Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik (/showthread.php?tid=1356)

Strony: 1 2 3


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - ProducentRC - 24.12.2022

Ja bym polecił Golden Teachery


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 24.12.2022

No to lecimy. 300 mcg AL-LAD załadowane pod język o 10:25

[Obrazek: Demilich-5.png]


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Beeniepatu - 24.12.2022

Udanej i kolorowej podrozy 💪


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 24.12.2022

Po 15 min jest lekki bodyload. Zimno. Lekka psychodela. Niektóre rzeczy irytują.

Po 30 min dziwnie się czuję i ciągle chce mi się uśmiechać, chichotać. Bodyload średni, uczucie zatrucia i lekkie mdłości ale ten karton trzymam już tak długo, że się rozpuścił i memlam  papier.

Mam takie uczucie jakbym przestawał łączyć na stykach. Moja lewa ręka jest w innej galaktyce. Chociaż w sumie to nie.

Lekki szczekościsk.

Muzyka która po 1p-lsd była super teraz irytuje. Ale machanie kamerą w lewo i prawo w grze jest śmieszne.

Ja pierdole co się dzieje chyba będzie grubo... Kto mi radził wrzucać 2 kartony czyli 300 mcg?

Czipsy lays solone są naprawdę smaczne i chce mi się tanczyć, jestem taki lekki...

po 1 godzine 30 jest super ale męczy trochę bodylad. Najbarziej drży dwugłowy uda, mdłości i szczekosćisć
aLE MAGIA jaaaa.,... co sie dziejeee....

Nie no zajeboza, granie w NWN to troche nudy ale lola to magia. I jeszcze mi po kursorze myszki zostaja  slady jakbym wlaczyl taka opcje w win xp. Magia świąt


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Beeniepatu - 24.12.2022

No i fajnie 😎


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - Demilich - 24.12.2022

Lipa ten AL-LAD po 2.5 godzinach to już się trzeźwy czuję. Wejście może faktycznie mocne i jest super ale peak trzyma krótko. Jest bardzo imprezowe i kolorkowe podczas gdy 1P-LSD takie mistyczne, bajeczne rozkminkowe
Znaczy się żadna lipa, jest super daje 9/10 i następnym razem wrzucę 300+ mcg.
Ale męczy trochę bodyload i krótki czas działania.
Potencjałów do bad-tripu nie zauważyłem żadnego


RE: Pierwszy raz,wskazówki,najlepszy psychodelik - RaeminGhos - 23.01.2023

Na pierwszy raz polecam grziby, wiadomo że stężenie psylocybiny może być różne w zależności od gatunku ale tak z 1.5 - 2g polecam na początek
Kwas git, ale musisz mieć pewność, że to prawdziwe LSD a nie jakieś bromkowe g :/
Jeżeli chodzi o kwas to na pierwszy raz polecam połówkę kartonu
Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy" psychodelik, jest to kwestia indywidualna, ja osobiście wolę zarzucić kwas
Moją wskazówką jest to żebyś miał pod ręką strażników , ludzi którzy będą Ci towarzyszyć i będą trzeźwi oraz wspierający przez cały Twój trip
Dbaj o to żeby pić dużo wody, soków, przyjemnie się je owoce, ja bardzo lubię mandarynki, pomarańcze, jabłka