Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wierszyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Wierszyki (/showthread.php?tid=1373)

Strony: 1 2 3


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 23.11.2022

Beeniepatu to już zwykła nietolerancja. Ja jak np. widzę, że ktoś kolejny, zbity w kupkę referat pisze w poście, to go omijam i lecę dalej. Nie mam potrzeba pisania w kolejnym poście i wytykania, że piszę za długie posty których mi się nie chce czytać. 😁
To jest bardzo proste. Ja nie kreuję Forum, ale śmiało mogę powiedzieć, że ja czy Yalas razem z Wami tworzymy nawet spoko równowagę między skrajną powagą i naukowością forum a całkowitym szambem hihi. Żeby tu nie nastał taki klimat jak na jakimś tamtym czy siamtym forum. 😋
Miłego dnia życzę wszystkim którzy dotrwali do końca tego wspaniałego, napawającego wszystkim co najlepsze postu.😁❤️



RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 23.11.2022

To i ja wam wierszykiem zajade Big Grin

Kaja wypisuje bzdury,
chyba ma przytkane dziury,
Miesza trójki oporowo,
przecież Kaju to niezdrowo!
Kot dissuje Kaje słodko,
Nie podskakuj Kotu - Kotko.
Nie zadzieraj z Kotem Mała,
będziesz tego żałowała.
To nie jakiś typ typowy,
tylko kurva...
Kot_Kreskowy!
Beenie podirytowany,
może trochę nie wyspany,
lecz prawilne teksty pisze,
Idź Pan w chuj ja was ucisze!

no i spokój mi tu Big Grin

wszystkie skróty myślowe użyte w wierszu są abstrakcją i mają tylko i wyłącznie cele humorystyczne.
Pozdrawiam wszystkie postacie z mojej bajki <3

PS. też nic nie walę jak coś  Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 23.11.2022

tome3eqkks 😎

Jak Ty żeś mnie teraz zaimponował! 
😁😁😁

Dziękuję Maniek 😁
Mamy wątek do gorącej dyskusji. 
😎😎😎
kot_kreskowy 
5 - 10 - 15
To jest dla mnie pobłażliwe podchodzenie do poważnych tematów. Przykład pierwszy z brzegu. Gadanie o substancjach MOCARNYCH w taki sposób, że ktoś sobie może krzywdę zrobić (uczukeniówka mdphp jest dla cip, ja walę na start 50 czy 100 bez ostrzegania, że to indywidualna dawka i żeby nikt się nie sugerował), a nie kjerwa wierszyk o sortach 3CMC Pablo Escobara.
🏆🏆🏆🏆🏆




RE: Wierszyki - Szyderca - 23.11.2022

Wez sobie zobacz kanal na YouTube grand conection , sorry jeśli źle napisałem on ci ogarni bita Smile

(23.11.2022, 13:22)beeniepatu napisał(a): @"Kaja Buza" oczywiscie, ze patrze przez pryzmat siebie. Ja nie jestem idiota. Ale to nie dzial o tym, kim jestesmy i co reprezentujemy. Zycze powodzenia w kreowaniu Forum

Racja mordo , rymy to niech on sobie i swoje urojenia wypisze na kartkę,  a nie wali gownem  po całym forum jak by każdy byl taki jak on lub tolerował takich ludzi jak on.. ale niestety i z przykrością trzeba stwierdzić że niektóre osoby nawet jak wpierdol dostaną za zachowanie i nie tylko powiedzą że się przewróciły.. takie juz są osoby które nie myślą racjonalnie o Bożym świecie. Takie jest  moje zdanie i popieram twoje

Siema jestem kajabuza , wale posty kolorowe ,a mimo wszystko brązowe jak gówno.
Najebany 3ką bandit od pabla , rozjebany czosnek rowno. 
Napierdalam gówno kolorowe posty bo w głowie mam wodorosty. 
Czasami dracha na dupie bo po trujce nie czuje że luzuje hehe Podobno kultowa swiry wiry muchomory kaja po trujce jest kolorowy ! Jak LGBT Podobno kultowa
Inspiracją od kaja hahah Podobno kultowa zart.


