Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Morfina x30,000? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Morfina x30,000? (/showthread.php?tid=1369)

Strony: 1 2


Morfina x30,000? - Kajabuza - 22.11.2022

Krótka drabinka od uśmierzenia bólu do pewniej śmierci. 💀
.
1. MORFINA - x1
Czyli jedna jednostka przeciwbólowa, że tak to ujmę. MORFINA znajduje zastosowanie w leczeniu bólu w okresie około-operacyjnym, zwalczaniu bólu pourazowego, nowotworowego itd. "Majka".
.
2. HEROINA - x20
Następna w kolejce - znana, kochana jak i potępiana Heroina. Dwadzieścia razy mocniejsza aktywność przeciwbólowa niż MORFINA.
.
3. FENTANYL - x100
Fent czy też fenta potocznie. Stokrotność aktywności przeciwbólowej MORFINY.
.
4. ETONITAZEN - x1000
Lek opioidowy. W Polsce jest w wykazie I-N Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Według informacji jest to NAJBARDZIEJ uzależniająca substancja na ziemi.
.
5. KARFENTANYL - x10,000
Słownie: dziesięć tysięcy razy większa aktywność przeciwbólowa niż MORFINA. Najsilniejszy środek stosowany powszechnie przez człowieka, a używa się go do usypiania słoni i wielorybów.
.
6. PHARAON - x30,000
"Majka" w wersji trzydzieści tysięcy razy mocniejszej (!!!). Podobnie jak KARFENTANYL substancja odsyłająca jedynie do krainy wiecznych snów, tu nie ma miejsca na rekreację posiadając ów środek. Z moich informacji - stosowany bywa w armii, w temacie gazów usypiających.
.
Wątek powstał na podstawie krótkiego filmiku z naukowego kanału traktującego głównie o szeroko pojętej chemii "aktywnej". (TikTok)



RE: Morfina x30,000? - Maniek - 22.11.2022

Źródło to tiktok? Film naukowy? Kto niby ten filmik na tiktoku robił i z jakiego źródła korzystała ta osoba, że nazywasz go naukowym? Sorry, ale dla mnie tiktok nie jest żadnym źródłem wartym uwagi, bo pamiętam te "naukowe" filmiki jakiegoś dzieciaka z mlekiem pod nosem i z muchorem w roli głównej.


RE: Morfina x30,000? - Yalasek - 22.11.2022

Pharaon Ogień haha 30 tyś! ogólnie słyszałem jeszcze takie coś w tym stylu Katemina chyba się nazywa do usypiania koni 

Maniek jak się go przyczepił to nie wierze haha już któryś post widzę waszą dwójkę i sprzeczanie się o jakieś totalne pierdoły powodzenia hihi Big Grin


RE: Morfina x30,000? - Kajabuza - 22.11.2022

Maniek gość po studiach
z technologii chemicznej. 
Założyciel terlab.pl i "producent" jeśli to dobre określenie dostępnych tam substancji. 
😊😊😊



RE: Morfina x30,000? - Yalasek - 22.11.2022

ale jemu nie pasuje twoj post, lub nawet ty a nie to że to tik tok Xd Maniek ma gorszy dzień chyba ;p zdrówka zatem


RE: Morfina x30,000? - Kajabuza - 22.11.2022

Yalasek co ty pitolisz. 😁 Mi się wydaje, że materiał zrobił na Mańku wrażenie (jak zapewne na każdym kto tu zerknął), że aż nie dowierzał, że to
@"Kaja Buza" napisał wątek.
🤭🤭🤭
Ale sam byłem w szoku, jak te ANALOGI morfiny muszą klepać. 😎



RE: Morfina x30,000? - Maniek - 22.11.2022

Bzdury piszesz (delikatnie mówiąc) yalasek i tyle - gdyby mi ktoś nie pasował, to wiedziałbym jak sobie z taką osobą błyskawicznie "poradzić" Big Grin 

To chyba normalne, że pytam na jakiej podstawie ktoś z tiktoka, czyli platformy przeznaczonej głównie dla dzieciaków robi filmiki "naukowe" o opioidach. Wcześniej Kaja Buza wrzucił "naukowe" filmiki jakiegoś dzieciaka z gimbazy właśnie z tiktoka (na temat muchomora) zatem nie rozumiem zdziwienia, że jestem nieprzychylnie nastawiony do tej platformy rozrywkowej dla dzieci.


RE: Morfina x30,000? - dimiliki - 22.11.2022

Nie wiem czy po tym ostatnim ktokolwiek zdążył by zauważyć wgl odmienny stan świadomości


RE: Morfina x30,000? - Kajabuza - 22.11.2022

dimiliki taki KARFENTANYL... Obliczono, że jeśli weźmiemy czysty  - dawka śmiertelna dla ludzi ma masę mniejszą niż masa płatka śniegu. (masę a nie objętość, to chyba ma znaczenie, bo płatek śniegu wydaje się duży nawet). 🤔
A to "dopiero" i "tylko" x10, 000. 😄
EDIT z Wiki: Schemat płatka śniegu – jest logicznym układem tabel w wielowymiarowej bazie danych, takim, że diagram jednostki przypomina w formie płatek śniegu. Schemat płatka śniegu jest reprezentowany przez scentralizowane tabele faktów, które są połączone w wielu wymiarach. Może to coś z tym związane? 🤔 Gdzie Beeniepatu niezawodny nasz? 😁😁😁😁😁



RE: Morfina x30,000? - Yalasek - 22.11.2022

lubie podjudzać atmosferę liczyłem na solo ale z was miętczaki Hatfu

XD Maniek @"Kaja Buza" to chociaż pojedynek spojrzeń zróbcie bo nie odpuszcze wam takto. tik tok gowno maniek racje ma ale ten gość może ogarniac te chemikalia dobrze, i tam się spełniana tym tiku więc nie zginie marnie na nudę.