Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wierszyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Wierszyki (/showthread.php?tid=1373)

Strony: 1 2 3


RE: Wierszyki - Kajabuza - 23.11.2022

dimiliki spoko. Zawsze przychodzi pora, że sobie odpoczywam.  Nie wytrzymał bym tak bez przerwy z tymi 😁marudami 😁

Tobie akurat nie wiem w czym przeszkadzam, bo ostatnio jakoś wróciłeś na Forum jeśli się nie mylę, też nie jesteś tu non stop jak niektórzy, piszę jak każdy inny, a nawet jeśli chodzi o ilość, to są lepsze asiory, nie uważam, żeby moje posty były gównem, bo nie są, może w porównaniu z postami np. beeniepatu są mało treściwe jeśli chodzi o zawartą w nich wiedzę, ponieważ nie posiadam takiej jeszcze, jednak jak czegoś nie wiem to pytam w tych postach, nikomu nie wchodzę w drogę, ani nie rzucam kłód pod nogi, nie obrażam, nie spamuję, żeby tylko zgarnąć pakę i to wszystko co mam Tobie do powiedzenia. Pozdrawiam. 

I w sumie każdemu. 💋



RE: Wierszyki - Maniek - 24.11.2022

Ten wierszyk to tylko najnowszy przykład. Wcześniej mało to razy trzeba było przenosić jakieś Twoje wątki, bo nie nadawały się na dział w którym były? Np. Jakieś rapowe odklejki w dziale o używkach. Dla mnie to jest spam, jeśli takie rzeczy są pisane w dziale gdzie ktoś chce się dowiedzieć czegoś o używkach.

Nie przyszło Ci do głowy, że jak już koniecznie chciałeś wrzucić wiersz w którym chwalisz sorty Escobara, to mogłeś to zrobić np. w tym wątku? : https://dopal.org/showthread.php?tid=12


RE: Wierszyki - Kajabuza - 24.11.2022

Maniek
 Nie widzę sensu o tym dalej pisać. Co uważam tak wczoraj, jak i dzisiaj to napisałem wyżej. 
Nowy dzień mamy! 😁
Zraniłeś mnie usunięciem tego pierwszego JEDNEGO wiersza Podobno kultowa 
Ale nie rozdrapujmy już starych ran! 
😎🏆 Miłego dnia. 🏆😎



RE: Wierszyki - dimiliki - 24.11.2022

@"Kaja Buza" napisałem że przeginasz trochę a nie że mi przeszkadzasz


RE: Wierszyki - Kajabuza - 24.11.2022

Lajcik Baunsik. Ale z czym przeginam nie wiedziałem wczoraj w sumie też. Pozdrówki. 😁
Jeszcze tylko na koniec - do innych - polecam wziąć sobie teraz na celownik kogoś innego.
Jakiegoś Prawdziwego spamera. 😋
Czy się boicie, a ze mną wiecie, że ja do rany przyłóż i se pozwalacie? ❤️😎



RE: Wierszyki - dimiliki - 24.11.2022

@"Kaja Buza" mi chodzi o to że widzę że Cię energia rozpiera i kreatywność , wylewasz ją tutaj , jest trochę tak jak opisał  Maniek wcześniej i przez to forum jest trochę mniej przejrzyste . Nic nie mam do tego że się udzielasz i aktywnie bierzesz udział w rozwoju forum to nie o to chodzi . Lepiej by to wyglądało gdybyś pisał treść w odpowiednich do tego działach i tematach bo tak to lądują w koszu i ktoś przez to ma więcej pracy bo musi to posegregować lub są zgłoszenia i siłą rzeczy podlegają weryfikacji , to jest irytujące i może drażnić obsługę . Nie jesteś głupi i masz racje są gorsi dlatego proszę Cię przemyśl to trochę , nie wszyscy muszą mieć racje ale coś w tym jest skoro wgl o tym piszemy z Tobą . Pozdro


