Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik (/showthread.php?tid=1356)

Strony: 1 2 3


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Beeniepatu - 18.11.2022

nonoanon tak jest wlasnie. W 2cb kluczem jest dawkowanie. Im wiecej tym faza kwasowa wkracza - i to sie zmienia juz jak zwiekszamy dawki o miligramy.


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 22.12.2022

Potrzebuję porady jak najlepiej użyć 300 mcg AL-LAD
-Zajebać wszystko na raz (to chyba najlepsza opcja, wigilia będzie kox ale reszta świąt nudna)
-Zrobić 2 razy po 150 (ale pewnie po godzinie dorzucę i zjem wszystko)
-Mikro dawkowanie przez całe święta (chyba najgorsza opcja)

W sumie jak jeść kwasy? Bo 1p-lsd trzymałem długo pod językiem a później połknąłem karton. Czy karton nie traci na mocy przy połykaniu? Może pod powiekę zajebać? (nie no tak to nie dam rady)

Czy suplementować dzień wcześniej jakiś magnez albo coś, żeby wzmocnić mózg i wytrzymać dłużej?
Pewnie najlepiej było by zjeść w nocy, ale podejrzewam, że wstanę rano w wigilię i od razu zjem kartony.

Czy jeżeli wyliżę samarę od środka to coś tam może zostać i liczy się to jako mikrodawkowanie? Może zapodam 300 mcg AL-LAD i wyliżę samarę po 1p-LSD i po AL-LADZIE?

Jak ustawić set&setting? Będę siedział przed komputerem grając w gry i oglądając psychodeliczne teledyski na youtube. Czy picie energetyka to dobry pomysł? A może jakaś herbata wzmocni doznania? Może zajarać CBD albo ADB-BUTINACA (nie no to samobójstwo).


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - sebekx9 - 22.12.2022

Mi osobiście zajebiscie podchodził spacer wśród natury w akompaniamencie LSD. Jakoś czułem jedność i spokój niż w miejscach gdzie poruszały się np samochody. Warto mieć dobrego znajomego przy sobie, zacznij tak żeby ujrzeć trochę słońca podczas peaku, możesz sobie przygotować muzykę np z dzieciństwa która kojarzy się tobie z czymś miłym. Osobiście nic mi do tego, ale gdybym ja grał na komputerze podczas działania kwasa to byłby to dla mnie stracony czas.


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - C84S - 22.12.2022

sebekx9 łał - przeniosłem się w myślach w to miejsce. Też uwielbiam takie klimaty. Ja po LSD wybrałbym się na wyspę Ogórkową na środku jeziora, otoczoną dziką przyrodą. 

[Obrazek: 3.png]
Bardzo klimatyczne miejsce, nie odwiedzane przez ludzi. Można się tam wyciszyć i zapomnieć o całym świecie. Wyspa nie jest duża ma około 60x150m2.


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 23.12.2022

Nie ma opcji na wychodzenie. Odwiedzę summoner's rift i Cordor na wyspie Arelith

[Obrazek: 123123123.png]


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - nonoanon - 23.12.2022

Demilich nie próbowalem nigdy tej substancji, aczkolwiek powiem Ci jak bym do tego podszedł ja.

Napierw sprawdzam co to za substancja, jak działa, jakie ma dawkowanie, sposób przyjmowania itd. Z tego co kojarzę lsd wchłania się przez śluzówkę w jamie ustnej, ale czasu nie znam, kwestia doedukowania się.

Dawkowanie doustne (wg. psychonautwiki.org)
Odczuwalne: 20 - 50 µg

Lekko: 50 - 100 µg
Średnio: 100 - 200 µg
Mocno: 200 - 350 µg
Bardzo mocno: 350 µg +

Czas działania

Całkowity czas działania: 7 - 10 godzin
Wejście: 20 - 60 minut
Narastanie efektów: 30 - 60 minut
Szczyt (peak): 2.5 - 5 godzin
Stopniowe zanikanie efektów: 2 - 3 godziny
Typowe postefekty (afterglow): 2 - 18 godzin

Przy pierwszym próbowaniu podzieliłbym sobie po 100mcg, wrzucil pierwszą część, zapisał aktualną godzinę i czekał na efekty 1-1,5h, po tym czasie zobaczył czy dorzucać czy jeszcze czekać. I tak oto w ten sposób zbadał jak mój organizm reaguje, jak ja się czuję. Nie mieszałbym z innymi rzeczami nie znając swojej reakcji, a jeśli to żeby to nie było coś zupełnie przeciwstawnie działającego.


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Beeniepatu - 23.12.2022

Demilich  a wiec tak:
- mikrodawkowanie alladyna to bez sensu opcja
- ladowanie bez znajomosci substancji 300 te tez bez sensu, zaleje Cie wizualami. Alladyn to zasadniczo 2x dawka LSD
- 200-225 to dawka na start
- kwasa sie co do zasady nie dorzuca, ale jakbys w ciagu dwoch godzin nie odzuwal odpowiednich efektow, to reszte mozesz dojesc
- kwas pod powieke to ROA z lat 90 - w zaden sposob nie poprawia efektywnosci. Do tego karton musisz usunac potem
- kwasa nie polykaj od razu. Najlepiej pod jezyk lub na dziaslo. Po jakis 20min mozesz polknac
- jak miales juz do czynienia z kwasem, to wiesz jakie S&S jest dla Ciebie dobre. Alladyn to wizualne, przy wiekszym zachowaniu swiadomosci niz inne kwasy
- suplementacji nie ma co robic przed. Masz byc wyspany, w dobrym humorze, itp, itd. Choc bad trip na al-ladzie to nie wiem czy jest mozliwy w ogole (przy dawce normalnej)
- jak palic do ziolo - tylko zwieszka faze. Tak samo jak zwieksza tolerancje. Wiec jak jarasz na codzien to moze jednak to 300 zarzuc


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 23.12.2022

Najgorszy dylemat czy wrzucić 1 raz 300 mcg czy podzielić sobie na 2 dni po 150.
200 mcg 1p-lsd było fajnie, prawie idealnie, ale bez szału. Gdyby nie ciągłe śmianie się to mógłbym iść pomiędzy ludzi i wątpie czy ktoś by coś podejrzewał.
Chciałbym też trochę pograć a nie leżeć rozjebany z cieknącą ślinką płynąc przez galaktykę HD1

200-225 trochę bez sensu bo zostanie mi 75-100 mcg i co ja z tym zrobię?

Nie no jak takie mocne to lepiej 3 dni po 100 i najlepsza opcja, albo w ogóle zrobię mini dawkowanie po 50 co kilka godzin.

A jak mi się coś stanie to co mam robić? Jak dostane bad-trip a to trzyma 10 godzin xD
Może jakieś tabletki na uspokojenie?

I nowa postać pod tripa, czarodzieja pod iluzje


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Beeniepatu - 23.12.2022

Demilich 150 to moze byc i placebo. To nie jest temat do mikrodosing'u


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 23.12.2022

No to nie wiem jak to zrobić. Zaraz idę spać, jutro rano wstaje i jem to co mam (300 mcg AL-LAD).
150 za mało, 300 za dużo. Ale jak zjem 200 to mi zostanie bezużyteczna 100 mcg.
Jak to jest 2x moc LSD a ja po 200 mcg 1P-lSD miałem powiedzmy idealny trip (100 mcg i dorzutka 100 mcg po 2h) to jak to policzyć?
Dobra nie ma co spamić. Trzeba się wyspać bo jutro lecę w kosmos i strasznie się ekscytuje.