Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Gruzin palił heroine z puchy w aucie (/showthread.php?tid=1368)

Strony: 1 2


Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Szatan69 - 21.11.2022

Obcokrajowiec narkotyzował się w swoim samochodzie zaparkowanym nieopodal Dworca Wschodniego w Warszawie. Mężczyznę ujęli strażnicy miejscy, gdy przygotowywał porcję narkotyków do zażycia

Rankiem 15 listopada podczas patrolowania okolic Dworca Wschodniego strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zauważyli Skodę Fabię zaparkowaną w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Kijowskiej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jej kierowcę, który nerwowo się zachowywał. Drzwi auta były uchylone. Gdy strażnicy podeszli bliżej, zobaczyli leżące na desce rozdzielczej dwa zawiniątka z folii aluminiowej. Kierowca trzymał w ręku dno od puszki, które od spodu podgrzewał zapalniczką.
Funkcjonariusze podjęli interwencję. W zawiniątkach ujawnili brunatny proszek i wezwali na miejsce patrol policji. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest 35-letnim obywatelem Gruzji. Kierowca skody został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie przebadano zawartość obu zawiniątek zabezpieczonych przez strażników. Testy wykazały, że w środku był mefedron i heroina. Mężczyzna został zatrzymany.


Źródło : kryminalki.pl


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - fiodor - 21.11.2022

No i co to komu preszkadzalo przecież nie kierował autem


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Kajabuza - 21.11.2022

Prawdopodobne BROWN
Rzekł bym, że jestem wręcz przekonany, że to heroina. Jak można być taką szują, żeby nie pozwolić narkomanowi i to we własnym aucie zaspokoić głodu narkotykowego który jest skutkiem choroby. Gardzę takimi... Oczywiście mogli stanąć z boku i obserwować czy nie ruszy autem i wtedy interweniować, bo wiadomo. Zagrożenie dla innych ale tak... 



RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - C84S - 21.11.2022

Co za szuje z tych strażników.


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Szatan69 - 21.11.2022

Nawet nie wiedzialem ze helupe mozna jarac xD 😮 choć nigdy helupa mnie jakos nie interesowała


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Szyderca - 21.11.2022

Nie jarac ,tylko podgrzewają i wala w strzykawke.


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - Kajabuza - 21.11.2022

Szyderca generalnie helupę - Browna się vapuje też, czyli można powiedzieć, że jara. Ale też właśnie tak jak piszesz, podgrzewa się na łyżce dodając trochę kwasku cytrynowego, żeby się rozpuściła i wali i.v.



RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - ProducentRC - 21.11.2022

Hel można równie Dobrze lecieć vapo, najczęściej kojarzy mi sie obraz łudzi którzy jarają to z folii aluminiowej


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - dimiliki - 21.11.2022

ja przeważnie widziałem jak ludzie vapowali mało co kto snif czy iv


RE: Gruzin palił heroine z puchy w aucie - SztywnyMisza - 22.11.2022

Nigdzie juz heroiny nie w mozna grzac co za popierdolony kraj