Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. (/showthread.php?tid=1408)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Kajabuza - 03.12.2022

😂😂😂
Myślałem wczoraj, żeby dać 3 słoiku - Kaja, Yalas, pudzila, ale wyniki z góry są jasne. 
😂😂😂



RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - C84S - 03.12.2022

Yalasek sam jestem ciekawy co za stwór z tego wyjdzie. Myśl ciepło i pozytywnie o tym słoiku. On u mnie jest neutralny, więc wszystko teraz w twoich rękach... tfuuuu w twoich myślach  Big Grin 

Zobaczymy za tydzień, powinny już być pierwsze rezultaty, czy miałeś pozytywne myśli, czy zrobaczałe  Dodgy

Zobaczymy jak wyjdzie ten eksperyment na odległość.

A oto twój słoik w całej okazałości.

[Obrazek: 20221203-112859.jpg]


Ważna UWAGA!!!
Raz dziennie poświęć chwilę by pozytywnie pomyśleć o tym słoiku. 

Myślę, że eksperyment powinien zamknąć się w 30 dniach.


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 03.12.2022

Ok mam w myślach ten słoik zobaczymy co wyjdzie na odległość Smile więc tylko moje myśli tam wędrują każda inna od kogoś innego będzie odrzucana jak od tarczy


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - C84S - 03.12.2022

Hihi - dobra intencja Smile Tak trzymaj, a podzieją się czary  Wink


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Lady Giwera - 03.12.2022

Yalasek C84S To ladnie Panowie Smile
Ustawilam staly alarm na gdzinę 20:00. Codziennie przez miesiac o tej godzinię bedę wysyłala energie do Waszych pozytywnych sloików "Niech moc będzie z Tobą". 
Efekty proponuję uczcić  mega pozytywnie wyczesanym wirtualnie , wspólnie spalonym buszkiem. Wrzechu wie jaka tutaj ostatnio posucha w tym temacie i jaka potrzeba więc spokojne Wasze rozczochrane... 
:* :*


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Beeniepatu - 03.12.2022

Lady Giwera ustawionym alarmem na 20 tylko zepsujesz eksperyment. Bo dzwiek alarmu, lub energia z wibracji beda takie same dla wszystkich sloikow. Musialabys miec osobne alarmy dla kazdego sloika - kazdy z innym dzwiekiem. Dla pozytywnej energii np.  Mozart - Eine Kleine Nacht Music, dla negatywnej Mozart - Dies Irae lub Confutatis z Requiem.


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - dimiliki - 03.12.2022

jaja w cholerę tak mi się śmiać chce z tego tematu Podobno kultowa forum rc chłopy ładują ryż do słoików i wysyłają tam energie Beeniepatu  beka fhój


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Beeniepatu - 03.12.2022

dimiliki eee, no cos Ty... A mialem Cie za innego. Tym czasem okazalo sie, ze jestes wsrod 'wyksztalciuchow'. Wstydz sie , brzydze sie takimi jak Ty 😱

'Co prawda przyznać trzeba, że niektórym osobom (szczególnie posiadającym wykształcenie akademickie) łatwo przyjdzie przykleić etykietkę „pseudonauki” do doniesień Masaru Emoto'

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 03.12.2022

tak bawimy się tym eksperymentem jeżeli wy nie umiecie to fajnie chętnie posłucham waszych narzekań no słucham pokażcie jacy jesteście i co w was siedzi czym szycbiej te maski zrzucicie tym szybciej będziecie sobią pozdrawiam Yalas


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Lady Giwera - 03.12.2022

beeniepatu ja nie grypsuje, ja gry naprawiam. Wink 
Tak serio alarm zeby pamiętac. Energię wyśle w trakcie medytacji, którą alarm będzie poprzedzal. 
dimiliki prawda, ze czad? tez sie tym zajarałes przyznaj będziesz codziennie o 20:00 medytowal ze mna w intencji ryżu w słoikach. 
Moj Partner przed chwilą to czytal i podjarany, ze TURBO energia dziecka i ze faceci to uwielbiają. On sam wczoraj podczas odwiedzin kumpla i wspólnego kreślenia zauważyl, ze kolega ma ze sobą zestaw lego do składania bransoletek na rękę (dowiedzial sie ze kobieta w ciaży to kupil dziecku). Dobrą godzine kminiłam czy powinnam gdzieś zadzwonic, mega podjarani składali bransoletki z lego. 

Co do zdolności przekazywania energii posiadam. Potrafię również rozmawiać z moimi kotami przy użyciu slów(jeszcze wstydzą sie odpowiadać) jak również porozumiewac sie bez slów. - biegnę z miotłą, kitka wie ze ma zejsc ze stołu -uderzam widelcem puszkę z karma wszystkie przybiegają, wlacznie z psem sąsiada - kiedy siadam z nimi na tarasie i mówię do nich siadają wokół mnie patrzą, dziwnie ruszaja glowami chcąc powiedziec "NASZA TY KROLOWO", ale jak juz wspominałam jeszcze sie wstydzą. 
Co Panowie przyznacie, że teraz to wygląda poważnie... Smile
Kurczaki, kończę elaborat, w kuchni hałasy, Partner szuka ryżu i słoików. 
Smile

Yalasek yeeeaaa już nigdy nie będziemy tak młodzi jak dziś.. Smile