Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki (/showthread.php?tid=1355)

Strony: 1 2 3


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - dimiliki - 17.11.2022

Radioaktywny ? : E


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - nonoanon - 17.11.2022

Te testy z tego co kojarzę to wykrywają "unikatowe" produkty powstałe po metabolizmie tychże popularnych substancji i w ten oto sposób ich "spożycie" wykrywają.
Różnica między 4-FMA, a amph jest kwestia zastąpienia jednego wodoru fluorem w pierścieniu i grupa metylowa do grupy aminowej dołączona, cała reszta struktury jest taka sama. Twój organizm rozkładając to będzie się starać doprowadzić do wspolnej substancji wyjsciowej i potem dalej przerobić, czyli imo w efekcie koncowym dostaniesz to samo w moczu, czyli pozytywny wynik xd

To co Kaja pisze nie jest do konca taką nieprawdą, fakt blizej fma do mety, ale to też już blisko do amph jest Smile


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 17.11.2022

nonoanon moj post nie traktuje o tym jak na testach pokaze sie wymieniona substancja. Moj pierwszy post traktowal o tym, ze ktos nie wie tak naprawde co znaczy byc amfetamina a co znaczy byc 'RC'. A drugi o tym, ze 3fma nie jest amfetamina, bo jak sam zaznaczyles rozni sie strukturalnie - chocby jeden element byl inny. To substancja z klasy chemicznej amfetamin, ale jest jej pochodna - analogiem strukturalnym.
A w ogole, to moj prowokacyjnie zabrany glos, ma na celu zwrocenie po raz kolejny uwagi Szanownemu @"Kaja Buza" , ze skoro nie wie nic na dany temat, to  niech wyraza sie w sposob mniej kategoryczny. Bo to nagminne, ze najpierw pisze cos w formie dosc kategorycznej opinii, a potem, ze On przeciez nie wie. Tylko tak pisze, dla beki najczesciej. To jest szkodliwe akurat w takim miejscu, jak forum dla narkomanow. Bo wielu jest tutaj by sie o czyms dowiedziec. I czasem bezkrytycznie wierzy komus, kto jest w top liscie userow. @"Kaja Buza" to dosknonale wie, a wciaz to robi. A mnie to po prostu denerwuje. Bo traktuje takie sprawy powaznie. Najczesciej 
I dla porzadku, 3fma wyjdzie na tescie jako meta. A nie amfa.


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - nonoanon - 17.11.2022

Beeniepatu Ale czy ja w ogóle cokolwiek odnosiłem się do Twojego posta poza krótką wzmianką o podobieństwie między substancjami? Big Grin 
Ja chciałem tylko autorowi posta dać podstawowe informacje, żeby mógł się dowiedzieć zasady działania testów oraz być może trochę o zależnościach między ludzkim organizmem, a odrobiną chemii organicznej. Wasze wewnętrzne wojenki mnie absolutnie nie interesują i je już między sobą wyjaśniajcie sobie bez wciągania w to innych


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Beeniepatu - 17.11.2022

nonoanon w takim razie zle zrozumialem Twoja wypowiedz. Dziekuje za wyjasnienie i sluzenie dobra rada.


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - nonoanon - 18.11.2022

Beeniepatu Nie ma problemu, rozwiązane, rozwiane wątpliwości i wszyscy żyją dalej szczęśliwie Smile


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - JokerRC - 24.11.2022

Chcesz wiedzieć jaki? W szpitalu z krwi i moczu nie wykryło mdphp Crystal


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - sebekx9 - 22.12.2022

Apihp / mdphp /nep / HEXEN
Cyclazadone, nmetylcyclazadone, zylofurami e, morphodrol, pochodne cypenaminy 

3/4cmc jako MET wykrywa
Fma - jako MET
Apb - jako amph


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - Mfexor - 15.07.2023

Nep i hex w 100% jest niewykrywalne w moczu jak i w krwi


RE: Stymulant,które nie wykrywa test z apteki - fiodor - 16.07.2023

sebekx9 już to wymienił post wyżej to po kiego ch... Znowu to piszesz