Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 06.12.2022

C84S przeczytaj proszę pierwszego posta! Wiem gdzie kupic wodę, okulary, rękawiczki czy czapkę na zimę.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - C84S - 06.12.2022

(06.12.2022, 05:27)Lady Giwera napisał(a): C84S przeczytaj proszę pierwszego posta! Wiem gdzie kupic wodę, okulary, rękawiczki czy czapkę na zimę.

Jak jesteś na tym forum to i wiesz gdzie kupić inne rzeczy... każdy organizm jest inny... mi akurat będzie podchodzić 3CMC, a Ci np 4CMC. Musisz niestety sprawdzić na sobie.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 06.12.2022

C84S to Twoje załozenie, ze wiem Smile Kiedy zakładałam wątek nie miałam o niczym pojęcia, byłam nowa na forum. Dzięki Waszej pomocy wiem, że warto o wszystko co niejasne, niewiadome pytać ponieważ poziom mojej wiedzy w tym temacie jest zdecydowanie mniejszy niz minimum a zabawa jak by na to nie spojrzeć ryzykowna dla laika. Znam osobiście zaprawionych graczy, którzy tracą kontrolę i niestety zmiany w ich zachowaniu uczą pokory. 
Potwierdzam zarówno 3cmc i 4 cmc przyjemne.

DwDPzN dzieki, rozumiem ze lepiej standardowo przy uzywanej imprezie zostać przy wodzie


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - tome3eqkks - 09.12.2022

dobre 4cmc wprowadza lekki nieogar, raczej byłbym tu za 3cmc Smile


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Kudlaty - 09.12.2022

Ja na imprezkę z testowanych ostatnio polecam Guzmana od Escobara - 3CMC


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - SztywnyMisza - 09.12.2022

Zalezy kto jaka banir chce osiągnąć na tej imprezce jak lekko i zeby nie widac byloze jestes zrobiony jak szmata to cherry polecam fajnie sie po tym tez gadka klei a jak coś e mocniejszego to guzmana polecam tylko przy tym to widac ze zrobiony jesteś ja to mialem oczy jak 5zl po ciagu na hexie nawet xD


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 09.12.2022

SztywnyMisza wiśnia nie robi mnie już, Guzman super, ale z teściową rozmawiałam szybko i w nogi. Na impreze typu Opener, nikt mi w oczy nie będzie patrzył... ;P


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - horsii - 09.12.2022

30-60mg 2-FDCK, zależnie od upodobań można więcej. Nie samymi stymulantami człowiek żyje.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Beeniepatu - 09.12.2022

horsii  niektorzy pod efce czuja, ze nie zyja 😎


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lady Giwera - 09.12.2022

horsii co to takiego  2-FDCK? 
Im więcej Was czytam, tym bardziej uświadamiam sobie jak mało wiem w temacie... (mało to dużo powiedziane) Smile