RE: Wierszyki - Kajabuza - 23.11.2022

Mam PUMY, a nie "najki"
Wiem co to adres IP.😎
Lecz nie mam co się cieszyć...😠
Jeszcze "maska podsieci?🤔
Do tego jakaś brama...😟
Czy wiesz Mordko Kochana?😋
Jak w TV to ustawić?🧐
Nie mogę se poradzić...😭



RE: Wierszyki - Maniek - 23.11.2022

Co tu więcej dodać. Beeniepatu i kot kreskowy napisali wszystko i trafili w sedno. Te dwie osoby wg mnie mogą innym osobom zwracać uwagę na ich zachowanie na forum, bo mają bardzo duży merytoryczny wkład w forum i mają sporą wiedzę w różnych aspektach, nie tylko dotyczących RC. Szczególnie Beeniepatu jest upoważniony do zwracania uwagi na spam itp.


RE: Wierszyki - Kajabuza - 23.11.2022

Maniek 😄😄😄
Ale na nie spamuje. Przecież moje posty nawet jeśli często piszę, to chyba nie powiesz, że są treści "trzy słowa moje" i są gorsi spamerzy faktyczni którzy nic nie wnoszą, do niczego nie dąrzą swoją wypowiedzią ani nic...
Oczywiście szanuje Beeniepatu za całokształt, Kota tak samo i nie raz uszanowałem Ich uwagi, ale niech wyluzują trochę. 😁
A jak chcą sobie posty nabijać moim kosztem, to mogę się z Nimi umówić, że będę im oddawał swoje nagrody jak się ode mnie odtenteges, bo potrafię też rozróżnić zwracanie uwagi do upierdliwości. 



RE: Wierszyki - Maniek - 23.11.2022

Widzisz z Tobą nie ma co dyskutować, bo do Ciebie nic nie dociera i nie rozumiesz prostych spraw. Zero samokrytyki czy pokory.

Skoro dla Ciebie wrzucanie jednego, tego samego spam posta w formie jakiegoś wiersza, w działach tematycznych czy w głównym wątku sklepu jest normalne to tym bardziej nie ma o czym mówić...


RE: Wierszyki - Kajabuza - 23.11.2022

🤣 Poważnie chodzi o ten wierszyk? 🤣
To przyznaję przyspamowałem na beszczela, bo nie uważałem, żeby jeden raz w wątku Pabla był wart usunięcia w porównaniu do postów typu:
"Polecam każda trójka ma potencjał"
Oczywiście ja tam z uśmiechem do tego podchodzę, bo nie spamuję komuś a złość, nie piszę gówien, żeby tylko pisać i jeśli bym odczuł, że jestem spamerem jedno-zdaniowcem który swoimi zdaniami (postami) kogoś może urażać, to sam bym się nad sobą zastanowił i zmienił to, a tak... Ten wierszyk... 
Dlaczego go usunąłeś? 😠😠😠
😁

Rozumiem, że napisanie w wierszu - pochwalenie się, a jednocześnie zaznaczenia samego faktu, że Forum cały czas nagradza, że wygrałem, że jestem wdzięczny za to i stąd chęć wyrażenia tego krótkim wierszem, jednocześnie zaznaczenie, że nie ważne jaka trójka od Pabla, by wpadła, każda jest zacna jest syfem, a jakieś popierdki jednozdaniowe są ambitniejsze i takie wartościowsze... 



RE: Wierszyki - dimiliki - 23.11.2022

@"Kaja Buza" z całym szacunkiem ale ostatnio trochę przeginasz ogarnij się albo zrób sobie chwile przerwy każdemu to wyjdzie na dobre