Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ulubiona Kawa. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ulubiona Kawa. (/showthread.php?tid=1388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Ulubiona Kawa. - dimiliki - 27.11.2022

@"Kaja Buza" co Ty za głupoty piszesz ! Wiesz co jestem migrenowcem i u mnie kawa jakoś wywołuje migreny a tak wgl to powiedział mi o tym lekarz żebym wyeliminował z diety właśnie kawę na sam początek ! Ty chyba nie wiesz co to jest migrena .


RE: Ulubiona Kawa. - Beeniepatu - 27.11.2022

dimiliki przeciez nasza forumowa gwiazda i nasz mistrz, wybiera cos z internetu i wrzuca. Nawet sobie trudu nie zadaje, zeby sprawdzic merytorycznosc i rzetelnosc tego co pisze. Prawie kazdy post trzeba prostowac, no ale Wielki Mistrz uwaza to za wymadrzanie sie i atak toksycznych forumowiczow. Przeciez nie ma czegos takiego jak 'kofeinowa migrena', a to, ze przy bolach glowy odradza sie picia kawy, to blef. W koncu jest ktos, kto napisal w necie, ze kawa pomaga. I kofeina. No ale w necie tez pisza, ze ziemia jest plaska. Wiec na pewno jest 😂 Wiec sie dimiliki nie wymadrzaj.


RE: Ulubiona Kawa. - Kajabuza - 27.11.2022

Przynajmniej macie o czym dyskutować. 
Pomyślcie o mnie wciągając kreskę z tematu wygranego dzięki komentarzom poświęconym mojej Osobie. 

Z tego co wiem to APAP np. ma kofeinę w składzie, ale nie mogę z całą pewnością teraz stwierdzić, czy aby ona nie wzmacnia tylko działania paracetamolu. 
Miłej dysputy. 
💋



RE: Ulubiona Kawa. - Bobek - 27.11.2022

Sprawdź se skład w google najpierw


RE: Ulubiona Kawa. - Beeniepatu - 27.11.2022

@"Kaja Buza" no i kolejna bzdura walnieta. A Ciebie to cieszy. No zastanow sie kto tu jest normalny a kto nie. Ty jestes APAP 🤦🤦🤦 Szkodliwy sie robisz


RE: Ulubiona Kawa. - Kajabuza - 27.11.2022

To apropo komentarza Dimiliki'ego i jego awersji odnośnie tej migreny. Nie wiem nie jestem farmaceutą, ale fakt faktem:
[Obrazek: IMG-20221127-201902.jpg]



RE: Ulubiona Kawa. - Maniek - 27.11.2022

Nie rozumiem po co zabierać głos w każdej sprawie? Ja np. nie znam się na wszystkim i nie wypowiadam się w tematach o których nie mam pojęcia. Lepiej zasięgnąć informacji z kilku zweryfikowanych źródeł i wtedy można dorzucić swoje 3 grosze do dyskusji. Polecam takie podejście. Taka rada ode mnie całkowicie gratis Podobno kultowa


RE: Ulubiona Kawa. - kot_kreskowy - 27.11.2022

Kurwa, na migrenę apap? Czy o chuj tu chodzi.
@"Kaja Buza" 
SOLFADEINA!  Najlepiej w musujących tabletkach.


RE: Ulubiona Kawa. - Kajabuza - 27.11.2022

Maniek dziękuję. Skojarzyłem ból ogólnie z kofeiną, tym apapem i migreną o której jest mowa w treści wątku. 
Skrót myślowy. 🤭 Sorki Białe Worki. 🤭



RE: Ulubiona Kawa. - kot_kreskowy - 27.11.2022

(27.11.2022, 17:26)Bobek napisał(a): No już pokazywać co tam pijecie  Big Grin

Ja dzisiaj zrobiłem sobie kawę w Żabce i smakowała zajebiście podczas spaceru w lesie😁
Sztos👍

W domu i w pracy piłem wcześniej MK czerwoną gorzką czarną jak smoła.
Ostatnio przerzuciłem się na tą:

[Obrazek: 20221127-203552.jpg]

Z mleczkiem i cukrem jest petarda❤️