Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m (/showthread.php?tid=1352)

Strony: 1 2 3


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - Beeniepatu - 15.11.2022

@"Kaja Buza" idziesz dobrym tropem. Do pewnej akcji z Niebieskim Panem, Sand ogarnial spod lady nie tylko bialko 😎


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - maciej112 - 15.11.2022

Kiedyś poza stroną była też inna oferta - zamieszczana w każdym mailu


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - Beeniepatu - 15.11.2022

Niestety wszedl w jeden temat, ktory juz jest bardzo wrazliwym tematem. No i pan od zasad sie wydygal, i okazal sie zwyklym frajerem. A Sand sie frajerowi dal dymac


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - dimiliki - 15.11.2022

no to se chłop najebał lipy jak tak robił jak jedno to nie drugie


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - Maniek - 15.11.2022

Przecież to jest proste jak jebanie: Vendorzy RC prowadzą różne "biznesy",  niektórzy działają również na dn.


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - dimiliki - 15.11.2022

Maniek chodzi mi o to że trzyma jedno razem z razem z drugim 
i tak samo sprzedaż  tak zwaną uliczną razem z internetową


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - Maniek - 15.11.2022

Nawiązałem swoim wpisem do wcześniejszej wypowiedzi i pytania, że jak to możliwe, że to Sand, skoro tutaj w newsie jest napisane, że miał fetę i zioło Smile


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - dimiliki - 15.11.2022

Maniek to że tak napisali to jeszcze nie znaczy że tak jest a jak na ekspertyzie im nie wyjdzie że to były np siarczan i faktycznie thc to już nie podadzą że się pomylili 
może jeszcze tam wiele ugrać co nie zmienia faktu że troszkę tego tam jest
no racja że jak już ktoś handluje to czym się da  Tongue


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - JokerRC - 15.11.2022

Tak kiedyś już myślałam że sand to jedwab, mój węch mnie nie mylił hah 😂


RE: Magazyn narkotyków w mieszkaniu. Zabezpieczono środki odurzające o wartości około 5 m - daniel776 - 16.11.2022

jak sand zaczynał to miał palenie grochy i fetke spod lady,nawet na starcie miał wątki na dopku do recenzji ale musiał je usunąć bo administracja nie chciała zwykłego ćpania w dziale xD