Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? (/showthread.php?tid=1365)

Strony: 1 2 3 4


Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - C84S - 20.11.2022

Jak myślicie, jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie podobne do MDMA?


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - SztywnyMisza - 20.11.2022

C84S na te chwile 5 mapb lub ewentualnie 6 apb


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - Beeniepatu - 20.11.2022

2cb - przy niskich dawkach. W standardowej dawce to mdma z kwasowymi elementami C84S


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - C84S - 20.11.2022

beeniepatu właśnie poczytałem o 2cb. Nie wiedziałem, że takie coś istnieje. Ale nie wiem czego nie wiem Smile
oraz znalazłem ten produkt u jednego z poleconych sklepów. 

Dzięki za wiedzę którą się dzielisz i dzięki temu pomagasz.


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - Szyderca - 21.11.2022

Beniu dobry wujek zawsze pomożePodobno kultowa


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - ProducentRC - 21.11.2022

Mix 50/50 5apb/6apb ewentualnie 5mapb lub mix mapb z apb, gwarantuje... Będzie rozpierdol


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - dimiliki - 21.11.2022

6-apb od Escobar  mi najbardziej leży jakoś na czasie dam recenzje możliwe że dziś


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - Kajabuza - 22.11.2022

Czytam właśnie o bk-2C-B HCL
I cytat z sieci:
"Bylem jedną z pierwszych osób które dostały sampla tego - i powiem ze dla mnie prawie identyczne w efekty do 2C-B, tylko ze jakoś 2 razy dłużej trzyma ten trip, i troche bardziej stymuluje (tez na ciało, w sensie, że jest troche "muscle tension" - na przykład jak po DOx)." ~JesusGreen
Znalazłem tę substancję w prochu u tego V co zrobiłem o Nim wątek ostatnio. To tylko jeden cytat, a nie stwierdzenie żadne na temat danej subst. ani moja opinia, - może kogoś zainteresuje i się dowie coś więcej na własną rękę. 



RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - mati54 - 22.11.2022

Jezeli to nie jst zbieg nazwy to wlasnie takie piguly 2cb, testowalem raz i efekt powiedzmy takiego rozlania jak przy emce wystapil ale znacznie slabszy jednak co ciekawe byly efekty wizualne i nie mow o jakis smokach na niebie ale np patrzac sie w strumien swiatla bardzo wyraznie sie mienil i nie mowie tu o mocniejszych kolorach, ciezko to ubrac w slowa
Jednakze dosc latwo bylo sie ogarnac z fazy co przy emce czesto nie jst mozliwe zeby zwyczajnie wstac i isc robic jakies obowiazki swoje.


RE: Jaki obecnie dostępny RC ma najbliższe działanie MDMA? - Esek od Kresek - 25.11.2022

Ja polecam 6-APB od Escobara.