Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Out of business 2k23 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Out of business 2k23 (/showthread.php?tid=1375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Out of business 2k23 - SztywnyMisza - 22.12.2022

Chochlik mordeczko co to za apka? I powodzeniaw utrzymaniu trzeźwości


RE: Out of business 2k23 - C84S - 22.12.2022

Chochlik wcześniej nie widziałem tego tematu i postanowienia. Trafiłem w odpowiednim czasie na Twój wpis. Ktoś by mógł powiedzieć, że Przypadkowo, ale ja nie wieże w przypadki.

Preferuję bardziej taką ideologie: Mistrz się pojawia, gdy uczeń jest gotowy  Sleepy

Wszechu mnie cały czas zaskakuje. 

Już Ci mówię dlaczego: Dzisiaj, jakość godzinę temu stanowczo postanowiłem zrobić sobie detoks od nowego roku przez 3 miesiące i nagle ni z tego ni z owego trafiam na twój wpis i... zapożyczam pomysł z wątkiem o postępach. Fajny pomysł - nie wpadłbym na niego.
Wiem, że zwiększy to moją motywację do pozostania na wybranej drodze. 
To tyle. 
Powodzenia, kibicuję Ci z całego serca.


RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 23.12.2022

SztywnyMisza 


 Appka to Quitzilla


C84S 


Życzę powodzonka i trzymam kciuki 🥳


Ja se tu właśnie zrobię taki dzienniczek, bo dużo zamierzam zainwestować w zdrówko w 2k23. Depresja mi chyba w końcu przeszła i z tego powodu mam dużo motywacji i energii na zmiany 🙈🙈


RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 25.12.2022

Dorzucam mini-wyzwanie - teraz już ponad tydzień nie piłem enerdżajzerów, ale wczoraj sobie pozwolilem. I co - nic ciekawego, szybko i tak poszedlem spać, w smaku cienkie też. Także to też eliminujemy z dietki 🙈🐖


[Obrazek: Screenshot-20221225-113431-com-despdev-quitzilla.jpg]



Ponadto wykonałem dwa treningi marszobiegu i jade dalej twardo ✅


Chętnie wróciłbym na basen, ale na razie brak kaski 🔜


RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 02.01.2023

Fajki to priorytet i właśnie minął mi miesiąc abstynencji:


[Obrazek: Screenshot-20230102-151435.jpg]


Bieganie trochę zaniedbałem, ale wracam od jutra xD Wolalbym chodzicna basen, ale niestety dalej bieda 😠😠

Z większych newsów to nie chlam już od 5 lat (minęło w sylwestra).


[Obrazek: Screenshot-20230102-151738.jpg]



RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 08.01.2023

Mała aktualizacja, a w zasadzie krótki raport. 

Braciak, z którym mieszkam znowu ćpie od kilku dni i z tego powodu dopadły mnie nieprzyjemne objawy abstynencyjne 😠😠 duzo z nim cpalem parę lat temu i to taki mój wyzwalacz. 

Duzo pomaga karbamazepina, ale nie zmienia to faktu, że jestem delikatnie niespokojny cały czas. Pomaga świadomość, że juz za miesiąc startuję z własną działalnością (a w zasadzie dwiema i w końcu będę mógł zdupczać z chaty od tego patologa xD).

Kurdebalans, jestem taki pozytywny ostatnio, że do pełni euforii brakuje mi tylko sunifiramu i modafinilu 💙

Za dragami nic mi się nie tęskni, 🌈🌈🌈


RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 11.01.2023

Zapisalem się na terapię uzależnień, żeby skutecznie mi się odechciało ćpać ketonki 🙈🙈🙈🙈

Jestem po pierwszej wizycie i podobno jest dużo obszarów do przepracowania 🐷🐷

Poza tym będę ciągnął drugą terapię w sprawie zaburzeń depresyjnych, o ile będzie sens prowadzić dwie terapie naraz - termin 27ego stycznia. 😇

Ponadto zapisalem się na rozszerzone matury z chemii i fizyki. Od lutego zaczynam kurs technika farmacji, a na jesień chcialbym zacząć studia chemiczne - jeszcze nie wiem jakie. 🧫⚗️💊🧪


RE: Out of business 2k23 - Chochlik - 25.01.2023

Z racji przypływu gotówki zainwestowałem w reperację główki xD
Od dziś przez około 3 miesiące będę suplementował modafinil i ALCAR, a pojutrze dodaję noopept i sunifiram. Brakuje tylko fasoracetamu dla pełni szczęścia, który zostanie dolaczony do stacku po powrocie z traski 🐷🐷

Absta zachowywana bez większych problemów, terapia przez skajpa oddala mnie od powrotu do ketonów od 2k24. Ale serce wciąż jest rozrywane w tym temacie 🐒🐒

Niedlugo pyknie 60 dni bez nikotyny, to wrzucę fotkę 🐵🐵


RE: Out of business 2k23 - Maniek - 25.01.2023

Gratuluję silnej woli, oby tak dalej.


RE: Out of business 2k23 - furiat - 25.01.2023

u mnie mija 26 dzien bez palenia papiersow i picia alkoholu i czuje sie swietnie Smile 
gratulacje i obys jak najdluzej wytrwal na drodze nawrotow Smile