Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
****ical-collective.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ****ical-collective.c** (/showthread.php?tid=1367)

Strony: 1 2


****ical-collective.c** - Kajabuza - 21.11.2022

Przeszukując net po przeczytaniu wątku C84S o najlepszym obecnie RC - zamienniku MDMA i tam zamieszczoną radą Beeniepatu żeby "celować" w 2CB zacząłem szukać sklepu z owym cudem i trafiłem ten sklep.
Ktoś z Was coś wie o nim?



RE: ****ical-collective.com - fiodor - 21.11.2022

Jeden z resellerow Lizarda, chociaż nie wiem czy teraz to plus czy minus Tongue nigdy nie zamawiałem, ale dawniej dobre opinie mieli, nie wiem jak teraz.


RE: ****ical-collective.c** - Szyderca - 21.11.2022

Kaja lepiej nie ryzykuj bo będzie znow muka Podobno kultowa


RE: ****ical-collective.c** - Kajabuza - 21.11.2022

Hehehe... A wiesz Szyderca , że znalazłem skopiowanego privnote.com od użytkownika który zachwalał tamto wingsfresz coś tam, haha. 🤣



RE: ****ical-collective.c** - nonoanon - 22.11.2022

O ile dobrze patrzałem to tam mają 2c-b-fly, trochę słabsza formę od 2cb ("podobno"), a jeśli nadal poszukujesz, to widzę, że tą samą wersję ma jeden z partnerów dostępną Smile


RE: ****ical-collective.c** - Kajabuza - 22.11.2022

nonoanon mają też bk-2C-B w formie prochu. Dawkowanie 100-200mg, jakoś tak. Ponoć podobna "czapa" do 2C-B , ale dwa razy dłuższa. 
PS. Podobno kultowa Z tymi privnote.com'ami bez zapraw. Kopiuję tylko te pamiątkowe lub w razie gdy węszę spisek - oszustwo. Jeśli chcę wykorzystać gdzieś chodźby cześć treści pytam autora. Poza tym żadnych innych informacji nie mam potrzeby zachowywać tym bardziej poufnych. 😁😁



RE: ****ical-collective.c** - nonoanon - 22.11.2022

Informacja godna zapamietania i być może nawet testów Big Grin 

Ewentualnie podziel się wrażeniami, żeby człowiek wiedział czy warto przed nowym rokiem sprobować


RE: ****ical-collective.c** - PUDZILLA - 08.08.2023

odkopuję wątek


zamówiłem pół gieta dck, akurat wyszło, że to puszczają od naszych południowych sąsiadów, a w dodatku trackingowa przesyłka tylko 5 euro kosztuje, co jest wporzo ceną. Jestem ciekaw czy przyjdą białe, czy brązowe kryształy takie jak od capsów (jpg dla porownania).
[Obrazek: obraz-2023-08-08-211247954.png]


RE: ****ical-collective.c** - PUDZILLA - 31.08.2023

łopata w ruch


dck od kolektywa to brązowy batch, tylko pod postacią prochu, robi robotę jak to od funcapsa. Zapomniałem dać znać o tym. 



[Obrazek: obraz-2023-08-31-141258364.png]

ta wysyłka od nich za 5€ to benger. Trackingowa przesyłka do nas obowiązuje tylko w przypadku zamówienia z Czech, jest na stronie specjalna zakładka shipped from czechia. Inne pyszności są wysyłane nierejestrowanym listem w tej samej cenie. 



drugie zamówienie w tym roku, któreś z kolei, dostałem gratisy ilosciowe, oraz gratis ładną kartę wykonaną ze sztywnego, odblaskowego papieru, bomba! + naklejka



sklep kozak, ma ciekawy asortyment, jest to odnoga realchemsów, jednak wchodząc na ich stronę, można poczuć się, jakoby te produkty były kierowane właśnie dla Ciebie




#STEJTRU


RE: ****ical-collective.c** - Benito - 17.09.2023

Sklep już nie działa? 🤔