Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak zrobić dobrą bombkę? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jak zrobić dobrą bombkę? (/showthread.php?tid=1379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Alkopoligamia - 24.11.2022

(24.11.2022, 21:56)SztywnyMisza napisał(a): Moze chujowo zawinęła i sie jej rozwaliło w buzi hehe Podobno kultowa

Na początku się zdarzyło zanim się nauczyłam xD


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Maniek - 24.11.2022

Najgorzej jak taka bombka jest zbyt duża, Ty już zbyt mocno porobiony, nie dajesz rady połknąć i taka bombka rozwala się w ustach przy którejś próbie połknięcia Podobno kultowa


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Alkopoligamia - 25.11.2022

Fuuuj xd


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - dimiliki - 25.11.2022

Maniek Już pisałem w innym wątku jest jedno wyjście z takiej sytuacji Escobar powinien wprowadzić 3cmc czopki full slim do oferty Big Grin 300mg


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - NO LOVE - 25.11.2022

Po co bombki jak można ciumkac Big Grin śmieje się kiedyś mój brał jakieś rzeczy dla ćwiczących i miał kapsułki z witaminami chyba i były bardzo duże łatwo można do takich kapsułek coś wsypać. Rolleyes Czy jest jakaś ogromną różnica między bombką a wypiciem w napoju?


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Gekon - 25.11.2022

NO LOVE w napoju materiał osadza się na zębach. Generalnie to polecam unikać takiego rozwiązania szerokim łukiem. Mycie zębów po takiej akcji mało pomoże. Najlepiej kupić kapsułki zelatynowe i ładować do nich materiał. Niedrogie rozwiązanie a oszczędzi nam problemów.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Kajabuza - 25.11.2022

Gekon dlatego Ona ciumka. Żeby nie narażać zębów na pęknięcie bombki albo szkody wywołane napojem z chemią. 😂❤️
Co do kapsułek to masz rację Młoda, że te ze zdjęcia są jebitnie duże, stąd nazwa MEGA CAPS, aż przesadzone trochę. Tam by z trójkę jak na moje upchał. 😎 A i witaminki sobie wysypać można do napoju po otwarciu takiej "kapsuły mocy". Taki listek to koszt chyba 10 czy kilkunastu PLN jak nagła potrzeba najdzie to czemu nie kupić. 🤔
[Obrazek: pol-pl-OLIMP-BCAA-MEGA-CAPS-30-kapsulek-7006-1.jpg]



RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Beeniepatu - 25.11.2022

@"Kaja Buza" moze dlatego, ze puste kapsulki moznak kupic w wielu rozmiarach. I sa zdecydowanie tansze. Do tego BCAA to nie sa 'witaminki'. Stosowane bez potrzeby zaburzaja gospodarke aminokwasowa w organizmie, obnizaja stezenie tryptofanu (co nas powinno bardzo interesowac), itp . Takze nie jest to witamina C, ktorej nadmiar wysikasz. Polecam poczytac badania, zanim wyglosi sie teze, ze BCAA to witaminki. Ostatnio jest ich coraz wiecej.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Kajabuza - 25.11.2022

Beeniepatu zapomnialem w cudzysłów włożyć "witaminki". Oczywiście przed zazywaniem czegokolwiek powinno się o tym co nie co poczytać, bo wszystko szkodzi jak się człowiek postara. 🙂 I wyjaśnienie: Zakup owych kapsułek miałem na myśli w NAGŁEJ sytuacji w jakimś kulturystycznym. Osobiście nie wiem gdzie stacjonarnie, idąc miastem mógłbym na szybko takie puste kapsuły kupić. 



RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - Beeniepatu - 25.11.2022

@"Kaja Buza" na szybko to znajdzie sie apteke, gdzie np. witamina C jest dostepna w kapsulkach 😎