Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-metylopregabalina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: 4-metylopregabalina (/showthread.php?tid=1393)

Strony: 1 2


4-metylopregabalina - horsii - 28.11.2022

[Obrazek: 4-Methy-Pregabalin.png]

4-metylopregabalina, cas: 54763-99-4, iupac:
(3R,4R)-3-aminomethyl-4,5-dimethylhexanoic acid

analog pregabaliny. możliwe że stestuję niedługo Podobno kultowa oczywiscie pojawiło się u fochów bo gdzie indziej.


kilka opinii od niemiaszków, przemielone tłumaczem:

Cytat:250mg 4-metylopregabaliny przyjmowano podjęzykowo. Smak jest bardzo słodki i można go pomylić z niektórymi słodzikami. Po około godzinie powoli zaczęło pojawiać się uczucie odurzenia. Efekt najlepiej można porównać (w moich oczach!) do mieszanki benzodiazepin i opioidów. Nogi mi się rozluźniły, pojawił się efekt euforyczny i lekko hamujący, który był zdecydowanie silniejszy niż zwykła pregabalina. Jako że byłem dość wyczerpany, szybko zasnąłem. Eksperyment 2:
300mg 4-metylopregabaliny przyjmowano podjęzykowo. Tym razem byłem wypoczęty i dobrze wypoczęty, kiedy wziąłem 4-metylopregabalinę. Tuż przed przyjęciem dawki zrobiłem sobie dużą kawę, gdyż kofeina i zwykła pregabalina mają działanie synergiczne. Po około 90 minutach od zażycia zacząłem czuć się euforycznie, lekko i "swobodnie". Mój niepokój zniknął całkowicie, byłam zmotywowana i pobudzona w lekki sposób. Stymulacja nie jest wymuszona i można ją odczuć jedynie lekko w tle.


Cytat:Tester ma łagodną tolerancję na blokery VGCC, jest nadwrażliwy i nieco neurotyczny. Zwiększa się percepcja działania jakichkolwiek leków psychotropowych. 9:50 - 1mg doustny test alergiczny 10:20 - 125mg - Metylopregabalina została przyjęta doustnie, substancja smakuje wyjątkowo słodko, aromat i konsystencja przypominają ksylitol 10:40 - Pierwsze efekty są zauważalne, lekkie kołatanie serca, rozszerzenie naczyń krwionośnych, delikatne mrowienie na twarzy i tułowia, znacznie szybszy początek działania niż zwykła pregabalina, gabapentyna, phenibut czy F-phenibut 11:00 - Wyraźnie zauważalne efekty fizyczne, łagodne złagodzenie bólu, rozluźnienie mięśni, zwiększenie motoryki szczęki/ust, porównywalne z niską dawką amfetaminy . Efekty psychologiczne jeszcze nie występują. Kolejne 125 mg podawano doustnie. 12:00 - Efekty na organizm rosną łagodnie, nadal dość łagodnie, znacznie słabiej niż równoważna dawka pregabaliny, w porównaniu z innymi gabapentynoidami, haj na organizm jest w przybliżeniu równoważny 1 g fenibutu (brak tolerancji) lub 600 mg gabapentyny, dobrze rozłożony (przekroczony limit czasu) do optymalizacji Bioverf.). Efekty psychiczne są teraz zdecydowanie zauważalne, poprawiające nastrój, lekko przeciwlękowe i stymulujące. 13:00 - Kolejne 200mg przyjmowane doustnie i 50mg doodbytniczo. Substancja jest wyjątkowo rozpuszczalna w wodzie, 50mg rozpuszcza się błyskawicznie i absolutnie w 0,5ml wody. Po 5 minutach można rozróżnić początek dawki doodbytniczej. Nastrój stale się poprawia, efekty fizyczne wciąż rosną, jeśli chodzi o uśmierzanie bólu, substancja ustępuje pregabalinie niemetylowanej, a także przeciwbólowo fenibutowi i gabapentynie. Ma jednak subtelną fizyczną euforię, czuje się lepiej / przytulniej, podobnie jak w przypadku dużej dawki benzodiazepin lub lekkiej dawki MDMA. Wydaje mi się, że efekt ten JEST znacznie bardziej wyraźny w przypadku 4-metylopregabaliny niż w przypadku innych gabapentynoidów. Zwiotczenie mięśni jest prawie niezauważalne w przypadku 4-metylopregabaliny



RE: 4-metylopregabalina - fiodor - 28.11.2022

Akurat kombinowania z analogiem pregaby w tym momencie się nie spodziewałem, skoro prega jest tak łatwo przepisywana. Pierwszy cytat mnie zaciekawił, drugi z kolei zdystansował. Jak spróbujesz czekam na ocene, a w wolnej chwili sam poszukam zagranicznych opinii


RE: 4-metylopregabalina - sebekx9 - 23.12.2022

Zajebistym plusem jest onset w porównaniu do pregaby, stosuje pregabe na codzień i czasami rozkręca się do 3h co często przeszkadza i przez to ta substancja nie sprawdza się na zejście ze stimow. Ciekawe jak z ta metylowana wersja byłoby.


RE: 4-metylopregabalina - Bam - 23.12.2022

U fochów czyli u kogo Big Grin?


RE: 4-metylopregabalina - horsii - 23.12.2022

Bam kto ma wiedzieć ten wie. Jak ktos rozgarniety spyta mnie o namiar na PW to podam, ale jak patrze na twoje posty które sa bezaesnsownym bełkotem to uwazam że nie zasługujesz na dowiedzene sie kto "ma focha". Zresztrą kurwa nie pierdol, ze napiales tego posta aby nabić go na sample bo dam se kutasa uciąc że byś nigdy tego zwiazku nie kupil.


RE: 4-metylopregabalina - Bam - 23.12.2022

Widze ze nie mozzna liczyc u ciiebie na normlną odpowiedz....  ) pozdroo600

Juz nawet nie chce wiedziec po tym jaki to temat tabu to wiem ze to nic dobrego moj kegoo...pozdro


RE: 4-metylopregabalina - ProducentRC - 24.12.2022

Na pewno to zdrowe?


RE: 4-metylopregabalina - horsii - 25.12.2022

ProducentRC Sklep z fochem pod produktem ma opinie o tym związku (po niemiecku) przepuśc to przez translator deepl.com.


Edit:
Bam chłopie, spójrz na swoje wpisy... jesteś, że tak powiem brutalnie - odklejony - i to nie jest tylko moja opinia ani zadnych jednopostowców... powazny biznesmenie na burzliwe czasy z "firmą" co czeka na 3g mdphp i ma słoik z hexenem pod drzewem... Daj sobie spokój


RE: 4-metylopregabalina - sebekx9 - 28.02.2023

Ktoś z tu obecnych testował to?


RE: 4-metylopregabalina - DissoEnjoyer - 11.03.2023

Pregabalina na sterydach, ojojoj moja droga do zguby Podobno kultowa

Ciekawe jak wygląda tolerancja w tym wypadku, obawiam się tego co w przypadku oryginału - szybkiego wzrostu tolerancji, i jej spadku.
Niemniej efekty są zachęcające - połączenie opio i benzo brzmi jak przesadyzm, ale dam kredyt zaufania opisującym Smile \
Czekam na jakieś TR Wink