Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 15.11.2022

 Kaja Buza hahahha nieźle ciotce też posypałeś czy wersja "egoistyczna"? Wink Wink Wink 

Łojjjj przypomniało mi się jak po dobrym temacie postanowiłam pomóc teściowej w przygotowaniach kulinarnych przed zlotem rodzinnym. Normalnie mamy fajną gadkę, ale wtedy głównie ja mówiłam a ona kwiczała ze śmiechu. Dobrze, ze mam nawyk jedzenia bo testować trzeba było. Po dłuższym czasie dobił partner z kumplem, który bardzo lubi teściową. Porobieni jak ja, partner stoicki spokój (zasada mam dwoje uszu jedne usta i używam proporcjonalnie) ja z kumplem słowotok. Wyciszyło nas dopiero pytanie teściowej po co się tak naćpalismy. Heh cisza bo nikt nie wiedział po co ;P 

Do brzegu, na imprezie będzie głośno więc rozmowa odpada. Pewnie nie będę schodzić z parkietu więc coś solidnego. 


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kajabuza - 15.11.2022

"Wyciszyło nas dopiero pytanie teściowej po co się tak naćpalismy. Heh cisza bo nikt nie wiedział po co ;P" 
Serio? 🤣 Wyciszyło Was, bo nie wiedzieliście po co, a nie sam fakt, że teściowa prosto z mostu zapytała? 😂
Klimatowa Teściowa. 😎
Cioci nie dałem, nikt się nie jarnął i o to chodziło.
.
Jesli chodzi o uzywkę na parkiet, to nie wyobrażam sobie siebie po np. Alfie czy jakimkolwiek chyba RC iść tańczyć, bo u mnie RC = pisanie tekstów, oglądanie National Geographic 😎 i ogólnie raczej na uboczu cisza i spokój. 
Za to po alkoholu król parkietu. Kiedyś na weselu wódka to mało mi było i wyskoczyłem po fetę. To było szaleństwo na parkiecie. Ale to była feta a nie kreatyna z jakąś pseudoefedryną czy kofeiną tylko FETA. 😁



RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - fiodor - 15.11.2022

Ewentualnie 4fma, fluoroamfetamina z nutką serotoniny


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kajabuza - 15.11.2022

Pozwolę sobie zacytować z internetu porównanie MDMA vs 5MAPB, bo tak mi mapb przyszło do głowy. Najważniejsze zaznaczyłem kolorem.

-rozmowność ,po MDMA jest lekka zmuła, tutaj wypada dużo gorzej ,choć w połaczeniu ze stimsem MDMA nie jest tak rozmowne jak MAPB
-psychodela,jak wiadomo nie ma wiekiej po empatogenach ,po MDMA widzisz fajnie swiatła, po mapb psychodela jest lepsza fajny obraz ,fajne odbieranie świateł
- kluby ,dyskoteki itd po MDMA zamułka ,a 5-ka jest energiczna znacznie bardziej jest lepsza na wyjście do klubu :-)

....... . 
Więc może celuj w 5-mapb? 🤔



RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 15.11.2022

@"Kaja Buza"  zabrales sie za postowanie i od razu jakis niesprawdzony kit zenisz 😎
Co to za zrodlo? Chyba jakiegos typa co go ktos na temacie ozenil 😂😂😂 MDMA to nr 1 w kazdym rzetelnym i merytorycznym zestawieniu, odnosnie klubowego draga - kazdego opiniotworczego zrodla. MDMA chemicznie jest stimem i psychodelikiem - przy dawkach powyzej najwyzszego, co do doznan, thresholdu, to zawsze coraz wieksza psychodela. O ile niektorzy ludzie oceniaja lepiej 5-MAPB (jeszcze wiekszy kiler sero niz lady eM), to czesto batche tej substancji powoduja wjazd na serce. I faza jest chemiczna a nie magiczna jak przy Molly
Na impreze w klubie/plenerze, gdzie spotkasz duzo ludzi nastawionych na wspolna zabawe a nie napierdalanie sie, to zawsze:
1. MDMA
2. 6-Apb / MDA
3. 2cb
4. Kwas (dla umiejacych w to)


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kajabuza - 15.11.2022

Beeniepatu zapomniałem we wstępie dodać (a serio miałem to zrobić), że jest to opinia tylko jednej osoby i żeby samemu coś poczytać. Post miał na celu głównie zwrócenie uwagi autorki na substancję jaką jest 5-mapb. Źródło hyperreal. A tu kolejny komentarzyk:
"
5-MAPB zdecydowanie. Jadłem kilka różnych cukierków i po żadnym nie czułem takiego podniecenia wewnątrz jak po mapb. Muzyka też lepiej brzmi. Nie wiem jak ludzie po czystej emce chodzą na imprezy. Bardziej w łóżku chce się leżeć niż bawić."
Ha! 😎

