Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DwDPzN - 03.12.2022

Ja jedynie 3cmc, jak dla mnie nie ma lepszej substancji, żeby posiedzieć i się napić, oczywiście oprócz koki


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - UlalaKrewetka - 03.12.2022

Słyszałam, ze koka na szybkie łączenie kropek? Moze juz czas.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DwDPzN - 03.12.2022

Na pewno warto spróbować, jednak uważaj przy łączeniu z alkoholem, bo nawet czysta wódka wchodzi jak woda


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 03.12.2022

UlalaKrewetka koka i alko to bardzo niedobry miks. Po pierwsze to miks przyspieszacza ze spowalniaczem, po drugie w trakcie metabolizowania polaczonych koki i alko, powstaje cocaethylen - duzo bardziej toksyczny niz spozyty miks - o dluzszym poltrwaniu i sile dzialania wiekszej, niz przy wzieciu paru kresek koksu osobno. Rozpierdala cichaczem serce, bo przyspiesza bardzo jego prace, przy jednoczesnym uspokojeniu mozgu przez depresyjne dzialanie alkoholu.
Nie mowie juz o uczuciu bycia niesmiertelnym


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 04.12.2022

Ja np. nie lubię wódki, czy z piwkiem można mieszać? Chociaż na takich imprezach jak wjeżdża temat to pije wodę, na parkiet z mała butelką bezpieczniej.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - mati54 - 04.12.2022

Kokos czy mixy typu synt coco fajnie sie sprawdzaja jak ktos chce wyjsc do ludzi, brak wywalonych źrenic dla mnie kluczowy


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - wwojtuss - 05.12.2022

ja osobiscie pobralbym 3cmc/analog hexa, chyba ze jestes mocniejszym zawodnikiem to alfice, ale to trzeba uwazac zeby przypalu sobie nie najebac xD


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 05.12.2022

wwojtuss z obecnym Guzmanem na imprezę bym wyskoczyła, alfa mnie korci, zgłębiam temat, puki co teorię i jeszcze się boję. Dom odbudujesz, psychę niekoniecznie Wink.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - DwDPzN - 06.12.2022

(04.12.2022, 00:53)Lady Giwera napisał(a): Ja np. nie lubię wódki, czy z piwkiem można mieszać? Chociaż na takich imprezach jak wjeżdża temat to pije wodę, na parkiet z mała butelką bezpieczniej.


Wódka i piwo zawierają tą samą substancję - alkohol, lecz w różnych ilościach. 

Można mieszać, lecz bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - C84S - 06.12.2022

A ja polecam zestaw imprezowy z moich czasów, a składa się na niego:

  1. Okulary
  2. Gwizdek
  3. Białe rękawiczki
  4. Butelka wody

I tak wyglądała dobra impra


[Obrazek: maxresdefault.jpg]