Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki (/showthread.php?tid=1355)

Strony: 1 2 3


Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Jo94 - 16.11.2022

Hejka
Czy istnieje produkt(stymulant) który nie będzie widoczny na testach z apteki?
Po paru dniach używania Hexen od esco pokazało jako amf
Co polecacie?
Pozdro


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - fiodor - 16.11.2022

Kupić kilkanaście testów, być pionierem i testować wszystkie stimy, dzielić się wiedzą czy test pokaże, pomożesz sobie i innym 
Big Grin
A tak serio nie mam pojęcia, z tych które kojarzę i co czytałem bardzo często coś wychodzi


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Kajabuza - 16.11.2022

Legendy głoszą, że taki test może oszukać kilka kropel soku z cytryny w moczu. Ale ile w tym prawdy nie wiem. 😅😅😅
"Test na narkotyki aptekarski powinien wykryć najpopularniejsze i najczęściej stosowane substancje psychoaktywne w Polsce, takie jak:
Marihuana, haszysz; Heroina; Morfina;
Amfetamina, metamfetamina;
Ecstasy (MDMA); Kokaina.
Zażywanie tzw. Dopalaczy nie może być wykryte w domu – skład tych niebezpiecznych dla życia i zdrowia substancji stale się zmienia, komplikując diagnozę."
🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Z drugiej strony wyczytałem, że same zanieczyszczenia "poprodukcyjne" RC mogą wskazać jakoś narkotyk którego oficjalnie się nie brało. 
🙃🙃🙃🙃
Znowu idąc krok dalej np. 4FMA to amfetamina co, by nie było a jest uznawana za RC. 



RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 16.11.2022

@"Kaja Buza" ostatnie zdanie swiadczy o tym, ze nie masz pojecia czym sa RC 😂


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Kajabuza - 16.11.2022

Ale przecież ja od zawsze zaznaczam, że się nie znam na definicjach, nazwach i naukowych kwestiach używek. 😁
Ale miałem na myśli to, co było napisane odnośnie aptecznych testów i szeroko pojętych "DOPALACZACH". I to, że fragment opisu:
"Zażywanie tzw. Dopalaczy nie może być wykryte w domu."
Nie ma tu najmniejszego sensu, jeśli ktoś patrzy na wszystko co można kupić w sklepie jako "dopalacze", bo istnieją właśnie takie RC/Dopalacze jak FMA itp, czyli apteczny test wykryje raczej jako amfetaminę, reasumując:
Co oni pitolą o tych testach aptecznych? 
Proste? Teoembe stoprorap 😎



RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 16.11.2022

@"Kaja Buza" a ja zawsze zaznaczam, ze jak nie wiesz, to nie pisz postow w formie tez 😎


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Kajabuza - 16.11.2022

Bardziej stawiam hipotezę, a z tego co kojarzę hipoteza to próba rozwiązania jakiegoś zagadnienia czy tematu, czyli robię słusznie stawiając hipotezy, gdyż dzięki temu daje w danym temacie "paliwo" do jego dalszej drogi ku rozwikłaniu. 😎



RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 16.11.2022

@"Kaja Buza" juz spiesze z wyprowadzeniem z bledu 😎 Hipoteza stawiana jest wtedy, kiedy cos zawsze wymaga sprawdzenia. Bo jest domyslem Ty postawiles teze, bo sprawa jest pewna:
"4fma to amfetamina, co by nie bylo ..."


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - maciej112 - 16.11.2022

Jak to wspomnial Beeniepatu stary hexen od sanda  Podobno kultowa nikt nie wiedział co to jest nawet odczynniki


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 16.11.2022

maciej112 dokladnie 😂 licznik 'gajgera' wariowal