Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie (/showthread.php?tid=1407)

Strony: 1 2 3


Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - JokerRC - 02.12.2022

Możliwe że coś z układem neuronowym coś może być, skoro ustać w miejscu nie potrafie, a jak siedze to jak nie noga do góry automatycznie albo ręka ruch


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Beeniepatu - 02.12.2022

JokerRC Takie objawy moga pojawic sie z niedoboru magnezu i zelaza (razem). Jak uwazasz, ze to nie to, to poczytaj sobie o dystonii. Bedziesz wiedzial co, jak i dlaczego. 
Moze byc tez polineuropatia - ale wtedy zwieracze tez moga nawalac 😎


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - horsii - 02.12.2022

Tylko nie kupuj tych g.... tabletek na RLS (Reatlesa leg syndrome) nazywaja sie chyba Relesan.... a tam sam magnez Podobno kultowa


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Bam - 02.12.2022

Moim zdaniem powinieneś to skonsultować z jakimś lekarzem  puki choroba się nie rozwinie  bardziej to wdrązy jakieś leczenie....

No bo jak pójdziesz np. do kawiarni na kawę a tu jeb noga na stole hehe a z ręki jeb... takie tiki to lipa po całości


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Yalasek - 02.12.2022

Magnez panie mega ostry niedobór + pewnie nie śpisz normalnie tylko na jakimś wspomagaczu + papierosy i stres

w żadym wypadku nie idź do lekarza wydasz hajs na jakieś gówna + za wizyty - sam szukaj


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Bam - 02.12.2022

Aleee długo ci nie przechodzi??


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Lady Giwera - 02.12.2022

Tylko w czasie używania, czy juz Ci tak zostało?


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Dilleraaaa - 02.12.2022

Miałem coś podobnego tylko w pozycji leżącej trochę wyglądało to jak lekki atak padaczki. Po  uzupełnieniu magnezu itp ustąpiło.No i co najważniejsze nawadnianie bo brak wody w organizmie u mnie był również przyczyną


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Yalasek - 02.12.2022

ja kiedyś na fazie siedziałem 2 dni w jednej pozycji to takich akcji nie mialem hehe xd ziom uzupełnij ten magnez


RE: Ruszanie nogami i rekami cały czas, ustać w miejscu nie idzie - Kajabuza - 02.12.2022

Yalasek zgodzę się z Tobą, żeby nie iść od razu do lekarza. A tym bardziej na NFZ. Trochę się dowiedzieć na własną rękę i spróbować. Z tymi lekarzami to już miałem refluks, później nadciśnienie, przepisywane leki na to, a finalnie to żadne z nich było, więc lekarz też może metodą prób i błędów Cię leczyć. Podobno kultowa