalek drogi zanim będę wiedziala jak wzajemnie na siebie reagują.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Yalasek - 22.12.2022

ogólnie to polecam zjeść sobie kwasa w 3-4 osoby, myśmy jedli we 3 kiedyś i było zajebiście, do tego w pewnym momencie poszła wódka a w miedzyczasie wycieczka do sklepu, spacer potem w domu u ziomka każdy patrzył w ścianę bo miał ziomek taką tapetę z polem i jakiś ocean takie fajne połączenie że tam normalnie wsyzstko było widać wtedy tak jak byś tam był Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 22.12.2022

Yalasek a wiesz, ze kolega ostatnio sugerowal takie rozwiazanie na wyjazd.