RE: Wierszyki - Kajabuza - 24.11.2022

Jasne. Rozumiem, że może często akurat trafiasz na forum kiedy "ostatnio aktywne wątki" są wypełnione moim Avatarem, ponieważ akurat się udzieliłem gdzie coś miałem do napisania, jednak jako osoba która jest tu praktycznie 24h widzę uwierz każdego dnia identyczne przypadki od innych, różnych użytkowników, bo chyba nie powie nikt, że każdy jeden wątek zawsze jest z moim "spamem" jako ostatnią odpowiedzią. Jeśli chodzi o to segregowanie, w tym wypadku przenoszenie przez Mańka dyskusji do tego wątku, to przyznałem, że to było na bezczela 3x wrzucone. Mimo to wina stoi po stronie Beeniepatu i Kota, bo to Oni podgrzewali kotleta afery wierszykowej. 🤭 Ja tu wychodzę na najmniej winnego wszystkiego, a jak zawsze mi się obrywa, ale już zahartowany w boju o takim podłożu jestem. 💪😎



RE: Konkurs na najlepszy Rym / Wierszyk Etap "2" - Kajabuza - 26.11.2022

Wstałem jakoś 6 minut temu 
Patrzę na Fo, a tam nie wiedzieć czemu 
Beeniepatu oraz dimiliki mi cisną 
Chcą dorównać takim jak ja mistrzom? 
Pisze to od razu, choć wstałem nie dawno 
Fusy z kawy nie opadły jeszcze na dno 
Jak ja kiedyś, stary to było bagno 
A dziś słabi pragną być jak ja na forum gwiazdą 
Narazie tyle, skończę wyzwiskiem:
Nicponie. To ja tu błyszczę!
Taba dam! 😎



RE: Konkurs na najlepszy Rym / Wierszyk Etap "2" - Beeniepatu - 27.11.2022

Ze niby Ty jestes jakas gwiazda??? Mistrzem? Hahaha... No tego nie bylo jeszcze 😂😂😂 Teraz to mi poprawiles humor. Jak moglem przeoczyc taki piekny zlepek czestochowskich rymow. 
Tak, potwierdzam. Jestes gwiazda, mistrzem i co tam sobie w tej przecpanej glowie wymyslisz. Ja nie smiem nawet sie rownac z Toba. Tak, przyznaje, jestem slaby leszcz przy Tobie. Slaby, slabiutki. Bez dwoch zdan. Jestes najlepszy. 
Zauwaze tylko, ze piszesz nie na temat. Ale to pewnie przez to, wrzucales to zaraz po przebudzeniu. Post powinien byc w hydeparku. Tak samo jak ten moj komentarz. Mistrzu. Jestes prawdziwy mistrz. Gwiazda wielkiego FOrmatu. Ja pierdole jakie zloto 😂😂😂

Maniek Mistrzowi nalezy sie osobny watek, gdzie bedzie mogl te swoje wyrzygi pseudointelektualne wstawiac. To jest watek konkursowy jednak


RE: Wierszyki - Kajabuza - 16.10.2023

Beeniepatu wybacz, że do tego wracam, ale niech prawda prawdą zostanie. Raz, w tytule wątku ja sam wstawiłem dokładnie:

"Kaja to ⭐" 

Ty zaś tak często wspominałeś, nazywałeś mnie nią, nawet w kpinach mój przydomek "⭐" był przez pewien czas w pamięci dzięki tobie. 

I tak już zostało. Chociaż dzięki Tobie swoje 5 minut Gwiazda miała. 

I ja nigdy nie chciałem kreować Forum, a jedynie je normalizować (żeby było normalnie) i chęć wymyślić coś co nigdy żadne Forum nie miało. Chciałem, żeby wyszło czymś poza jakiejś normy ramy. Bo każde Forum na schemacie takim samym jest tworzone.

Np. Dwa okienka czatu, to było coś. Świruje. 😂

Aha i żeby była jasność, jak ktoś np. taki jak Horsii tak łatwo uwierzył, że ileś tysięcy tak o zostawiłem na Forum? 😂
Nie. Nie stać mnie, żeby tyle kasy się pozbyć od tak. Raz zaryzykowałem i pozyczyłem 20 złotych Yalaskowi i nie oddał. Od tamtej pory nikomu nic nie pożyczam, nie daję itd.

Wybacz, ze się rozpisałem. Wiesz jak jest.

Gwiazda... Admin ma gwiazdę przy nicku. Boże... Ile ja bym dał za takie cudo, ale w wybranym kolorze... 😁