Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-MMA (/showthread.php?tid=1390)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 11.12.2022

dimiliki bardzo mozliwe. Wystarczy zobaczyc ile ostatnio jest przejec takiej dzialalnosci. To nie moze byc przypadek. Ma to tez zwiazek z rozbijaniem miedzynarodowych grup. Takze wspolpraca sluzb jest ewidentna tu. Do tego dochodza zeznania jednych, pograzajace drugich. Przy takiej populacji przypalow, nie ma szans by sie kto nie wysprzeglil


RE: 3-MMA - dimiliki - 11.12.2022

Beeniepatu w tej branży nie ma zaufania i wszyscy potencjalni świadkowie i współoskarżeni mogą być konfidentami ...
to co się dzieje to jakaś masakra


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 11.12.2022

Niestety. Jak zwykle na oriencie trzeba byc caly czas.


RE: 3-MMA - sebekx9 - 13.12.2022

(08.12.2022, 17:39)kot_kreskowy napisał(a): Beeniepatu  Czytałem gdzieś opinię zbliżoną do tego o czym piszesz.
50 mg per sniff i 2 godziny peak'u. Była to opinia z połowy tego roku więc albo to to samo źródło albo pokrywające się opinie.
To drugie by mnie bardziej usatysfakcjonowało😁
Jeśli ten profil fazy miałby być taki jak napisałeś, to może być bardzo gruuuubo.
Kurwa, strach się bać😎
I na koniec pytanie: co to jest rezydualna stymulacja?

A jesteś w stanie powiedzieć czy to lekkie działanie serotoniny tj niwelowalo nerwówkę jak to jest przy piko? Lubię piko, ale tam wkurwia mnie ta nerwówka czy trzaski jak się przesadzi. Jeśli jest tak jak piszesz to już sam czas działania substancji jest zajebisty


RE: 3-MMA - horsii - 13.12.2022

Gdzie wy tam w meth czujecie serotonin ę? Podobno kultowa


RE: 3-MMA - sebekx9 - 13.12.2022

No ja w meth nie czuję sero, jeśli to do mnie mówisz, aczkolwiek wg mnie piko ma więcej eufori niż feta, tylko to tak czy siak taka dopaminowa euforia


RE: 3-MMA - Beeniepatu - 13.12.2022

sebekx9 3mma wydaje sie byc  wlasnie taka stonowana meth, z empatia. Temat podobno idealny na to by cala noc rozwiazywac zadania matematyczne, jak i przegadac w klubie. Oczywiscie decydujac sie na korzystanie z substancji wiecej niz jeden raz.


RE: 3-MMA - kot_kreskowy - 13.12.2022

(11.12.2022, 13:28)dimiliki napisał(a): Beeniepatu w tej branży nie ma zaufania i wszyscy potencjalni świadkowie i współoskarżeni mogą być konfidentami ...
to co się dzieje to jakaś masakra


Zawsze tak było. W grupach zorganizowanych tym bardziej. Tam stawka była bardzo wysoka.

Masa - bał się o życie swoje i rodziny.
Czarny z grupy szczecińskiej - poszedł na całość lecz to była badziej zemsta za walenie w chuja.
Im wyżej, tym grubsze szpagaty. Nikt się nie pierdoli. Jeden daje na drugiego. 
Gdy wisi nad tobą opcja 20 lat wyroku to tylko głupi idzie w zaparte. Taka prawda. 
Oni nie robili tego dla zasad i poważania, a dla pieniędzy i luksusowego życia.
Najwięcej ugra ten, który ma największą wiedzę, którą podzieli się z panem prokuratorem.
Nic w tej kwestii się raczej nie zmieniło i nie zmieni.
Żyjesz jak król dopóki nie złapią.


RE: 3-MMA - dimiliki - 14.12.2022

kot_kreskowy no tak tak ludzie którzy zachowują teraz twarz to rzadkość


RE: 3-MMA - SztywnyMisza - 14.12.2022

Gdzie to w ogóle mozna nabyć?