Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MONAR TRIP by Kaja Buza - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: MONAR TRIP by Kaja Buza (/showthread.php?tid=1353)

Strony: 1 2 3 4


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - DwDPzN - 19.11.2022

Fajnie to opisałeś, bardzo ciekawie się to czyta. 
Moim zdaniem po przeczytaniu tego, mają bardzo złe podejście do niektórych tematów. Ja sobie nie wyobrażam zostawić kolegi, który w dodatku ma taki sam problem jak ja. To jest tak jakby sugestia, że strony opiekunów, że teraz jesteśmy kimś lepszym, a tamte osoby są gorsze? 
Bo jeśli chodzi o jakieś "zagrożenia", to moim zdaniem jeśli ktoś będzie miał wrócić do nałogu to i tak wróci, czy z "zagrożeniami", czy sam


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - Beeniepatu - 19.11.2022

DwDPzN masz bardzo duzo racji. Jednak odciecie sie od wyzwalaczy, na pewnym etapie uzaleznienia, 'is a must'. Spojrzales na to, z bardzo bliskiej mi perspektywy lojalnosci. Ale realnie, to nie Ty w tej sytuacji jestes wygrany. Bo chodzi o to, zebys Ty z nim nie poszedl w dluga. A nie On z Toba. To On jest de facto lepszy, bo On nie musi nigdzie uciekac, podkulac ogon. By wyjsc z uzaleznienia, jak to jest juz etap gry o zycie, trzeba zostawic wszystko. I zostac najwiekszym egocentrykiem swiata. Bo gra nie idzie o zadna hegemonie na Pacyfiku, swiatowa probe sil kto odpali atom, lub kiedy spadnie inflacja. Gra idzie o nsjwazniejsza osobe na swiecie - siebie samego. Tylko na sobie trzeba sie skupic . A jesli ten Twoj kompan jest tak dla Ciebie wazny, to Ty powinienes byc wazny dla niego. I powinien rozumiec o co toczy sie gra. Byc moze, jak bedziesz juz na tyle silny, Ty pomozesz mu wyjsc z jego problemow. Choc zaloze sie, ze jesli masz taka relacje, a ten ktos tez jest wjebany, to powinien isc ta sama droga co Ty. Nie razem. Tylko ta sama droga
Sa to bardzo trudne, ale potrzebne decyzje.
Nie uzywam pierwszej osoby personalnie, tylko pozostajac w konwencji posta


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - Kajabuza - 20.11.2022

SztywnyMisza po prostu Polska Służba Zdrowia DBA o linię obywateli. Wiadomo, że otyłość jest coraz większym problemem nie tylko w PL. 😁
JokerRC jeśli stanąłeś czy stałeś zawsze na nogach, to dobrze. Czasami ludzie sami wychodzą bez żadnych ośrodków z największych "gowien". 😎
Co ciekawe idealnie się zgrało ze Służbą Wojskową. Przyjaciel który w tym samym momencie zaczął ze mną walić, w sumie, to waliliśmy te lata razem poszedł do woja a ja do Monaru. 😄



RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - tome3eqkks - 23.11.2022

(19.11.2022, 13:56)Kaja Buza napisał(a):
tome3eqkks no ja tego nie powiedziałem. Wiadomo, że jeden szpital jest np. tu, a drugi jak tylko... przekroczysz granicę naszego Kraju. 😂
🤍❤️
[Obrazek: 1526893832-zngn9c-fb-plus.jpg]

Nie sądze żeby to były potrawy szpitalne na zdjęciach, chyba że z jakichś prywatnych klinik...a zdjęcie z Polski to chyba pochodzi z szpitalnego oddziału więziennego.


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - fiodor - 23.11.2022

tome3eqkks  no nie wiem, kiedyś oglądałem program o więzieniach właśnie w Australii i Norwegii chyba to żarcie jak u nas w restauracji heh


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - tome3eqkks - 23.11.2022

Miałem na myśli polskie więzienie nawiązujac do tego zdjecia niby z polskiego szpitala Big Grin


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - fiodor - 23.11.2022

tome3eqkks w Choroszczy na detoxie tak to mniej więcej wyglądało, ludzie kłócili się i kradli sobie chleb...


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - tome3eqkks - 24.11.2022

to jakiś ewenement Big Grin


RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - Kajabuza - 24.11.2022

(23.11.2022, 14:22)fiodor napisał(a): tome3eqkks  no nie wiem, kiedyś oglądałem program o więzieniach właśnie w Australii i Norwegii chyba to żarcie jak u nas w restauracji heh
Przecież Breivik ten który od*ebał łącznie 77 osób z tego co pamiętam siedzi w Norwegii i np. miał pretensje czy tam jakieś pisma pisał o "nieludzkie" traktowanie xd, bo miał starszy model konsoli do gier niż obecnie najnowsza. Podobno kultowa
Tam mają Luksus. 



RE: MONAR TRIP by Kaja Buza - Lady Giwera - 04.02.2023

Wow, ciężka misja.