W ogóle się dowiedziałem, że jest coś takiego (albo było) jak 6-APDB. I podobno Cytuję mix 6-APDB z 5-MAPB (100mg + 100mg) to jest po prostu cos wspanialego Smile



RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 15.11.2022

@"Kaja Buza" kolejny do sprostowania - nie kazdy cukierek to mdma 😎 Zasadniczo to co lata w wiekszosci zrodel np z neta, to podroby na innych substancjach a tych samych prasach do dropsow. Trzeba miec zrodla blizej szwajcarii czy austrii, zeby miec pewnosc (a najlepiej testowac odczynnikami).
Po prawilnym MDMA nie lezy sie w lozku (chyba, ze przypierdolisz za duzo) bo MDMA nie dziala selektywnie tylko na sero, ale uwalnia zarowno sporo dopaminy jak i noradrenaliny. W lozku to sie lezy jak ktos kupil MDMA, ktore jest faktycznie 4cmc.
Ja nie mam nic do opinii ludzi, ktorzy uwazaja 5MAPB za lepsze. Kazdy szuka w substancji tego, co dla niego najlepsze.Tylko argumenty uzyte na niekorzysc emki, nie dotycza MDMA.

Poza tym, nie staraj sie przekonywac kogos randomowymi opiniami osob, ktorych nie znasz, w stylu 'byles w stanach? A ja znam kogos kto byl" 🤌


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kajabuza - 15.11.2022

Ja nie próbowałem "przekonać" do 5-ki, tylko nakierować na nią delikatnie. Zasugerować. 😁
Co do Emki, to dawno temu, jak Pixy były po 5 PLN RAZ trafiłem chyba na prawilnego cukierka na emce, bo latałem po tym jak Wariat po mieście, kochałem wszystko i wszystkich i nie było rzeczy niemożliwych. Także, jeśli tak działa prawilna emka to polecam prawilną emkę! 😎



RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - dimiliki - 15.11.2022

bdb pytanie 
Właśnie chciałem odpowiedzieć na to pytanie dość szybko ale jednak wróciłem jeszcze raz do początku tematu aby przeczytać dokładnie o co pytasz .
No więc musze Ci powiedzieć że nie raz już byłem na masowej imprezie i testowałem różne substancje i napisze tak wszystko zależy co to za impreza jaki klimat , jaka muzyka bo jeżeli to masowa impreza religijna to polecam Ci wrzucić kwasa najlepiej dwa na raz Podobno kultowa ŻART Podobno kultowa 
A tak poważnie wracając do tematu 
Kiedy naprawdę jestem podekscytowany wyjazdem na impreźe na którą wydałem dużo kasy jedyne co ze sobą zabieram to zioło 
na wszelkich innych substancjach czuje się pospinany lub pamiętam tylko urywki , raz nawet po krajówie musiałem wyjść z imprezy po tak się źle czułem i byłem mega wkurwiony 
Kiedyś na sunrise festiwal już nie pamiętam w którym to było roku ale nie zapomnę tego nigdy jak ja z kumplem na środku amfiteatru paliliśmy jointa z haszyszu i wszyscy ludzie w koło  kleili nam piątki i prosili się żeby z nami zapalić Podobno kultowa Było mega fajnie wszystko pamiętam a haszyk podbił tylko moje doznania muzyczne na których mi najbardziej zależało


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 16.11.2022

Kaja Buza  Co do teściowej to oczywiście, ze zatkało nas (w każdym razie mnie) pytanie o ćpanie a nie brak odpowiedzi (tutaj prześmiewnie), ze nie znaliśmy odpowiedzi. Cudowna kobieta. Smile 
Fakt po RC świetnie się pisze, rozmawia, super na domówkę, do gry w szachy czy kości. Polecam na romantyczne spacery po lesie połączone z sexem. 
Na impreze typu Pacha Poznań zdecydowanie cos mocniejszego i parkiet Smile, Wódka u mnie odpada, odwala mi i łapie zły klimat. Na bank przetestuje 6apb 
Och Ach tyle tu nowości, że potrzeba będzie częściej imprezować Smile 
dimiliki ależ mi się teraz smaka na dobre palenie wkręciła Smile