Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-MMA (/showthread.php?tid=1390)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 06.12.2022

Pisalem o tym juz, ze co do substancji zdania sa podzielone. Moim benchmarkiem sa informacje labu, ktory to produkuje, na podstawie przeprowadzonych testow. Znam opinie, gdzie ludzie pisza o braku aktywnosci przy 100mg doustnie, a to samo 100mg donosowo robi ich fantastycznie. Jedni pisza, ze jak przesadzisz to kaplica, a drudzy, ze to substancja, gdzie im wiecej wezmiesz, tym lepiej sie czujesz. Takie sprzeczne opinie, dla mnie sa wydtarczajace by zrozumiec, ze trzeba startowac od malych dawek, bo nic nie wiadomo.
Opinia, ktora dla mnie jest najbardziej wiarygodna to taka, ze przy 50mg sniff dal 4h zabawy - 2h peaku i 2 rezydualnej stymulacji. Chec na dorzutkw wieksza niz przy 3mmc. Profil fazy to 80% metamfetaminy, przy serotoninie na poziomie 3/4 3mmc lub 1/10 MDMA.


RE: 3-MMA - kot_kreskowy - 08.12.2022

Beeniepatu  Czytałem gdzieś opinię zbliżoną do tego o czym piszesz.
50 mg per sniff i 2 godziny peak'u. Była to opinia z połowy tego roku więc albo to to samo źródło albo pokrywające się opinie.
To drugie by mnie bardziej usatysfakcjonowało😁
Jeśli ten profil fazy miałby być taki jak napisałeś, to może być bardzo gruuuubo.
Kurwa, strach się bać😎
I na koniec pytanie: co to jest rezydualna stymulacja?


RE: 3-MMA - horsii - 08.12.2022

kot_kreskowy taka która pozostaje w tle po dniu głównym, nie jesteś już porobiony, ale nie zasniesz.


RE: 3-MMA - Kajabuza - 08.12.2022

kot_kreskowy 😂😂😂
Co Ty nie wiesz? Rezydualna to znaczy taka, że jest ten... No wiesz... Pozostałością po całej przyjemności płynącej z zażycia substancji.
Beeniepatu mam rację? 💪👽



RE: 3-MMA - kot_kreskowy - 08.12.2022

horsii , @"Kaja Buza" 

W takim bądź razie,  na testy tego odczynnika trzeba sobie zaplanować 4 dni wolnego.
2 na zabawę i prawdopodobnie drugie tyle dochodzisz do siebie🤭
AUUUUUUUUUUUUUU
Biere to na święta😎


RE: 3-MMA - dimiliki - 10.12.2022

Więc co już były te testy czy nie jest ktoś tutaj co miał to w rękach ? chyba że wszyscy macie to w nosie  ?! Podobno kultowa


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 10.12.2022

dimiliki diabelek wrzucil to na sklep, i zaraz... Znikl. Takze chyba testow nie bedzie


RE: 3-MMA - dimiliki - 10.12.2022

Beeniepatu dziwne rzeczy się ostatnimi czasy dzieją trochę się zaczynam martwić


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 10.12.2022

dimiliki ciekawe czasy. Coraz lepiej widac, ze caly narko-biznes, to system naczyn polaczonych. Bedziemy widziec, w ktora strone to pojdzie dalej. Mysle, ze bedzie troche spiny. A pozniej nowe otwarcie - lub calkowity upadek 😎


RE: 3-MMA - dimiliki - 10.12.2022

Beeniepatu czytałem w zeszłym roku artykuł że policja  od początku 2022 otworzy specjalną komórkę w której będzie się walczyć tylko z przestępczością internetową . Myślisz że ma to z tym związek ? nigdy później nie widziałem żadnych wzmianek na ten temat ani aby odnosili jakieś sukcesy