Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2C-C - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: 2C-C (/showthread.php?tid=1396)

Strony: 1 2


2C-C - Yalasek - 29.11.2022

Psychodelik. Dawkowanie 20-40mg według informacji z sieci.
.
Podawanie:
Oral - przeważnie
Zastrzyki domięśniowe - zdarza się
Sniff - rzadko, bo "ała" 👻
.
Efekty pojawiają się po czasie około pół godziny i trwają 4 do 8 godzin.
.
Efekty:
- działa relaksująco i uspokajająco (!)
- wizuale podobne do LSD lub grzybów, ale mniej intensywne.
- samopoczucia strong-UP, wywołuje euforię
- myślenie pod wpływem 2C-C jest bardzo klarowne — do głowy przychodzi wiele pomysłów
- nasila doznania zmysłowe, głębsze odczuwanie muzyki, wspaniałe kolory
Efekty uboczne:
- bóle brzucha, nudności, bóle głowy, pocenie się jednak te efekty nie są reguła i nie każdy je koniecznie odczuje. Co zabawne od 2C-C zrodziło się porzekadło: "Brzuszek i główka, to po 2C-C szkolna wymówka" 😉
.
Widziane na tej Planecie. Obecnie out of stock. 😉
.
Ten efekt uspokajający jest ciekawy. Możliwe, że mamy chillującą substancję z efektami psychodelika? 😁


RE: 2C-C - wojtas99 - 29.11.2022

gdzie mozna dostac 2c-c?


RE: 2C-C - Beeniepatu - 29.11.2022

wojtas99 caly wic polega na tym, ze nigdzie. Bo i po co. Kup sobie 2cb. Albo 2cf. Albo 2ci


RE: 2C-C - PUDZILLA - 29.11.2022

(29.11.2022, 12:39)wojtas99 napisał(a): gdzie mozna dostac 2c-c?

u funcapsa masz 2c-c bite po 30mg


RE: 2C-C - Beeniepatu - 29.11.2022

Przeczytalem jeszcze raz wrzucone tu info o substancji i jest pewna niescislosc. Ta substancja wlasnie czesciej jest sniff'owana oraz podawana 'per rectum'. A to dlatego, ze tak ja stosujac, omija sie pierwszy etap metabolizmu. I substancja zaczyna dzialac szybciej, a dawka potrzebna jest o polowe mniejsza, niz kiedy droga podania jest 'oral'.
Do tego ten srodek jest tak relaksujacy, ze ociera sie to o sedacje. Wiec to 'klarowne myslenie' to nie bardzo. Jesli ktos, kto wrzucal onfo o substancji liczyl na wylapanie tych niescislosci, to sluze uprzejmie 💪

PUDZILLA nie wiedzialem, ze mozna to dostac


RE: 2C-C - PUDZILLA - 29.11.2022

Beeniepatu oczywiście, że można, gdzieś jeszcze widziałem, ale to chyba w satelickich shopach capsów

ja bym sie zdziwił, gdybym 2C-P gdzieś zobaczył Podobno kultowa


RE: 2C-C - Beeniepatu - 29.11.2022

A 2C-T-21??? 😎


RE: 2C-C - PUDZILLA - 29.11.2022

Beeniepatu z tym się nigdzie po za PiHKAL nie spotkałem


RE: 2C-C - dekadan89 - 01.12.2022

Same capsy maja 2C-C . Jadłem to za czasów dopów były kapsulki po 25mg jak dwoch nie zjadleś to niec sie nie wydarzyło. Wciagane jedna stykała zeby poczuc pedlnie działania ktore itak nie zachwycało. Taka podkrecona klolorami pigóla na baletry i dezorientacja, Byłem na miieście i troche dziwinie wludzie mnie modbierali.....woekweiscie nosem naqwet fajne takie tompniecie momenrtalnie wszystkie kodeli dolby sorround i inne daxy sie odpalaj, a peak to jak pamieyatam nosem do dwoch godzin. Nie kupiłewm nigdy wiecej tego

to już seria nbome byla kultowa*gwiezdne wojny laserumiecze swietlne itp) przy tym, 25E NBOH ktore mam na trustawkowych kartonach to guru dla takiego 2C-C

Beeniepatu nie czytałem Twojego posta ale w miare sie pokrywa ja moje spostrzezenia.


RE: 2C-C - Kajabuza - 02.12.2022

Zamówiłem 4 sztuki 30mg pills, w święta będę badał. Beeniepatu - obrońca trudno dostępnego 2C-B w akcji. Każdy inny z grupy 2C-x to albo gówno albo nigdzie nie ma. 😋