Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - dimiliki - 03.12.2022

Lady Giwera najlepiej nie brać nic i być czystym


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 03.12.2022

Tak. Stimy pokroju fake czy synt coco, to niepozorni noradrenaliniarze. Powoduja kardiofazy, co przy podniesionym naturalnie tetnie, nie jest czyms, z czym chcielibysmy sie zmagac na srodku parkietu czy gdzie tam bedziemy.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 03.12.2022

dimiliki ja przez 36 lat 2 - 3 razy czegos spróbowalam. Od 3 lat lubie weekendowo lub imprezowo coś fajnego zarzucic. Tylko u mnie tak 2,3,4 miesiace i reszta roku spokój, mogą przy mnie lupać mnie nie korci. POtrzebuje takiej przerwy i wszechu daje mi info ze pauza,  kiedy coraz slabiej dzialają to mija się z celem. 

Dzisiaj do sprzątania właczylam Cosmic Gate New York City Sunset Set, słuchawki Sennheisera, obecny sort 3cmc Guzman od Escobara i mam impreze w domu. Sprzątanie czeka, ale się wytańczylam...ter One Album World Premiere)


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - horsii - 03.12.2022

GBL+3MMC Wink
Goebbels z dobrą trójką MMC to zjada te wszystkie mixy w stylu noradrenalonowce+alkohol. Kto taki mix spozywal wie o co chodzi Podobno kultowa


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - dimiliki - 03.12.2022

Lady Giwera no i właśnie to jest to kiedy ćpanie lub w istocie substancja którą zażyłaś była nie adekwatna do sytuacji bomba była a obowiązki nie spełnione


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 03.12.2022

dimiliki Nie nie nie , nie tym razem... Partner zauważyl ze swietnie się bawię i ustaliliśmy, ze o 17:00 przejmie część moich obowiązków i w 2 zrobimy to dwa razy szybciej Smile. Nie pamiętam dokladnie które z nas to zasugerowalo, ale jakkolwiek by na to spojrzeć to fakt ze w 2 dwa razy szybciej. Smile 
Komunikacja w zwiazku to podstawa.

dimiliki nie lubie slowa "obowiazki" w domu nikt nie uzywa takich slów jak "musisz". "Możesz wszystko, jedyne co musisz to sie rano wysikać".  Pomimo iż brzmi dowcipnie ma to sens. Nie lubimy być (w każdym razie ja) do czegokolwiek zmuszani, wykonujemy to niechętnie i nie czujemy sie dobrze. To ważne by czuć sie dobrze i w tym celu zastosować odpowiednie podejscie. Dobrze się czuje w czystym domu więc posprzątam w odpowiednim czasie przy okazji delegując część zadań. Zrelaksowana np. dzieki muzyce z energią podejdę do sprzątania. Obczailam w necie trochę sexsownych koronek, sprzątając będę myślała która zamówic kiedy skończę.
Taką metodą zrobiłam dziś wiecej niz zaplanowałam i z "względnym "bananem na buzi lecę ogarniać łaziękę. Big Grin No dobra moze nie taki duży... Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - JokerRC - 03.12.2022

Hm no FC przy locie 5 dniowym i nie stosowaniu dawek niszczy, paranoja na dwa dni, no ale ja to ja 😣😏


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 03.12.2022

Stimy maja ta wade (oprocz noradrenalinowego przyspieszenia) ze nie wlaczaja czlowiekowi empatii, tylko uczucie niesmiertelnosci i podbijaja agresje (zwlaszcza kiedy laczy sie to z alkoholem). Dlatego tam gdzie duzo ludzi, tracajacych sie, popychajacych, itp., przy stimach duzo latwiej o sytuacje konfliktowa.  Dlatego na masowych imprezach lepiej sprawdzaja sie empatogeny. Bo wtedy wylacza sie agresja a wlacza sie empatia (stad 'empatogen' wlasnie), i kazda sytuacja, ktora po stimach traktuje sie jako 'casus belli', jest powodem do usmiechu, napicia sie razem przy barze, itp. W mojej opinii jest to po prostu duzo bezpieczniejsze dla nas i otoczenia. 
Mowie na bazie swoich doswiadczen.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - UlalaKrewetka - 03.12.2022

mefedron - startujesz w kosmos


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 03.12.2022

UlalaKrewetka w tym sek, ze go nie ma. W tym watku leca propozycje dostepnych substancji. Zeby Lady Giwera mogla sobie jakos ogarnac 😎