Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zrobić dobrą bombkę? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jak zrobić dobrą bombkę? (/showthread.php?tid=1379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - fiodor - 21.12.2022

(18.12.2022, 05:49)mati54 napisał(a): Za namowa czatu zajebalem w tamtym tygodniu pierwsza w zyciu bombeczke z 4cmc ale jak na ostroznego zawodnika pelne bhp zachowane czyli odsypac z jakis supli nasypac do kapsulki i wio taki maly poradnik sapera.

I jaka opinia, nie lepiej akurat 4cmc w bombce jebnac niż walić po nosie ?


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Lady Giwera - 22.12.2022

mati54 fiodor testowalam, jest inaczej, nieco później, ale intensywnie.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Matrix - 31.12.2022

Podanie doustne? Ale tylko gdy nie ma z czego rulonika zrobić Smile

Feta w dziurce nosowej i ta świadomość, że max 20 min i będzie ok.
Spływ mnie też nie przeraża, w sumie wiem co ćpam i znam jako tako konsekwencję.

Wciągam nosem to i spłynąć musi, co w tym złego? Big Grin

Podanie doustne wg mnie bardziej negatywnie odbija się na organizmie. Musi przejść to przez przełyk, żołądek i dalej wiadomo. Nie wiem jak innym, ale mi po zjedzeniu wchodzi dopiero po 90 minutach, nawet po 120, a jak wiadomo czekanie to chujowy okres czasu Wink


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - seeOO - 31.12.2022

Matrix 

I czy ja wiem w jaki sposób przyjęta feta daje większe uszkodzenia organizmu?

Kup 2 takie same giety i zjedz jednego a drugiego wciągnij... Pogadamy później. Albo na odwrót! Rob tak kilka dni na zmianę Wink
Wtedy prawdopodobniejsza odpowiedz co do dolegliwości Wink

Próbowałem... Widziałem jak próbowali... Po nosku mniej odczuwasz. Ale czy to znaczy, ze jest mniej szkodliwe?

Osobiście mi krew leciała po dłuższym wciąganiu, jak i moim kolesiom.
Wole doustnie zapodać bombkę.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - DonSzczurek - 31.12.2022

Typowe bombki (te montowane z chusteczek) są też nieekonomiczne z innego powodu.

Powodem tym jest celuloza, która nie rozpuszcza się w żołądku i nie jest trawiona (się nie dziwie, że po tym paragonie musiałeś sobie na faze poczekać :-D ).

Dlatego jeśli zmontujemy zbyt "masywne" zawiniątko, tzn. z kilku warstw chusteczki i szczelnie zawinięte, spora część spida nam porostu przepadnie.
Chusteczka może się nie rozwinąć, a nie wszystko przez nią przesiąknie lub zawartość ta zostanie przetrawiona ze sporym opóźnieniem.

Już się kiedyś przez to kilka razy przejechałem.

Wrzuciłem bombkę rano co by mieć siłę przed ciężkim dniem pracy ;-) , czekam godzinkę i nic, czekam drugą też lipa, dopiero spoooooooro później zaczęło coś wchodzić, ale jakoś słabo. Przez ok. 6 godzin mi się wkręcało to białe. Do tego było dużo słabiej niż być powinno przy takiej ilości <_<


Reasumując... jeśli bombka, to cieniutka, popita większą ilością płynu i delikatnie złożona, co by mogła się odpowiednio "rozpakować" w żołądku :-)

zapewne dla większości nic w tym odkrywczego co napisałem, może się przyda.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - kinkygirl - 31.12.2022

jak tak czesto zazywacie narkotyki oralnie, to polecam sobie zamowic 1000 kapsulek zelatynowch z allegro za 30zl, to na prawde nie duzo, a i mozna zawsze takie pillsy komus wcisnac Podobno kultowa


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Beeniepatu - 31.12.2022

kinkygirl dziekujemy za rekomendacje. Prawda to jest. Wystarczy jednak zadac sobie troszke trudu i przeczytac watek, zeby wiedzec, ze 'wikingowie' byli juz tu przed Toba. Nie odkrywasz Ameryki. Sorry


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Lady Giwera - 31.12.2022

Beeniepatu ależ to było liryczne, uraczyłam się. Smile


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Beeniepatu - 31.12.2022

Lady Giwera prosze bardzo


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Lady Giwera - 31.12.2022

Beeniepatu jakkolwiek Cie czytamy w domu zawsze podnosisz mi wibracje. Czterogodzinny tydzień pracy, to życzenie, które dobrze wykorzystasz Smile.