Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 (/showthread.php?tid=1370)

Strony: 1 2 3


RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Bam - 24.11.2022

Tak ale na 100 meczy jeden karny zawsze może się nie udać pech że to akurat mecz o MŚ, ale cuz jak człowiek wie że musi strzelić to pech akurat zjebie Smile


RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Kajabuza - 24.11.2022

Swoją drogą od razu zwróciłem uwagę, że Lewy nie zrobił swojego "taktycznego slow mo" przed kopnięcie piłki. 
Tu Jego odpowiedź dlaczego:
Dlaczego zmieniłeś swój sposób wykonywania karnych?
Po prostu taka była decyzja, by strzelić mocno po ziemi. Nie trafiłem i to na pewno boli, ale na ten remis patrzymy z wiarą i optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Od nas będzie już zależało, jak to spotkanie będzie przebiegało.




RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Kajabuza - 25.11.2022

Ciekawostka. Opijanie zwycięstwa swojej reprezentacji po meczu? To nie dla Japończyków — najpierw bowiem obowiązki, a potem przyjemności. Kibice Kraju Kwitnącej Wiśni pokazali niezwykle pozytywny przykład po wygranym meczu swojej kadry i pomogli posprzątać śmieci na Khalifa International Stadium. 
Dodatkowo piłkarze Japońscy zostawili szatnię w takim stanie. 💪😎
[Obrazek: IMG-20221125-192608.jpg]



RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Kajabuza - 26.11.2022

Podczas gdy dla nas MŚ to pozytywne wydarzenie, za kulisami już nie jest tak kolorowo:

😐😐😐



RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Kajabuza - 26.11.2022

🇵🇱🥰🇵🇱



RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - C84S - 26.11.2022

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Cool


RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Maniek - 26.11.2022

Wynik cieszy i to bardzo, natomiast gra Polaków już niezbyt Wink   Nie graliśmy z Brazylią, Francją czy Hiszpanią, żeby aż tak bardzo cofać się i rozpaczliwie bronić w niektórych momentach 6 piłkarzami ustawionymi w jednej linii w obronie.

Mieliśmy dużo farta: obroniony karny i dobitka (tego karnego nie powinno być w ogóle według mnie i niektórych ekspertów w TV) brak drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki dla Casha (uderzenie łokciem przy walce o górną piłkę w bodajże 15 minucie meczu)

Teraz najważniejsze, żeby Meksyk wygrał z Argentyną. Wtedy Argentyna odpada z turnieju.


RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Kajabuza - 26.11.2022

Polska Będzie Mistrzem Świata! 😎
Lil Yalasty nawet o PL śpiewał w tym roku. Światowej sławy Amerykański raper był u nas i napiepszał syropki z kodeiną spacerując ulicami.
"Zabrałem Wock do Polski"
śpiewa raper. Wockhardt to firma farmaceutyczna założona w Indiach w latach 60. XX wieku, najbardziej znana z produkcji syropu na kaszel zawierającego prometazynę i kodeinę. Ich syrop stał się podstawowym składnikiem nielegalnego napoju z syropu na kaszel i napoju gazowanego.



RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - Maniek - 30.11.2022

Jaki wynik obstawiacie w meczu Polska - Argentyna?

Rozum: Polska - Argentyna 1:3
Serce: Polska - Argentyna 2:2


RE: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - C84S - 30.11.2022

Ja obstawiam sercem i rozumem 1:1  Cool A ja będzie zobaczymy jutro o 20