Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - nonoanon - 24.12.2022

(22.12.2022, 00:11)Lady Giwera napisał(a): mati54 interesująca dla mnie informacja jeśli chodzi połączenie White Elephant z minte euforia. Czytałam recenzję obu i zastanawiało mnie to Smile. Tymczasem dotarła paczka od Słonia z White Elephant. Z uwagi na niespodziewany wyjazd służbowy uznałam, ze przetestuje jak wrócę. Zrobił mi jednak niespodziankę i przyjechał na kilka godzin wiec przetestowaliśmy i jabadabadu taki chill na głowie mam tylko dzięki medytacji. Czy na imprezę hmmm, niekoniecznie ponieważ wyciszające, wiec możliwe że to polaczenie ma wpływ na efekt. Sprawdzę w swoim czasie. Smile Smile Smile

W jakich proporcjach mieszane? Testowałem oba osobno i przyjemne produkty, ale tutaj jestem zaskoczony takim mixem Big Grin


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - ProducentRC - 24.12.2022

Dla mnie jest najlepsze 3cmc ewentualnie 3mmc, dorzucane nie zbyt często


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Bam - 29.12.2022

Impreza z muzyka najlepiej jakies dropsyyy Smile) w sumie 3cmc tez da rade


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 29.12.2022

Ostatnio smigalem po parkiecie na 3cmc + giebel i była miazga. Polecam


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 29.12.2022

fiodor  Co to giebel?


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kudlaty - 29.12.2022

Nie radzę brać stymulantów "na początek imprezy". Teraz nawet trudno jest kupić coś niezanieczyszczonego.
Masz do dyspozycji podrabiany "mefedron", polską kokainą i amfetaminę żenioną niewiadomo z czym.

Czas złotych lat dla rynku narkotykowego w Polsce minął zwłaszcza dla osób, które nie są w temacie, mogą zostać łatwo oszukane lub otrute.

Nawet jeśli trafisz na coś dobrego, to odradzam próbowania, bo takie coś może przyczepić się na wiele lat i zagrozisz karierze, studiom, życiu prywatnemu lub swojemu życiu w ogóle.

Wiem co mówię, bo byłem w tym temacie przez wiele lat i wyszedłem z nałogów choć nie do końca. Teraz widzę, że marnowałem czas, młodość na głupie rzeczy.

PS.
Dopalacze to najgorsza alternatywa. Lepiej zorganizuj zioło i piwo na początek imprezy.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 29.12.2022

Kudlaty fajnie, ze zwracasz uwagę na swiadomość pochodzenia. 
Co do połączenia bucha z piwem, to zdecydowanie nie ten rodzaj imprezy. Smile, ale na kameralne spotkanie w domu git.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 29.12.2022

Lady Giwera  jak Ci powiem wprost to zapewne pomyślisz, że mam nasrane w głowie. 
Ludzie nazywają to m.in. 
płynnym Extazy, bo muza wchodzi zajebiście, sama noga podryguje, euforia w czystej postaci, gadka, uśmiech na ryju. Na ten temat to mógłbym pisać wypracowania... Problem zaczyna się jak za dużo weźmiesz.... Przypał i niebezpiecznie w chuj. 
Działa na GABA b, GHB oraz dopamine


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 29.12.2022

Kudlaty piszesz, ze mozesz cos dostac zanieczyszczone - np. koks, wladka, a potem, ze 'dopy' to najgorsza alternatywa. Cos tu nie do konca gra. Zaopatrujac sie w sklepach o uznanej renomie, kupujesz wiadomego pochodzenia towar - a wybor masz bardzo duzy. To 'dopalacze' (uzywam Twojej nomenklatury, choc jest to bezmyslnie powtarzana nazwa), daja duzo wyzsza gwarancje czystosci tematu, niz oldschool'owe tematy.
To, ze ktos kupuje na imprezie temat z niewiarygodnego zrodla, to jest zupelnie inna kwestia. Swiadome uzywanie substancji psychoaktywnych i odpowiednia redukcja szkod, pozwala na korzystanie z nich tak, zeby byla zabawa a nie zgon.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Matrix - 29.12.2022

Solidny trening i bzykanko. Najlepiej w dzień imprezy przez kilka godzin Tongue

Ewentualnie nootropy - phenylpiracetam jak znalazł, bo działa doraźnie.