Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? (/showthread.php?tid=1378)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Lady Giwera - 24.11.2022

Nieco sobie w ostatnim czasie rozpustnie poużywałam, niestety zauważyłam niepokojące konsekwencje. 
Pulsujący ból oraz obrzęk dziąseł po każdej małej. 
Napiszcie proszę czy to efekt uszkodzenia mechanicznego?
Jakie mogą być konsekwencje takiego stanu?
Czy podczas badania stomatologicznego ów doktor się zorientuje?
Co mogę zrobić w celu minimalizacji efektów "obżarstwa"?

Jako hipochondryczka będę wdzięczna za pomoc.


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - SztywnyMisza - 24.11.2022

Najlepiej udaj się die do lekarza a nie pytaj randomow z neta xD tylko on ci pomoze czasami was nie ogarniam lepiej spytać randoma niz lekarzai udaj sie lepiej do niego szybko bo ząbki sa wazne Podobno kultowa


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Beeniepatu - 24.11.2022

Lady Giwera po pierwsze to nic nie napisalas po czym masz taka reakcje. 
SztywnyMisza w 100% racja. Aczkolwiek problem wcale nie musi byc stomatologiczny. Wyglada jakr reakcja alergiczna


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Lady Giwera - 24.11.2022

beeniepatu po rożnych substancjach i tak od jakiegoś czasu tylko z jednej strony (tam gdzie wale). Co więcej sadziłam, ze każdy tak ma się okazało, ze nie. Alergię mam tylko na penicylinę, ale po niej natychmiastowa utrata przytomności. 
SztywnyMisza lekarz ma obowiązek dyskrecji jeśli powiem w jakich okolicznościach pojawia się ból?


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - SztywnyMisza - 24.11.2022

Lady Giwera to na pewno tak  i tym bardziej nie bedzie ciebie osądzał czy dziwnie patrzyl cos w tym stylu widział z pewnością rozne rzeczy wiec smialo sie udaj do niego Smile


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Beeniepatu - 24.11.2022

SztywnyMisza z tym czy nie bedzie dziwnie patrzyl czy ocenial, to nie do konca prawda jest. Lekarze sa bardzo czesto opryskliwi, zlosliwi, i nie chca przpisywac tego, co czlowiekowi na pewno pomoglo by ulzyc.  Maja natomiast obowiazek zachowania tajemnicy. Takze na spokojnie Lady Giwera . Nie bardzo jednak rozumiem to "tam gdzie wale" 🤔 Oral? Sniff i obrzek sie pojawia? Uczulenia moga byc miejscowe. Moze to byc efekt podraznienia, itp. Trudno cos doradzac, bo nie bardzo wiadomo co i jak 😎


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - dimiliki - 24.11.2022

Beeniepatu tak jest taki obowiązek lecz miałem kiedyś sytuacje jak po jakimś gównie wylądowałem na sor podali mi kartkę której nie podpisałem bo pisało tam że mnie informuje że on informuje policje i na drugi dzień miałem w domu psy ! 
Lady Giwera  co do lekarza to nie wiadomo czy tak zrobi bo obowiązku takiej informacji nie ma zależy od typa 
Co do takiego bólu to wiele osób tak ma że ich cała szczęka boli  , zatoki i tym podobne objawy dlatego większość z nich łyka bombki Podobno kultowa 
Niestety nic na to nie poradzisz a i wątpię w to aby jakiś lekarz doradził ci co masz zrobić aby po waleniu w nos nie bolały cię zęby czy szczęka no sory zastanów się 
Postaw się w roli lekarza 
Przychodzi pacjentka i mówi że jak przyjmuje środki donosowo to bolą ją zęby i szczęka odrazu zapyta jakie to środki i zaczyna się komedia Podobno kultowaPodobno kultowaPodobno kultowa

Jest też opcja że masz gdzieś jakiś stan zapalny między zatokami a szczęką i wciąganie podrażnia ci właśnie te miejsca .Odpuść sobie na jakiś czas snif i zobacz czy to minie .


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Beeniepatu - 24.11.2022

dimiliki no z SOR jest troszke inaczej niz z wizyta u internisty 😎 To jest chyba raczej jasne


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - dimiliki - 24.11.2022

Beeniepatu ja i tak bym nie powiedział o co chodzi wolał bym aby sam szukał co jest grane nie raz się już spotkałem u lekarzy że w przypadku jakiś dolegliwość po rc albo nawet sterydach lekarze podchodzili olewczo do mnie plus ta sytuacja z sor to już wgl 
chyba że jest wielki problem wtedy trzeba powiedzieć bo muszą wiedzieć aby nie było interakcji przy podaniu leków


Siema jestem Lady Giwera Wale od miesiąca kreski i spuchły mi dziąsła doradzi mi pan coś  ?

Tak ! przyjebiemy po malutkiej a później napisze do @escobara aby załatwił 3cmc w czopkach Podobno kultowa


RE: Ból dziąseł, obrzęk - WTF? - Beeniepatu - 24.11.2022

dimiliki 😂😂😂